Savaşa katılmayıp askerleri gönderdiğimde lordlar hiç ölmüyor.

Users who are viewing this thread

Bunu bilerek mi eklemiyorlar yoksa bilmiyorlar mı bilmiyorum. İyice geliştikten sonra az askerli lordlarla savaşmak istemiyorum bile o yüzden direkt askerleri gönderiyorum. Ama bunu kaç defa denesem de 1 kere bile lordun savaşta öldüğünü görmedim. Savaşa katılsak ancak ölme ihtimali oluyor. Acaba yanlış mı biliyorum ya da böyle bir olay yoksa yapımcılar burayı okuyorsa lütfen bunu oyuna eklesinler. Küçük ama önemli bir şey bence.

öncelikle,1.5.7de bende bi fark göremedim.otomatik savaşlarda belki daha çok ölen lord gördüm desem yeridir hatda.bende lordların ölmesinden şikayetciyim ama şu şekilde ; savaşın başında direkt gidip herkesten önce lorda daldım diyelim.kafasının ortasına 2 balta yiyen lorda bişey olmuyor mesela.ama ayagına,koluna 2 ok sıktıgım lord savaşta ölüyor.noluyor yani,kan kaybından mı ölüyor merak ediyorum ben bunu çünkü ölümcül hiçbi yarası yok ama bi bakıyorum ölmüş :smile:

Tekrar bir save açıp denedim ve bu durum hala yok. Aynı lordları 7-8 defa yenip salmak zorunda kaldım. Otomatik savaş yaptığımda hiç ölmüyorlar. Bu durum can sıkıyor çünkü öldürmek istesem ancak infaz etmek zorunda kalıyorum bu da bütün lordlarla olan ilişkimi zedeliyor. Sürekli salsam da bir türlü tek başıma ilerleyemiyorum çünkü sınırsız şekilde tekrar geri geliyorlar. Lütfen bu durum oyuna eklensin. Modu varsa da bilen birisi paylaşabilirse çok iyi olur.

Ben öldükçe stres yapıyorum herkes ölsün istiyor :grin:
Hocam zaten ölenler olmazsa saniyede 3453242342 tane doğan lord çocukları yüzünden oyun ilerledikçe lord kalabalığı falan artmıyor mu arada ölen de olmalı ki dengelensin :grin: 8 kere saldığım adam da bir zahmer kendisini öldürüversin madem bu kadar da yüzsüzlük olmaz :grin: Ölsün artık.

Hocam zaten ölenler olmazsa saniyede 3453242342 tane doğan lord çocukları yüzünden oyun ilerledikçe lord kalabalığı falan artmıyor mu arada ölen de olmalı ki dengelensin :grin: 8 kere saldığım adam da bir zahmer kendisini öldürüversin madem bu kadar da yüzsüzlük olmaz :grin: Ölsün artık.
Baya güldürdün beyim :smile: Çocuklar büyüyene kadar ohooo 2-3 güncelleme gelir :grin:

Peki sizin girmediğiniz savaşlarda katıldığınız krallığın lordlarının öldüğünü gördünüz mü +500 günde ölen tüm lordlar benimde katıldığım savaşlarda öldüler, bu bir sorun mu tesadüf mü bilmiyorum.

Save süresi olarak mantıklı gelmiyor bana çünkü çocuklar büyüyene kadar 2 güncelleme geliyor sürüme.
Bence de. O yüzden umarım çocukların büyüme hızını arttırırlar. Her mevsim 1 yaş alsa 1 senede 4 yaş alsa daha güzel olur bence. Hem ölen lordların yerileri daha kolay doldurabilir böylelikle.

Bence de. O yüzden umarım çocukların büyüme hızını arttırırlar. Her mevsim 1 yaş alsa 1 senede 4 yaş alsa daha güzel olur bence. Hem ölen lordların yerileri daha kolay doldurabilir böylelikle.
Kesinlikle beyim süreler kısaltılması lazım ben her ölen lord için her yok olan klan gözüyle bakıyorum ama süreler değişirse ortada sorun kalmaz..

Back
Top Bottom