Savaş Alanında Sancak Gösterme

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar,

Savaş alanında kendi sancağımız gösterebildiğimiz modlar vardı bunlar Bear My Banner , BannerPeasants adında iki farklı moddu. Oyunun son sürümünde bu modlar çalışmıyor, ne yaptımsa olmadı. Normalde bu özelliğin oyunun kendi içinde gelmesi lazım ancak taleworlds yine yapmamış Bu modlara benzer savaş alanında sancak göstermemi sağlayacak mod var mıdır? mevcut modları çalıştırabilen, güncel oyun sürümünde kullanabilen var mıdır?

Merhaba; Ne yazık ki şu anda savaş alanında bayraklarımızı gösteren güncel bir mod yok.

Merhaba; Ne yazık ki şu anda savaş alanında bayraklarımızı gösteren güncel bir mod yok.
Normalde bunun taleworld'ün oyunun kendi içeriğinde getirmesi lazım. Kararı tamamen oyunculara bırakması lazım ayarlar kısmında. Kullanmak isteyen kullanacak, diğerleri kapatacak. Oyunun içinde her yere sancak koymuşlar, savaş alanında yok. Bunu mod ile yapmak hep böyle güçlükler ortaya çıkartıyor. Sürekli gelen güncellemeler ile modlarda bozuluyor. Savaş atmosferini çok iyi yansıtıyordu çalışmayınca üzüldüm :/ belki alternatif mod kullanan vardır ya da çalıştırmayı başarabilen

Normalde bunun taleworld'ün oyunun kendi içeriğinde getirmesi lazım. Kararı tamamen oyunculara bırakması lazım ayarlar kısmında. Kullanmak isteyen kullanacak, diğerleri kapatacak. Oyunun içinde her yere sancak koymuşlar, savaş alanında yok. Bunu mod ile yapmak hep böyle güçlükler ortaya çıkartıyor. Sürekli gelen güncellemeler ile modlarda bozuluyor. Savaş atmosferini çok iyi yansıtıyordu çalışmayınca üzüldüm :/ belki alternatif mod kullanan vardır ya da çalıştırmayı başarabilen
Ne yazık ki elimizden gelen bişey yok ama ilerde oyuna gelmesini bekliyorum.

Talewords'ün getirmesi gereken o kadar çok şey var ki... Adı Banner-Lord olan oyunda ki savaşlar da banner yok..

Back
Top Bottom