In Progress Savaşta Karakterlerin Siyah Kareler Şeklinde görünmesi - Bug

Users who are viewing this thread

Bug konusu olmadığı için buraya atacağım, oyundaki ilk savaşımda böyle bir şeyle karşılaştım. İlk başta normaldi ama düşmana yaklaşmaya başladıktan sonra savaş boyunca karakterim ve düşmanlar bu şekilde göründü ve öldüm. Daha sonra custom battle açıp denedim bir şey olmadı, daha öncesinde training bölgesinde de oynadım orada da bir gariplik yoktu.

edit: Bir kez daha aynı grupla savaşa girdim bu kez sorun yaşamadım, savaş yeri farklıydı.

wRHTgC.png

Last edited:
Merhabalar, sorunu tekrar yaşamamış olmanız çok iyi. Geliştiricilere durumu bildiriyorum. Bu süre zarfında bilgisayar özelliklerinizi bizimle paylaşırsanız çok sevinirim, eğer sorunu tekrar yaşarsanız lütfen bize bildirin.

Merhabalar, sorunu tekrar yaşamamış olmanız çok iyi. Geliştiricilere durumu bildiriyorum. Bu süre zarfında bilgisayar özelliklerinizi bizimle paylaşırsanız çok sevinirim, eğer sorunu tekrar yaşarsanız lütfen bize bildirin.

Tekrar merhaba,
Tüm sürümleri oynadım, uzun zaman sonra bu durumla tekrar karşılaştım (Beta 1.2.0). Bu kez oyunu başlattıktan sonra ilk savaşta değil, devam eden oyunumun ortasında turnuvanın ilk turunda oldu, bir şekilde ikinci tura geçebildim. İkinci turda oyun normale döndü.

Sistemim;
GTX 1070 8gb - 16 gb ram - Ryzen 5 1600 işlemci

Bir daha olursa @Tormatun nickli arkadaşın önerisini deneyeceğim. Ek olarak yabancı forumda şöyle bir çözüm önerisi paylaşılmış ;
"Turn off screen space reflection in Bannerlords options." Türkçesi Ekran Uzayı Yansımaları seçeneğini kapat, sorunu yaşayan olursa ekstra denemek için dursun.

edit : Sorunu yine yaşadım, Askar'da turnuvaya girdiğimde oldu, Screen Space Reflection seçeneğini kapattım düzeldi, sonra tekrar açtım sorun olmadı.

Last edited:
Merhabalar, bu sorun bilinen sorunlar listesinde ve tamamen ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Yapılan önerinin sorunu ortadan kaldırdığını duymak güzel. Eminim en kısa sürede kesin bir çözüm bulunacaktır.

Back
Top Bottom