Sahte hacker saldırıları haritası

Users who are viewing this thread

Evet. Bizim için eğlence koyunlar için "Gerçek zamanlı hacker saldırıları haritası".

Herkeste öyle. Yapanlar amerikalı olduğu için. Genel olarak savaş Çin ve Amerika arasında geçiyor.

Gerçekte en etkin yer olan Orta Doğu ise bomboş. İlk girdiğimde gözüm hemen İrana kaymıştı.

Ayrıca Hakkarinin üzerine geldiğinde Mars yazıyor ?

Siteyi açıyorum bişey olduğu yok hiç bişeyide seçemiyom ne la buuu 
PCde  sorun var heralde  bişeyler eksik  :roll:

Kimmer said:
Evet. Bizim için eğlence koyunlar için "Gerçek zamanlı hacker saldırıları haritası".

Kardeşim herkes bu konuda bilgili olmak zorunda mı sen yazmasan birsürü kişi gerçek sanacaktı belki.Abartmana gerek yok başlığı değiştiriyorum.

Ölümüne_RTE said:
Kimmer said:

Kardeşim herkes bu konuda bilgili olmak zorunda mı sen yazmasan birsürü kişi gerçek sanacaktı belki.Abartmana gerek yok başlığı değiştiriyorum.
neyse

tlgklz said:
Grönlanda saldırdıla lo. Kuş uçmaz kervan geçmez yere saldırıyorlar...

Grönland'e saldırılması hakkında güzel bir espri vardır da bulamadım.Yazmışım varsayın.

Amerika'ya uzaydan bile saldırıyorlar.

Kimmer said:
Gerçekte en etkin yer olan Orta Doğu ise bomboş. İlk girdiğimde gözüm hemen İrana kaymıştı.
Aynen normalde ortadoğu rengarenk olmalı.

Kimmer said:
Ölümüne_RTE said:
Kimmer said:

neyse

Ne yazdın bilmiyorum ama kötü bir şey yazmışsın.Neden sinirlendin anlamıyorum...Ben burada gördüm ilk defa zaten :

https://eksisozluk.com/gercek-zamanli-hacker-saldirilari-haritasi--4447045

Gelmiş neden sinirlendin diye soruyorsun birde. Attığın iletiyi oku resmen "Neden sahte olduğunu söylüyorsun sen söylemesen insanlar gerçek sanıp inanacaktı." dedin. Ulan yaratık insanları böyle saçma birşeyle kandırmak çok mu deoğru birşey ?

Kimmer said:
Gelmiş neden sinirlendin diye soruyorsun birde. Attığın iletiyi oku resmen "Neden sahte olduğunu söylüyorsun sen söylemesen insanlar gerçek sanıp inanacaktı." dedin. Ulan yaratık insanları böyle saçma birşeyle kandırmak çok mu deoğru birşey ?

Hayır sahte olduğunu senden öğrendik demek istedim.Bizim için eğlence dedin ya işte senin dışındakiler zaten senden öğrendi demek istedim.

Sözcü haber yapmış bu konuyla iligili.

Hacker’lar farklı bölgelerden ve farklı amaçlarla her gün bir saldırı gerçekleşirken artık saldırıların nereden ve hangi bölgeye yapıldığını izleyebilirsiniz. Peki bu saldırıları anında takip etmek ister miydiniz? Artık bu mümkün. Siber güvenlik firması Norse, dünya üzerindeki uluslararası hacker saldırılarını anında izleyebileceğimiz bir web sayfası oluşturmuş. Bu sayfada oluşan saldırıların nereden nereye yapıldığını harita üzerinde görebiliyorsunuz.

http://sozcu.com.tr/2014/teknoloji/iste-hacker-haritasi-543197/

Sultan Alparslan said:
Sözcü haber yapmış bu konuyla iligili.

Hacker’lar farklı bölgelerden ve farklı amaçlarla her gün bir saldırı gerçekleşirken artık saldırıların nereden ve hangi bölgeye yapıldığını izleyebilirsiniz. Peki bu saldırıları anında takip etmek ister miydiniz? Artık bu mümkün. Siber güvenlik firması Norse, dünya üzerindeki uluslararası hacker saldırılarını anında izleyebileceğimiz bir web sayfası oluşturmuş. Bu sayfada oluşan saldırıların nereden nereye yapıldığını harita üzerinde görebiliyorsunuz.

http://sozcu.com.tr/2014/teknoloji/iste-hacker-haritasi-543197/
:FACEPALM:
Doğrumuymuş o. Sahte büyük ihtimal.

Back
Top Bottom