In Progress Savaş içerisinde oyunun çökmesi (Game crashes during the battle)

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.2
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

kralsautin

Recruit
Sebebini bilmiyorum ancak son oynadığım birkaç gündür savaşa girdiğimde bazen oyun aniden çöküyor. Bu konu hakkında bilet göndermeye kalktığımda ise bilet bir türlü gönderilemiyor. En sonunda ben de bilet gönderimini iptal ediyorum. Eğer bir geliştirici arkadaş ayrıca bilgi isterse paylaşırım ancak bilgi olarak burada ne paylaşmam gerektiğini dahi bilmiyorum çünkü rastgele bir şekilde savaş içerisinde çöküyor oyun. Özellikle çökmeler esnasında bir ortak nokta bulamadım. Teşekkürler

(I dont know the reason but for a few days during the battle game crashes instantly. If i try to send a ticket about it, it doesnt work, thats why i cancel the ticket at last. If any developer reading this, i can share more detail about it but i really dont know, which informations do u need. During the battle game crashes randomly. I couldnt find any common point between the crashes. Thanks)

1.5.1 de bende de bir defa olmuştu rapor yollanmıştı, cidden öyle ekstra bir şey yapmıyoruz at üzerinde ok sıkıyordum ki her savaş yaptığım şey aniden crash verdi çok sık rastlamadım ama olmuyor da değil.

Merhabalar, geç geri dönüş için üzgünüz. Bize sorunu inceleyebileceğimiz bir kayıtlı oyun dosyası yollayabilir misiniz? Dosyayı http://upload.taleworlds.com:8080/ adresine yükleyebilirsiniz. Lütfen dosyayı bulabilmem için bu konunun linkini açıklama olarak eklemeyi unutmayın.

Back
Top Bottom