Resolved Save dosyalarım bozuldu

Users who are viewing this thread

Krallığımı kurduktan sonra üç companionıma kendi ordularını verdim ve beni takip etmelerini istedim. Bir köye raid at seçeneğine tıkladıktan sonra oyun çöktü ve artık herhangi bir save dosyasını açmayı denerken oyun çöküyor.

Edit: Yama e1.0.3'ü kurdum ve artık oyun çökmeden raid atabiliyorum.
Edit 2: Tekrar save atıp load yaptım yine çöktü oyun ama önceki save'ler açılıyor.
Edit 3: Bu sefer de companionlarla kale kuşatması yapacakken oyun çöktü ve save bozuldu. Daha önceden şehir ve kule almıştık beraber sıkıntı çıkmamıştı belliki rastgele bir nedenden dolayı çöküyor.
Edit 4: Yama e1.0.4 yeniden düzeltti oyunu.

Last edited:
Aynı sorun bende de var, 30 saatim gitti. Baştan başlasam da tekrar aynı sorunla karşılaşabilirim, dolayısıyla oynayanıyorum.

Save dosyaları patch ile kullanılabilir olabilecek mi, bilgi rica ediyorum. Bu süreci iyi yönetmeniz lazım arkadaşlar, uçan develer de olsa bu oyunu oynamaya engel değil, fakat bu save olayı büyük sıkıntı.

Save dosyalarını kullanabilecek miyiz ?

Abi bu forum ne işe yarıyor tam olarak kaç kişinin yazdığı yazıya girdim kendim de yazdım yetkililerden birisinin de gelip bir şey yazdığını görmedim save sorunu çözülmeyecekse bekleyelim 5 ay hepimiz kimse girmesin kendi kendilerine geliştirmeye çalışsın bizim yazdıklarımıza dönmeyeceklerse biz neden buradayız? Çözemiyorsanız bile bir cevap verinde ne yapacagımızı izleyelim 15 saatten beri oyuna giremiyorum ben crash hatası yüzünden

Aynı sorunu ben de yaşadım, Allahtan manuel save almıştım da ondan devam ettim ama yaptığım onca şey boşa gitti en baştan yaptım hepsini, yükleme ekranında falan korkarak bekliyorum crash verir diye.

Back
Top Bottom