Savaş Vagonu, Doğa Olayları, Yeni Binalar, Devletimizin Kültürü...

Users who are viewing this thread

Alhedras said:
Kont said:
Şok Şok Şok!

Gördüğüm üzere birkaç şey seçebiliyormuyuz savaşta?Seçenekler vardıda birde kazabiliyoruz sanırım.

Atmosfer dillere destan.Bağırmada varmış :grin:

O video Fire & Sword'a ait değil. Kullanıcıların yapmış olduğu ve aynı ismi taşıyan bir mod'a ait. Fire & Sword'da o özellikler olmayabilir.

Acaba onun linki varmı?

Fire & Swordun ekran görüntülerine bakmıştım bugün. Evet orada vagon gibi birşey gördüm ama sanırım o kervanların yük arabalarıydı. Modu oynamadım. Ama oyundaki vagonlar dediğim gibi yük vagonları.

9.jpg

Videodaki savaş vagonundan çok devasa bir kalkana benziyor. Stronghold oynadıysanız orada ahşap büyük kalkanlar vardı. Ona benzer birşey yapmışlar.

Son olarak Alhedras hocam sadece ona yorum yapmışsın. :grin: Diğer öneriler hakkındaki görüşlerini de öğrenmek isterim.

Deli Paşa said:
Fire & Swordun ekran görüntülerine bakmıştım bugün. Evet orada vagon gibi birşey gördüm ama sanırım o kervanların yük arabalarıydı. Modu oynamadım. Ama oyundaki vagonlar dediğim gibi yük vagonları.

9.jpg

Videodaki savaş vagonundan çok devasa bir kalkana benziyor. Stronghold oynadıysanız orada ahşap büyük kalkanlar vardı. Ona benzer birşey yapmışlar.

Bu sanırım Kervanları yağmaladığınızda karşılaşacağınız manzara. M&B de olduğu gibi açık alanda kapışmayacaksınız yani. Kervan sahipleri kendini koruyacak  :mrgreen: Sevdim bunu...

Evet öyle görünüyor. Bu arada Alhedras fire & swordden başka geleceğe yönelik başka bir proje gündemde var mı? Belki bilirsin diye soruyorum :grin:

3 yeni öneri yazıyordum sayfa kendini yenileyince gitti hepsi :S

Gerçekden güzel önerilir şayet kararım oyunu katılması yönünde.
Birde gerçekden kaliteli ve güzel öneriler yapıyorsunuz sizin önerilerinizi okumakdan zevk alıyorum.

Öneriler güzel.Daha yeni öneriler gelecek ise konu başlığını Deli Paşa'nın Önerileri yap :smile:

Teşekkür ederim. Ama konu başlığının önerinin içeriğiyle ilgili fikir vermesi gerekiyor. Yeni öneriler geldikçe başlığa eklemeler yapıyorum zaten.

Back
Top Bottom