SARRANİD ÇÖLLERİNDE BİR MAREŞAL 6.BÖLÜM GELDİ / ARKADAN VURMA / SEZON FİNALİ

Users who are viewing this thread

Dexess said:
Longerz said:
Tamam ilk olduğu için acemisindir anlarım ama aga bu nedir:

pjsqk.bmp

Bildiğin başlat menüsüyle beraber çekmişsin fotoğrafı bunun da acemilikle hiç ilgisi olduğunu sanmıyorum.
Takıla takıla buraya mı takıldın?
Görsellik betimleme için gereklidir ve betimleme bir hikayenin olmazsa olmazıdır.

Black_Paw said:
Dexess said:
Longerz said:

pjsqk.bmp

Bildiğin başlat menüsüyle beraber çekmişsin fotoğrafı bunun da acemilikle hiç ilgisi olduğunu sanmıyorum.
Görsellik betimleme için gereklidir ve betimleme bir hikayenin olmazsa olmazıdır.
Ne yani düz bir roman okuyamıyor musun? Hala resimli 1. sınıf kitapları okumadığı umarım. Türk halkının eksiği kitap okumak zaten. Resimsiz bir çok hikaye var ve bunları gözlerinin önünde canlandırabilirken. Arkadaşın acemi olupta çektiği resime laf etmenin bir manası yok.

Dexess said:
Black_Paw said:
Dexess said:
Longerz said:

pjsqk.bmp

Ne yani düz bir roman okuyamıyor musun? Hala resimli 1. sınıf kitapları okumadığı umarım. Türk halkının eksiği kitap okumak zaten. Resimsiz bir çok hikaye var ve bunları gözlerinin önünde canlandırabilirken. Arkadaşın acemi olupta çektiği resime laf etmenin bir manası yok.
Atik ali fişlerini okumayı tercih ediyorum.

Dexess said:
Longerz said:

pjsqk.bmp

Evet takıla takıla buraya takıldım, fotoğraf koymayı bile bilmeyen bir adamın bu işlere hiç bulaşmaması gerek bence zaten hikaye hakkında yoruma bile gerek yok.

Back
Top Bottom