Satranç | TaleWorlds İkinci Satranç Turnuvası

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yalnız ben yanlış anlaşılmışım sanırım, üçüncü parti yazılım kullanalım demiyorum. Bunu engellemek için bir yöntem bulmaya çalışıyorum. Zaten dediğim yöntem her oyuncu için aynı ve gayet ideal bence. Bir de turnuva için acele etmemekte fayda var bence. Ne nasıl olacak, nerde oynanacak bir sürü belirlenmesi gereken şey var.

Dışardayim su anda, eve gidince daha çok ilgilenebilirim.

Malesef ben katılamıyorum, sebebim ise gün içinde dengeli bir şekilde boş vakit bulamamam. Yani şöyle bilgisayar başında oturup 2 saat zaman geçireyim diyemiyorum çoğu zaman bölünüyor bazı sebeplerden ötürü. O yüzden bu turnuvada keyifsiz zaman yaşatmamak amacıyla, katılmak istesem de katılmamayı tercih ediyorum.

irrasyonel said:
Yeniler de katılabiliyor mu? Eğer evetse, varım! :smile:
Tabi ki de,önemli olan yeni olup olmamak değil zaten,eğlenmek. Satrançı bilmeye de bilirsin,katılmaktır önemli olan. Senin ismini de yazıyorum :smile:

1)halit21
2)TheDoctor
3)Emrehan
4)Astendrache
5)Kurnaz Beğ
6Gorzil
7)Paradox
:cool:RєιЅ
9)Raydric
10)Toor
11)King12
12)FabrikatörTorunu
13)Calrathian
14)lortcush
15)Bahadır Hattab
16)Kral Faust
17)OliverQueen~
1:cool:CarelessWarrior
19)Mosin Nagant
20)Farus
21)colombos
22)Noventa
23)Agression
24)NightWish
25Ripper
26)Dies Irae
27)_Toi_
2:cool:Carnavelle
29)Kara Arslan
30)Conchobhar
31)irrasyonel

Arkadaşlar bundan sonra bu konu ile ben ilgileniyorum. Arkadaş bakamayacak,o yüzden ilk sayfa güncel olmayacak. Konuyu ara sayfalardan takip edersiniz. Son bir kişi kaldı. Geç olmadan turnuvayı başlatacağım. Bir kişiyi bekliyorum.

Bir kişi var. Yazayım seni o zaman :smile:

Yedekler de olacaktır halen daha isteyen varsa,söylesin

Valla bende tam anlamadım geleyim dedim :grin:
Milena boşver sende yedekten giren son dakka golcüsü olursun semih gibi  :iamamoron:

Sadece oynayacaksın,eğleneceksin bu kadar. Bu arada Milena sayı doldu seni yedeklere yazıyorum :smile:

O anlamda demedim, ilk defa internetten oynacayacağım eğer oynarsam. Beni şimdi yedeklere yazma, bir daha ki maç olursa ilk beni yaz. :smile:

Milena said:
O anlamda demedim, ilk defa internetten oynacayacağım eğer oynarsam. Beni şimdi yedeklere yazma, bir daha ki maç olursa ilk beni yaz. :smile:
Bir sonra ki turnuva mı demek istedin ?

Paradox said:
Milena said:
Bir sonra ki turnuva mı demek istedin ?
Yok yazım yanlışı yapmışım ama sen beni bir dahaki turnuvaya yaz.
Hangi link üzerinden oynayacaksınız? Nasıl oynayacaksınız? Turnuva sistemi nasıl gidecek ? Bunları merak ettim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom