Need More Info Savaşta ölen vasallar savaştan sonra diriliyor

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.2
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Evet, mod kullandım.
Savaş esnasında Fafen isimli lordun savaşta öldüğünü yazmasına rağmen savaş sonrasında Fafen capcanlı bir şekilde hayatına devam etti. Birçok kez başıma geldi. Yanımda savaşıp ölen vasallar hayatlarına devam ediyorlar. Yoldaşlar ise savaşta ölünce doğru şekilde ölüyorlar.

Merhabalar, esir olarak ele geçirdiğiniz vassalları idam ederek öldürebilirsiniz. Onun dışında, savaş sırasında "öldüklerinde" sadece etkisiz hale getiriliyorlar.

Merhabalar, esir olarak ele geçirdiğiniz vassalları idam ederek öldürebilirsiniz. Onun dışında, savaş sırasında "öldüklerinde" sadece etkisiz hale getiriliyorlar.
Oyuna yakın zamanda lordların savaşta ölebilme özelliği getirildi. Önceden sadece yaralanıyorlardı ancak artık tamamen ölebiliyorlar. Katıldığımız bir savaşta düştüklerinde %10'luk bir ihtimalle ölüyorlar. Ama konu sahibinin yaşadığı sorunu ben yaşamadım bilmiyorum. Sadece kendi eşimin, kardeşimin ve yoldaşlarımın ölümüne tanık oldum. Lordlar öldükten sonra kontrol etmedim hala geziyorlar mı diye.

@uçanbiblo %10 ihtimalle ölme durumları var. Sol altta bildirim geliyor bir lord savaşta ölürse. TaleWorlds destek ekibisiniz bunu bilmeniz gerekiyordu.

Oyuna yakın zamanda lordların savaşta ölebilme özelliği getirildi. Önceden sadece yaralanıyorlardı ancak artık tamamen ölebiliyorlar. Katıldığımız bir savaşta düştüklerinde %10'luk bir ihtimalle ölüyorlar. Ama konu sahibinin yaşadığı sorunu ben yaşamadım bilmiyorum. Sadece kendi eşimin, kardeşimin ve yoldaşlarımın ölümüne tanık oldum. Lordlar öldükten sonra kontrol etmedim hala geziyorlar mı diye.
Şöyle söyleyeyim benim de companionlarım eşim öldü şahit oldum. Ama kimi zaman öldü yazmasına rağmen hayatına devam ediyor. Fafen diye ikinci bir lordun olduğunu sanmıyorum. Nadir de olsa oluyor. Hatta bazen savaşta öldü yazıyor. Savaş bitimi canlı oluyor. 5 dakika sonra ölüyor fln. Bir kere savaşta eşim ölmüştü. Savaş sonrası canlı gördüm. 5 dk sonra öldü. Ölmesini istemediğim için tekrar tekrar saveyi geri aldım ama her seferinde 5 dk sonra ölüyordu. Ben de yeniden save açıp ordu kurup sadece eşimi çağırdım ve bu sefer ölmedi. Çok garip bir algoritması var. Ve tamamen mantık dışı.

Merhabalar, @Muratbeyy. Maalesef modlu oyunlara destek veremiyoruz. Mod dosyalarının tamamını elle kaldırıp oyun dosyalarının bütünlüğünü sağladıktan sonra sorunu yeni bir oyunda tekrarlayabiliyorsanız lütfen bize bildirin

Back
Top Bottom