Satılık Steam Hesabı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
İyi forumlar beyler,
Uzun zamandır bu konuyu açmaya düşünüyordum kısmet bugüneymiş.Başlıkta belli olduğu gibi steam hesabımı satıyorum derslerden falan vakit bulamayacak gibiyim.Fiyat konusunda belirlediğim bir rakam yok,konuşup halledebiliriz.İlgilenenler varsa buradan,skypedan(dextr02),ya da aynı steam hesabı üzerinden iletişim kurabilir.

Steam calculator ve bulunan oyunlar:
http://steamdb.info/calculator/?player=sabinelisicki&currency=us

Sağolun beyler de yinede satmaya kararlıyım,derslerden fırsat bulamamak değil de derslere fırsat bulmak için de diyebiliriz buna.Satılıktır.

Toplu halde satın alacak çok az kişi vardır bence. Çünkü nereden baksan en az 500 liralık oyun var orada. Topsuz halde de satılmıyor diye biliyorum.

Ben de satıyorum hesabımı, kurtulmak zorundayım. Değerinden çok çok daha düşüğe bi fiyata arkadaşın biriyle anlaştık gelecek ay alacakmış. (Kısmetse xD)

İşte yani adama koyun bi kenara dursun demeyin. Oyunlar çok zaman kaybettiriyor insana, her ne kadar keyifli olsa da boş şeyler. Umarım alıcı bulursun Abbas.

Størtbeck said:
Toplu halde satın alacak çok az kişi vardır bence. Çünkü nereden baksan en az 500 liralık oyun var orada. Topsuz halde de satılmıyor diye biliyorum.
Vardır 500 liralık oyun ama ne ben o kadara satabilirim nede biri 500 liraya alabilir :sad:.

EmrehaN said:
Akıl vermek gibi olmasın ama buradan satın alacak birinin çıkacağını sanmam, başka forumlara da konu aç bence ama güven de önemli tabi. Kolay gelsin, bu arada Steam hesap satılmasına izin vermiyor diye biliyorum. Kullanıcı adını açıkça yazma o yüzden.  :smile:

Teşekkürler bilgilendirme için

Serofix said:
Ben de satıyorum hesabımı, kurtulmak zorundayım. Değerinden çok çok daha düşüğe bi fiyata arkadaşın biriyle anlaştık gelecek ay alacakmış. (Kısmetse xD)

İşte yani adama koyun bi kenara dursun demeyin. Oyunlar çok zaman kaybettiriyor insana, her ne kadar keyifli olsa da boş şeyler. Umarım alıcı bulursun Abbas.

Sağolasın Fırat

Sabine said:
Vardır 500 liralık oyun ama ne ben o kadara satabilirim nede biri 500 liraya alabilir :sad:.
500 mü? biz 150ye anlaştık benim hesap için xDD

Zaten Steam hesabına sahip kişilerin almaya kalkışacağını sanmıyorum. 500 lira asla bekleme zaten, ki kimse sürekli indirime girebilecek oyunların olduğu bir hesaba o kadar para vermez.

Steam Calculator ise pek işe yarar bir program değil bu konularda. Benim hesaba söylediğine bak hele;

This account is worth $5301.98. If all games were bought on sale, it would be $1697.76.

İnsanın içini karartıyor yahu. İnanmak istemiyorum.

Goker said:
Zaten Steam hesabına sahip kişilerin almaya kalkışacağını sanmıyorum. 500 lira asla bekleme zaten, ki kimse sürekli indirime girebilecek oyunların olduğu bir hesaba o kadar para vermez.

Steam Calculator ise pek işe yarar bir program değil bu konularda. Benim hesaba söylediğine bak hele;

This account is worth $5301.98. If all games were bought on sale, it would be $1697.76.

İnsanın içini karartıyor yahu. İnanmak istemiyorum.

Yok canım ne 500'ü ya ben satabilirsem sevinecek haldeyim parası şöyle bi dursun.

Eğer steam hesabım olmasaydı 100 tl verirdim ama malesef bende de bu oyunlar var :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom