Savaştan Kaçan Askerler

Users who are viewing this thread

Teşekkürler beyim :grin:
Beyim mavi ekran sorununu çözdüm de oyun kasıyor ya. Sanırım artık bu savaşı kaybetmeyi kabul edip bütün grafikleri en düşüğe çekip oyuna dalıcam gibi ya :grin: 100 saatim var adam gibi oynayamadım sürekli ayar yapıp durdum sıkıldım vallahi :grin:

Beyim mavi ekran sorununu çözdüm de oyun kasıyor ya. Sanırım artık bu savaşı kaybetmeyi kabul edip bütün grafikleri en düşüğe çekip oyuna dalıcam gibi ya :grin: 100 saatim var adam gibi oynayamadım sürekli ayar yapıp durdum sıkıldım vallahi :grin:
Güzel bir save yapmıştım öyle sıkılırsam arada giriyordum modlara bakmak için 30kb güncelleme gelmiş gg oldu :grin:

1.7.1 oynadığım en stabil sürüm ama performans sorunlarına yapabilecek çok bir şey yok. Bannerlord için 16 gb ramli bir sistem öneririm.
Ya hacı kasma anlamında değil. Diyelim 40 tane mod kurdum ve save açtım. Oynadım oynadım adam 1.7.0 stabil sürümüne 30kb güncelleme atıyor. Ve senin tüm oyunun gg oluyor. Şuanda 1.6.0 oynuyorum. Bloc'un modlarını kurdum. Calradia Expanded modunu kurdum. Oyunun şuanki halinden çok daha iyi oldu. Çok büyük bir değişiklik olmazsa 1.6.0'da kalmak istiyorum. Bu arada dün topluluğa katkıda bulunmak için mod çevirisi yapmaya başladım. Sadece yaptığım çevirileri test etmek için son sürüm yükleyebilirim ileride.

başkan bu mod savaştan kaçan çuvalla yağmacı güruhunu da tutuyor mu ? mesela 6 ya 10 savaşa giriyorum oyun başları yağmacılarla kapışırken eğlenceli oluyor. 3 4 tanesini öldürünce kalan 6 sı felan kaçıyor hemen. ya dur da 1 2 kişiniz kalınca kaçın değil mi ? bir de bunun sayısı artınca çok kötü görüntü oluyor. bu mod buna derman mı ?

başkan bu mod savaştan kaçan çuvalla yağmacı güruhunu da tutuyor mu ? mesela 6 ya 10 savaşa giriyorum oyun başları yağmacılarla kapışırken eğlenceli oluyor. 3 4 tanesini öldürünce kalan 6 sı felan kaçıyor hemen. ya dur da 1 2 kişiniz kalınca kaçın değil mi ? bir de bunun sayısı artınca çok kötü görüntü oluyor. bu mod buna derman mı ?
Tabiki son adama kadar! Bize zaten canının değeri olmayan adamlar lazım..

mod ile değil de oyunun kendisinde şu kaçan askerlere bir çözüm lazım. 50 tane düşman asker firar etmek için koşuyor. Ben atın üstünden kargı ile bir onu bir ötekini dürtükleye dürtüklüye öldürüyorum. 50 kişiler bir dönseler arada kalırım.

mod ile değil de oyunun kendisinde şu kaçan askerlere bir çözüm lazım. 50 tane düşman asker firar etmek için koşuyor. Ben atın üstünden kargı ile bir onu bir ötekini dürtükleye dürtüklüye öldürüyorum. 50 kişiler bir dönseler arada kalırım.
+1

biz 5 kişiyiz,karşıda 33-35 kişi var.5-6 kişiyi direkt uzaktan cirit fırlatıp öldürdük,sonra kılıçları çekip birbirimize girdik tam sevindim gögüs gögüse muharebe başladı diye.2 kişi daha düşünce karşıdan,gerisi savaşı bırakıp başladılar kaçmaya.arkadaş biz 2 kişi kaldık,siz hala 25-26 kişisiniz.bagırarak üstümüze koşsalar biz kaçacaz zaten :grin: ama onlar kaçıyor nasıl oluyorsa...

ekleme : olay sadece karşının kaçması degil tabi.özellikle sıgınaklarda çok denk geldim buna mesela dün bi haydut sıgınagı bulup bastım.karşıda 1 tane adam var ve biz 5-6 kişiyiz ama bizim yoldaşlar dönüp kaçmaya başlıyor.en önde bizim yoldaşlar kaçıyor,arkasında haydut onları kovalıyor,en arkadada ben onları kovalıyorum :grin: resmen komedi arkadaş...

Back
Top Bottom