Satisfactory

Users who are viewing this thread

Tasarım, akış, matematik içeren bircok yönden geleceği parlak gözüken bu oyun, yakin zamanda adanmış sunuculara kavuşacak, dolayısıyla MP deneyimi ve modlarla vs oldukça eğlenceli olacağa benziyor. İndirimli fiyat aralığında tamamen worth bir kazanımdır. Formatı hoşuna gidenlere tavsiyemdir..

Bu konuyu oyundan haberdar etmek ve fırsat buldukça büyük güncelleme videolarını paylaşmak üzere açmış bulunuyorum.. Update1dan itibaren kabaca videoları yskin zamanda ekleyeceğim..

>>Satisfactory

Biraz sardım oynadım, zevkli geldi ama mükemmeliyetçi biri olarak zorlanıyorum. Tam hah mükemmel sistem kurdum diyorum yeni bir mekanik açılıyor, sil baştan başlıyorum. Yoruyo

Büyük güncellemelerden büyük güncellemelere kaydını devam ettirmen lazım. 6. seviyede filanım sanırım ben. Biraz destekli de oynuyorum ama olsun. Özellikle adanmış sunucularla birlikte modlar vs gelir mi diye merakla bekliyorum, onları deneyeceğim. Birkaç senesi daha var oyunun, tekrar tekrar hızla yeni oyun başlatmaman lazım. Öğrenemye bak sadece şu aşamada.

Yok aynı oyunumda, atıyorum bir seviye sonra yeni madenler, yeni ekipmanlar açılıyor, yeni mekanikler açılıyor. Oo iyiymiş kestirmeden bunu yapabiliyorum atıyorum MKX çıkıyor. Onu daha efektif kullanmak içni tüm sistemi çöpe atıyorum :d

pmniN.png

Deneysel alana kaynakların çoğunun giriş yaptığı yer.

Oldukça verimsiz ve karmaşık alan geliştirmelerine devam..
Daha ileri teknolojilerle, mevcudun aksine verimli ve düzenli bir siteyi ise ileride, başka bir alana kurma niyetindeyim ^^

Back
Top Bottom