[Sayfa kapandı/Devredildi.]Chaos Gaming Roleplay

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hayırlı olsun beyler,kuzenime 1 saatliğine verdim benim nicki kullanarak birine saldırmış.Özür diliyorum sizden ve adminlerden...Bir daha böyle bir rezalet olmayacak umarım kızmadınız.Yeniden hayırlı olsun. :smile:

Yapılan hatalardan artık dönülmez dostlar,kapayın sunucuyu hepimiz rahat edelim.Adminler ağaç kesiyor,madenleri bitiriyor, serverde yapılması için o kadar şey varkenbunları yapıyorsunuz helal olsun.Ki hepimizi böldünüz eskiden bir sunucuda 40 kişi varken şimdi 15 99'da 15 Chaos'de yani amacınızı anlamıyorum.

Sir.Harigoth said:
Yapılan hatalardan artık dönülmez dostlar,kapayın sunucuyu hepimiz rahat edelim.Adminler ağaç kesiyor,madenleri bitiriyor, serverde yapılması için o kadar şey varkenbunları yapıyorsunuz helal olsun.Ki hepimizi böldünüz eskiden bir sunucuda 40 kişi varken şimdi 15 99'da 15 Chaos'de yani amacınızı anlamıyorum.
Öncelikle sen neden her konuyu baltalıyorsun.Sen hiç serveri girdin mi bilip bilmeden konuşanlardan nefret ederim.Servere girseydin agaçları yada madenleri bitirmedigimizi anlardın ayrıca "kapayın sunucuyu hepimiz rahat edelim" konusunda sana ne arkadaşım istersen girme sen gir diye ölmüyoruz.Bir daha buraya bilip bilmeden konuşmayın.

Edit:Yeni acılan her sayfayı neden baltalarsınız hiç anlamış değilim.Adamlar klan acıyor herkes o konuyu baltalıyor.Server acılıyor orayı baltalıyorsunuz.Amacınızı anlamış değilim.

Sunucuya girdim ne yazıkki ,baltalamaya gelince WFaS 'dan sevilmeyen insanlara ban atmakta ne kadar güzel değilmi? İnsanlara 1 T vererek onları sunucuda tutmak ise güzel taktik.Vede'ler burda bitmez acılan factionların en az iki tanesinde izin yok kafasına göre açılmış.Vee Factionun bir lord'u olur ve onla devam eder herhangi bir sıkıntı olmadığı sürece factionlarda lord seçme oylaması açık hemde hepsinde her girdiğimizde farklı lordlar var :smile: Sen hala ne diyorsun sayfanızda hayırlı olsun diyenmi fazla şikayet edenmi selametle...
1 T Örenği:Eowyn,Maxim'e verilmiş 1 T lordluk için 50 k diyip 1T vermekte pek hoş yalanlar,yalanlar ve yalanlar.Sebepsizce gülüyorum canım.Devam edeyimmi?

Harbi sıkıldım artık saçma sapan yorumlarınız dan eğer birinin şikayeti varsa önce ss koysun sonra şikayetini dile getirin.Adam çekmek için çok çapa harcıyorsunuz.Kafanıza göre iftiralar atıyorsunuz nasıl insanlarsınız anlamış değilim aynı şekilde bizde iftira atabiliriz ama biz senin gibi iki yüzlü değiliz serverimizde bir şikayetin varsa 10 a yakın pw serveri var onlara girersin buraya gelip saçma sapan yalan yorumlar yazmazsın.Gerçekten bunu buraya yazma nedenin adam çekmek yoksa bir şikayetin olsa diyer serverlere girersin.Artık konuyu uzatma.

Stark~ said:
Harbi sıkıldım artık saçma sapan yorumlarınız dan eğer birinin şikayeti varsa önce ss koysun sonra şikayetini dile getirin.Adam çekmek için çok çapa harcıyorsunuz.Kafanıza göre iftiralar atıyorsunuz nasıl insanlarsınız anlamış değilim aynı şekilde bizde iftira atabiliriz ama biz senin gibi iki yüzlü değiliz serverimizde bir şikayetin varsa 10 a yakın pw serveri var onlara girersin buraya gelip saçma sapan yalan yorumlar yazmazsın.Gerçekten bunu buraya yazma nedenin adam çekmek yoksa bir şikayetin olsa diyer serverlere girersin.Artık konuyu uzatma.
Böyle bir uslup kabul edilemez. Eğer adamın sana karşı bir şikayeti varsa kanıtını istersin yada böyle şeylerin olmadığını kanıtlaman gerek. Eğer sunucu açtıysan bu sorumluluğuda üstlenmiş oluyorsun. Burası bir klan sayfası değil. Adam şikayetini buraya yazabilir. Sevmiyorsan başka servera git mantığına girmeye gerek varmı ? Ne kadar sunucu varsa bak hepsinin ya kendi konusuna şikayetler yazılır ya ayrı bir konusu vardır. Adam çekmek dediğin şeyin ne olduğunu anlayamadım. Adam normal bir oyuncu.

Sinirini anlayabilirim. Ancak sunucu için olumsuz eleştirilerin gelmesi çok normal bir olay. Bunu büyütmenin anlamı yok sadece.

GhosTR said:
Stark~ said:
Böyle bir uslup kabul edilemez. Eğer adamın sana karşı bir şikayeti varsa kanıtını istersin yada böyle şeylerin olmadığını kanıtlaman gerek. Eğer sunucu açtıysan bu sorumluluğuda üstlenmiş oluyorsun. Burası bir klan sayfası değil. Adam şikayetini buraya yazabilir. Sevmiyorsan başka servera git mantığına girmeye gerek varmı ? Ne kadar sunucu varsa bak hepsinin ya kendi konusuna şikayetler yazılır ya ayrı bir konusu vardır. Adam çekmek dediğin şeyin ne olduğunu anlayamadım. Adam normal bir oyuncu.

Sinirini anlayabilirim. Ancak sunucu için olumsuz eleştirilerin gelmesi çok normal bir olay. Bunu büyütmenin anlamı yok sadece.
Siz sorunu anlamadınız galiba adam serverden adam çekmeye çalışıyor ayrıca server benim değil.Şikayeti varsa steam eklesin.Buraya gelip yanlış yorumlar yazarak adam çekmeye calışıyor.Herkese kapımız açıktır ancak böyle saçma yorumlar yazıp adam çekecek ve ayrıca yalan söyleyeceklere de tepkimi gösetiririm bu benim en doğal hakkım.Asıl serverin sahibi her ay para ödeyipte böyle yüzsüzlerin adam çekmeye çalışması kabul edilemez.

Not:Gerçekten bir şikayeti olan varsa Steam:enverork.

Şu konuya bir açıklık getirelim artık.Bir şikayetiniz varsa bir oyuncudan yada bir kuraldan şikayetci iseniz Steamdan "enverork" a ulaşarak bildirebilirsiniz.Ben ne serverde adminim nede  serverin oyuncusuyum o yüzden şikayetleriniz için verdiğim steam adresine ulaşıp bildirirseniz size yardımcı olacaklardır.Bu yorumdan sonra aranızdan birileri kesin olarak "Sen serverde oynamıyorsan adminlerin böyle böyle yapmadığını nerden biliyorsun" diyecektir buna eminim.Adminlerin hepsi bir ts de toplanır ve öğle adminlik yapar o yüzden serverde olan her şeyden haberim var.Ayrıca admin listemizdeki adminlerin steam adreslerine ulaşıp oradan da şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Sir.Harigoth said:
Stark ne dediğini sende anlamadın panpa  :roll:
Tamam abicim seni anlıyorum büyük sorunların var.

Stark~ said:

Gerekli cevabı Ghost yazmış.Ama anlamıyorum neden bir eleştiri geldiğinde bunu değerlendiriceğinize,sürekli başkalarına atıyorsunuz suçu.Eleştiri aldınız diye çevrenize saldırmanıza gerek yok.Önce kendinizde arayın hatayı.

Savaş için kurallarda koyun mesela dün 2 krallık toplanıp 6 kişilik bir krallığa saldırdı ve kaleye yaklaşınca savaş açtıklarını ilan ettiler.Bence bi el atın derim.

krkmzsamet50 said:
Savaş için kurallarda koyun mesela dün 2 krallık toplanıp 6 kişilik bir krallığa saldırdı ve kaleye yaklaşınca savaş açtıklarını ilan ettiler.Bence bi el atın derim.
Teşekkürler.Akhileus ile konuşacağım.En kısa sürede koymaya çalışacağım.

Stark~ said:
krkmzsamet50 said:
Teşekkürler.Akhileus ile konuşacağım.En kısa sürede koymaya çalışacağım.
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim TOKIO HOTEL yardımcı oldu onada teşekkürler.Ama bence çabuk el atın derim. :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom