Satın şu şirketide sizde kurtulun bizde!

Users who are viewing this thread

ikKO

Banned
Beceremediniz bu işi net olarak söylüyorum sizlere. 1 seneyi geçti oyunu piyasaya sürüleli EU serverları iptal yok şuan, oyun bug içerisinde resmen can çekişiyor! her güncelleme bir öncekinden daha beter durumda serverlar pingler rezalet adınız bu alemde "CrashLord" olarak anılıyor RTX 3090 a sahip bir ekran kartınız olsa dahi oyunda fps drop yemek zorundasınız vs.vs yazmakla bitmez. "Microsoft" "Blizzard" "Sega" yada başka bu işlerin ehli bir şirkete satın şu oyunu da şirketi de sizde rahat edin artık bizde!

Beceremediniz bu işi net olarak söylüyorum sizlere. 1 seneyi geçti oyunu piyasaya sürüleli EU serverları iptal yok şuan, oyun bug içerisinde resmen can çekişiyor! her güncelleme bir öncekinden daha beter durumda serverlar pingler rezalet adınız bu alemde "CrashLord" olarak anılıyor RTX 3090 a sahip bir ekran kartınız olsa dahi oyunda fps drop yemek zorundasınız vs.vs yazmakla bitmez. "Microsoft" "Blizzard" "Sega" yada başka bu işlerin ehli bir şirkete satın şu oyunu da şirketi de sizde rahat edin artık bizde!
Yalnız dostum, o işler öyle yürümüyor işte :grin: . Farz edelim ki şirket satıldı; oyunu yapan ekip değişirse oyunun ruhu da değişir (Şuan pek eser yok o ruhtan ama..) bize şunun garantisini veremez hiçbir firma: "Bildiğimiz ve sevdiğimiz M&B deneyimini size vereceğiz". Keza TaleWorlds bir şirket, ve ne yapacağına kendisi karar verir. Biz ise müşterileriyiz. "Satın" diye bir öneri olamaz.

Bizim Türk milletinin en büyük problemi bir çok şeye duygusal olarak bakıyor olması. Bir çok şey sanki babasının malıymış gibi yaklaşmasından dolayı oluyor. Ticari bir Türk markası sonuçta ve kimse bir oyunu alması için kimseyi zorlamıyor.

RTX 3090 a sahip bir ekran kartınız olsa dahi oyunda fps drop yemek zorundasınız vs.
Yoo bende RTX 3070 var daha hiç FPS drop yemedim. (1 patch dışında onu da düzelttiler. Herkes yiyordu)

Bu arada kesinlikle dediklerini anlayabiliyorum, seninle empati kurabiliyorum ama şu an developerlar boş durmuyorlar, gerçekten çabaladıklarını gördüğüm için isyan etmiyorum.

Back
Top Bottom