Savaş Sonrası Oyun Çöküyor

Users who are viewing this thread

Merhabalar arkadaşlar,
Foruma ilk kez yazıyorum öncelikle hepinize selamlarımı iletiyorum.
Yaklaşık 2 haftadır oyunu oynayamıyorum. Herhangi bir şehrin kuşatması bittikten sonra ganimet ekranını geçmek için Tamam seçeneğine basıyordum ve oyunum çöküyordu. Defalarca update/hotfix lerden sonra hala aynı sorunu alıyordum. Ve son birkaç gündür artık oyuna girdikten itibaren haritada yaklaşık 10 saniye gezdikten sonra bile oyun çöküyor. Geçen haftaya kadar şehir kuşatmadan gezebiliyordum. Artık oyunu hiç oynayamıyorum. Birkaç saniye harita modunda gezindikten sonra da atıyor. Bilinen hatalar/çökmeler kısmında da göremedim. En az 10 kere (birkaç kere de detaylı olarak ne zaman olduğunu yazarak) crash raporunu gönderdim. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum.
NOT: Oyunu silip tekrar yükledim. Belgelerimdeki Bannerlord klasörünü defalarca sildim. Hiç bir değişme olmadı.

Bende bu başlığı açmak için yeni üyelik açmıştım senin başlığını gördüm . 2 Gün önce internetimin olmadığı zaman kuşatmadan sonra oyun çökmeye başladı , dün internetim bağlandı tüm güncellemeleri yaptım şimdi ise yukarıdaki arkadaşın da bahsettiği gibi oyuna girdikten sonra hiç bir olaya karışmasan bile 10 sn içinde oyun çöküyor .

oyunu cıktıgından beri oynuyorum suana kadar hiç hata almadım oyundan atmadı ama bugun aynısı bendede oldu şehri alıyorum ganimetleri al diyorum donuyor atıyor şehri lordlara aldırıyım belki düzelir dedim onlar alır almaz yine donup atıyor inş en kısa sürede çözerler

GÜNCELLEME: Eski kayıt dosyalarından birine döndüm. Düzgün bir şekilde yaklaşık 2-3 saat oynadım. Fakat •AmitatysJalmarys ve •Rhotae şehirlerinin olduğu Batı İmparatorluğu şehirlerini kuşattıktan sonra %100 ihtimalle atıyor. Bugün de Rhotae'yi aldım ve oyundan ganimet ekranından sonra attı.

Back
Top Bottom