Savaş sonrası ekranda oyun çöküyor

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.5
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Evet, mod kullandım.
Dump numarası (OPSİYONEL)
2020-12-29_09.56.02_24b4688920455a337d0c0b8b12ed37c8
Merhabalar, Oyun sürümünü 1.5.5 ile oynuyorum. Kendi krallığımın ordusu ile düşman krallığın ordusuna saldırdığım zaman savaş bittikten sonraki lordları esir alma ekranında oyunum çöküyor. Düşman lordların sayısı fazla olduğu için esir almak istediğimde veya serbest bırakmak istediğim de fark etmiyor son lordu seçtiğim zaman oyun çöküyor. Modlar açıkta olsa kapalı olsa da bir şey fark etmiyor. Oyun Mart ayında çıktığı ilk gün satın aldım yaklaşık 2 ay kadar oynayıp çok sorunu olduğu için yıl sonuna doğru düzelttikleri zaman oynarım dedim o zamanlar da kendi kendine save dosyaları bozuluyordu kaç günlük saveler çöpe gidiyordu. Bir hafta önce yeniden başladım fakat gördüğüm kadarıyla yine abuk sebeplerle çökmeler gerçekleşiyor. 30 dakika boyunca uğraşıp kazandığım savaş saçma bir çökme yüzünden çöpe gidiyor.
8 ay olmuş oyunu hala bir hale sokamamışlar.

Modları devre dışı bırakıp denesem de aynı sorunu yaşıyorum. Dilerseniz mod olmadan yeni bir save açıp aynı sorunun dump numarasını yükleyebilirim.
dump numarasını yazmana gerek yok takmıyorlar onu, ben yetkili değilim burada yanlış anlaşılma olmasın. Modsuz bir şekilde yeni bir save açıp orada da aynı hatayı aldığını belirtirsen o zaman yardım edebilirler, belki. Teknik destek kısmıyla pek ilgilendikleri söylenemez. Yabancı forum kısmında paylaşırsan orada bakıyorlar.

Back
Top Bottom