[SC] Scourge Of Crimea

Users who are viewing this thread

Berent Han said:
Ayyasss said:
Yok artık Cala Bryan mı?  :grin:
Onu da aldık.Mikail Ünal Aysal Terk :grin:
Çilek bulundu.
(Photoshop la birşey yapacaktım da canım istemiyor)
Şunun gibi;
forum.donanimhaber.com/m_69240574/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69240574
Bu konuda altta bir resim var. Bekirin golü sonrası  :lol:
resim.donanimhaber.com/upfiles/748771/437798E5DE7D4FA89600E6435CBECB78.jpg

Mikail Alımlar Kapalı yazacağına ,''Sadece davet ile üyelik'' yazsaydın daha mantıklı olurdu.Alımlar kapalı yazıyor onla beraber klana 6 kişi daha girmiş.Yanlış anlama fikrimi söyledim.

Muhterem Hoca Efendi said:
Mikail Alımlar Kapalı yazacağına ,''Sadece davet ile üyelik'' yazsaydın daha mantıklı olurdu.Alımlar kapalı yazıyor onla beraber klana 6 kişi daha girmiş.Yanlış anlama fikrimi söyledim.
Haklısın kardeş.

Transferler konusuna gelirsek; futbolda Ünal Aysal'ın, Wfas'ta Mikail başganın eli tutulmaz.........  :razz:

Edit:
Agression (Indecisive) said:
Ozan varsa yürür başarılar.
Dostum teşekkür ederim ama benim yaptıklarım Mikail'in yaptıkları yanında devede kulak bile değil inan bana, bu işi o yürütüyor

ylnz said:
Transferler konusuna gelirsek; futbolda Ünal Aysal'ın, Wfas'ta Mikail başganın eli tutulmaz.........  :razz:

Edit:
Agression (Indecisive) said:
Ozan varsa yürür başarılar.
Dostum teşekkür ederim ama benim yaptıklarım Mikail'in yaptıkları yanında devede kulak bile değil inan bana, bu işi o yürütüyor
Ahah eyvallah. :grin:

Arkadaşlar Ateş ve Kılıç oyununu bırakıyorum.Kimse gelipte bırakma demesin.Ruslar oyunu yapmış bırakmış ilgilenmiyorlar biz hala oyunu canlandırmaya çalışıyoruz.Klanıda birliğide bırakıyorum.Warbanda geçeceğiz şansımız olmasada bugsuz oyun oynarız.Klanımızdaki üyelerden liderliği isteyen olursa alsın hadi eyvallah. :smile:

Back
Top Bottom