Satogrowth Hakkında

Users who are viewing this thread

Kullanan oldu mu ? İçeriğine baktım tamamen boy uzatan bitkisel bir supplement olarak geçiyor, kullananlar da herhangi bir yan etkisi olmadığını söylemişler ama emin olamadım bilgisi olan var mı ?

Valla okudum da "%100 güvenli, sıkıntı yapmaz" tarzı şeyler yazan maddelerden uzak dur bence. Yani bitkisel tedavilerin bile bir yan etkisi oluyorken burada tamamen güvenli gibi şeyler yazmak biraz yüksekten atmak gibime geldi.

Boy uzatan supplement ne? Bol bol dinlenme, büyüme hormonu ve gerekli miktarda kalsiyum ile boyun uzar. Bir de kaç yaşındasın o da önemli. Daha önce boy attıysan en fazla 3-5 santim uzarsın.

işe yaradığını söyleyen anonimlere güvenmek akıllıca değil. boy kemiklerine bağlı ve uzaması durmuş kemikleri de öyle bitkisel şeylerle uzatabileceğine inanmak hayal biraz. ancak boy uzaması devam ederken supplement olarak kullanabilirsin ki bunun da hiç garantisi yok. alternatif öner dersen de vücud çalışmanı önerebilirim ancak.

Paradise said:
Söz ettiğin ilacı bilmiyorum ama Boyun kaç ki dert ediyorsun?
1.70-71 de babam 1.78 civarı ama uzamayacakmışım gibi geliyor ufak ufak gelişimin durduğu yaşlara yaklaşıyorum ondan endişe sardı boyum kısa geliyor bana.

colombos said:
Boy uzatan supplement ne? Bol bol dinlenme, büyüme hormonu ve gerekli miktarda kalsiyum ile boyun uzar. Bir de kaç yaşındasın o da önemli. Daha önce boy attıysan en fazla 3-5 santim uzarsın.
Öyle hani bazılarında tak diye bir uzama olur ya öyle bir şey olmadı bende uzadıysam da az az uzun sürede uzamışımdır. İçinde Ginkgo biloba, Arı Sütü, Polen, Harnup Tozu,Zencefil, Havlıcan,Ginseng,Zerdeçal ve Gallik asit  ( keçiboyunuzundan elde ediliyor bu da ). Tv ye çıkan bir adam var Hayri Gözlükgiller adı. O da aynı tarifi vermişti ama ondan malzemeleri alıp karıştırıyorsun bu onun hazırı o yüzden almayı düşünmüştüm. Yaşım 16 bu arada ( 2k lıyım  :lol: ).

Karatasak said:
işe yaradığını söyleyen anonimlere güvenmek akıllıca değil. boy kemiklerine bağlı ve uzaması durmuş kemikleri de öyle bitkisel şeylerle uzatabileceğine inanmak hayal biraz. ancak boy uzaması devam ederken supplement olarak kullanabilirsin ki bunun da hiç garantisi yok. alternatif öner dersen de vücud çalışmanı önerebilirim ancak.
Saracoğlu da epifizleri kapanan bir kızı 1 sene içinde balığın sırtında ki siyah eti yiyerek uzattığını söylüyordu ( kızın babası doktormuş röntgen çekmişler epifizleri kapalı çıkmış). İşte bunun için 4 tane öneriyor ( palamut, uskumru, torik bir tane daha söylemişti unuttum şimdi onu neyse) siyah etini 1 sene haftada 3 gün yiyin diyor. Kuşun yavrusunu beslerken  1 günde boyutunun 3 katına çıkmasını sağlayan gagasından aktardığı bir çeşit protein mi neydi işte onun aynısı yıllar sonra saydığı 4 balığın sırtında ki siyah ette bulduğunu denenmesi gerektiğini söylüyordu. Ailemde bu adamın dediklerini uygulayıp şifa vuran insanlar var yoksa güvenmezdim ama adam işi biliyor gibi, balık yemekten bir şey kaybetmem sanıyorum, zaten az biraz b12 eksiğim vardı bir ara saçım dökülüyor korkusu ile gittiğimde iğne vermişti onun da büyük bir kısmını yaptırdım 2-3 tane kaldı onları da vakitsizlikten gidip yaptıramadım onun yerine balık kasarım artık :smile: .

Karatasak said:
alternatif öner dersen de vücud çalışmanı önerebilirim ancak.
salona kilo problemimden ötürü gidiyorum ( 91-92 kiloyum boyumda 1.70 olunca obez oluyorsun  :lol: ) , kardiyo deniyor galiba ( bant, bisiklet eliptik vs) ağırlık olarak sadece shoulder ve chest press var ( oda ağırlık mı onu da bilmiyorum ya neyse ) ne öneririsin en az 5 ay daha salondayım önerilerini uygulayabilirim sıkıntı olmaz.

Bro kullanma derim.Genelde böyle şeylerin zararı oluyor.Boyunda ideal bence yukarıda yazmışlar zaten bol bol dinlenmen gerek.Özellikle geceleri dinlenmeni öneririm.Onun dışında Basketbol gibi sporlarda faydalı olabilir.

İşbara Alp said:
Bro kullanma derim.Genelde böyle şeylerin zararı oluyor.Boyunda ideal bence yukarıda yazmışlar zaten bol bol dinlenmen gerek.Özellikle geceleri dinlenmeni öneririm.Onun dışında Basketbol gibi sporlarda faydalı olabilir.
Yok sabahları dinlenecekti...

Back
Top Bottom