Sancar Han Özellikleri Nelerdir?

Users who are viewing this thread

Doğru yer mi bilmiyorum ama, başlıkta da belirttiğim gibi Sanca Han'ın karakter özellikleri neler? Misal Liderlik ne kadar? Hepsini söyleyen bir kaynak ya da yazı yazarsanız memnun olurum, iyi forumlar.

sancar hanın karakteriksel özelliklerini mi sordun yoksa oyun içinde sahip olduğu yeteneklerimi tam anlayamadım :smile::smile:

Karakteri
sancar han diğer her kalradya kralı gibi tahtı kardeşi dustum hanın elinden zorla almış birisi ama buna rağmen çok fazla destekçisi var genelde sarranid veagir svadya gibi sınır komşularıyla savaştığı için biraz savaşçı birazda politikayı bilen bir karakteri olduğunu söyleyebiliriz

Yetenekleri
sancar hanın yeteneklerine galiba bazı modlarda lordum yeteneklerinizi görebilir miyim diyerek bakabiliyorduk ama başka yollar elbette var mesela module systemde sancar hanın özellikleri yüz kodu ekipmanı vb şeylere bakıp onları değiştirebilirsin ama module systemden bulmak için pyhton indirmek kodlama bilmek fln gerekiyor daha kolay olması için şuradan morghs editörü indir ve ordan kendi oynadığın modu veya native yi seç troop editöre gir orda kingdom1_lord,kingdom2_lord gibi şeyler olacak zaten yanda parantez içinde kim olduğu yazıyor sancar hanın üstüne gel itemleri yetenekleri yüz kodu gibi herşey orda bulunmakta

Umarım yardımcı olabilmişimdir :xf-smile::xf-smile:

Last edited:
Back
Top Bottom