Savaş Vagonu, Doğa Olayları, Yeni Binalar, Devletimizin Kültürü...

Users who are viewing this thread

Öneriler güzel, ama Şövolyelik kısmı milletten millete farklılık gösterirse daha güzel olur.

Bazı öneriler güzel, bazılarına da gerek yok. Tabii ki bence. Ama bunlarla uğraştığın için bir 'EMEĞE SAYGI' teşekkürü etmemiz gerekir.  :grin:

Tatar_Han said:
Öneriler güzel, ama Şövolyelik kısmı milletten millete farklılık gösterirse daha güzel olur.

Bu konuyu bende düşündüm. Sarranidler ve khergitlere Şövalyelik olmaz sanırım. Belki merhamet olarak eklenebilir.

EA13 said:
Bazı öneriler güzel, bazılarına da gerek yok. Tabii ki bence. Ama bunlarla uğraştığın için bir 'EMEĞE SAYGI' teşekkürü etmemiz gerekir.  :grin:

Teşekkür ederim. Bu arada; hangileri gereksiz geldi?

EA13 said:

Teşekkür ederim. Bu arada; hangileri gereksiz geldi?

Envanter Büyüklüğü, Platform Önerisi ve Yönetim Gücü. ''Bunlar kesin olmalı!'' diyenlerde vardır elbet ama bence gereksiz. Yine de çok güzel öneriler var. Devamını bekleriz.  :grin:

Envanter büyüklüğü önerisini oyuncuların genel bir şikayeti nedeniyle getirdim. Platform önerisi de hem daha yüksek görüntü kalitesi olan oyunlar hem de oynanışın daha eğlenceli olması için önerdim. Bakma sen bana bende de platform yok. Ben oyunun gelişmesi için önerdim.

Yeni bir öneri eklenmiştir.

Deli Paşa said:
Tatar_Han said:

Bu konuyu bende düşündüm. Sarranidler ve khergitlere Şövalyelik olmaz sanırım. Belki merhamet olarak eklenebilir.

Nord'larda da şövalyelik olacağını sanmıyorum, hani onlarda daha çok barbarlık ön planda.

Az önce aklıma geldi unutmadan yazayım; her krallığın kendi sınıfında en üst düzeye ulaşmış askerlerin (Nord Kahramanı, Rodok Çavuşu, Svadyalı Şövalye gibi) savaş alanından kaçmadan ölümüne savaşmaları gerekir. Az önce oyundan çıktım, Svadyalılarla savaşıyorum bir baktım arkadan iki tane şövalye çaktırmadan sıvışmaya çalışıyor, yani böyle şeylerin olmaması gerekir, çünkü en üst düzeye ulaşmış, elit askerlerde bir "onuruyla ölmek" mantığı vardır bu da savaş alanında ölene dek savaşmaktır ve bu her toplumda olmuştur. Eklenirse daha güzel olur çünkü o şövalyelere arkadan iyi sövdüm; "Ulan sen ne biçim şövalyesin savaştan kaçıyorsun, ben senin gibi şövalyenin ta..." orada koptu zaten.  :mrgreen:

:grin: valla öyle. Ben khergitlerle savaşıyorum. Nedense khergit kargıcılarının hiç kaçtığını görmedim. Ama düşmandan en çok en üst düzey adamlar kaçıyor. (Sanırım zırhları kalın olduğu için sınıra kadar dayanıyorlar. Diğerleri atlı okçularım tarafından avlanıyor.) Bence de onların kaçmaması gerek.

Oyunun farklı konsollara taşınması düşüncesini desteklemiyorum. Oyun bilgisayara özel bir oyun olarak kalsın bence.

:smile: Senin görüşün. Ben artık bilgisayara çıkartılmasın demiyorum. Şayet bende de konsol yok. Ben oyunun genel kalitesi ve oynanabilirliği açısından, oyunun daha fazla gelişmesi, ekibin daha fazla kazanması için önerdim.

O kadar yazının arasında sadece oraya takılmanız garip. Senden önce de birkaç kişi aynısını söylemişti

Onları söylemelerindeki mantık belki Sony'nin God of War, Red Dead Redemption gibi oyunları konsola özel yapması gibi bir şeyden esinlenerek söylüyor olabilirler, tabii onlara sormak lazım neden sadece oraya takıldıklarını. :razz:

Zaten Talesworlds'ün böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum olsa da tutmaz yani.
Bu arada tek oraya takılmamın nedeni bana tek mantıksız gelen kısmın orası olması. Gayet güzel öneriler :grin: .

-By.Doctor-Who- said:
Önerilerin hepsi çok güzel.Bunlar oyuna eklense çok güzel olur ,.Ama dikkate alacaklarını pek sanmıyorum.İnşallah alırlar. :roll:
ingilizce forumdada var öneriler oraya yazarsa mutlaka yapımcılar görür ve kullanırlar

Back
Top Bottom