Samsung Online Mağazası Mount & Blade II: Bannerlord Steam Oyun Kodu Kampanyası

Users who are viewing this thread

MArdA TaleWorlds

Community Support & Localization
Community Support
Merhaba arkadaşlar,
Samsung Türkiye, Online Mağazası üzerinden satın alınan Samsung markalı SSD'ler ve Monitörlerin yanında Mount & Blade II: Bannerlord hediye ediyor. Kampanyanın sınırlı sayıda ve sınırlı süreli olduğunu belirtmek gerek. Detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Sayfanın altındaki detaylı açıklamalara göz atmayı unutmayın.
Kampanya, 23-30 Nisan 2020 tarihleri arasında, sadece buradan (“Samsung Online Mağaza”) yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 
Bannerlordu sağlıklı oynayamadığım için sistem topladım. Daha yeni 1340 liraya aldığım SSD 1529 lira. Oyun 189 liraya geliyor.
Diğer ürünler de benzer durumda. Tüm ürünler incelenirse belki kar edilebilecek ürün bulunabilir. Bu kampanyadan oyuncu değil, samsung kar eder gibi görünüyor.
 
Oyunun satışına olan ilgi ve alakanızı Türkçe Forumdaki Teknik konular içinde görmek isteriz. Saygılar.
Armağan bey bile yorum yapıyor ingilizce forumda bize komünite desteği dahi bakmıyor, geri dönüş sıfır. Beta'da daha çok geri dönüş almıştım aynı foruma yazabildiğimiz için. Oyun çıktıktan sonra bir tane bile geri dönüş olmadı. Biz anlayışla karşılıyoruz herşeyi, covid19 durumunu, oyunun erken erişimini vesaire ama böyle bir ilgisizliği de haketmiyoruz.
 
Back
Top Bottom