Resolved Safe Mode hatası Alıyorum ve oyun Açılmıyor

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.7
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Dump numarası (OPSİYONEL)
2021-02-10_00.19.42_d90c29c5a996ae62e7ac0e569bd2db19

KiokH4N

Recruit
Oyunu Steam üzerinden satın aldım. Launcher kısmından oyunu açmaya çalıştığımda ilk çıkan yazı şu şekilde oluyor.

- Game shut down unexpectedly on previous session. Would you like to enable safe mode? (Oyun, önceki oturumda beklenmedik şekilde kapandı. Güvenli modu etkinleştirmek ister misiniz?)

Bu yazıya "EVET" dedikten sonra oyun açılmaya başlıyor. Bu laptop için uzun süre bekliyorum açılmasını. (Daha hızlı açması gerekirdi)

Kılıç göreslinden sonra Ana menüye gelmesi gerekirken 2. hatayı alıyorum.

- The application faced a problem. We need to collect necessary files to fix this problem. Would you like to upload these files now?(uygulama bir sorunla karşılaştı. Bu sorunu çözmek için gerekli dosyaları toplamamız gerekiyor. Bu dosyaları şimdi yüklemek ister misiniz?)

Bu çıkan yerde de "EVET" dedikten sonra oyundan atıyor ve "TWCrashUploader" açılıyor burada bir süre bekledikten sonra şu yazı çıkıyor

- Thank you for help. Upload completed successfully. You can use the following identifier if you prefer to seek help in
person: 2021-02-10_00.19.42_d90c29c5a996ae62e7ac0e569bd2db19 (Coppied to clipboard) (Yardımın için teşekkürler. Yükleme başarıyla tamamlandı. Yardım almayı tercih ederseniz aşağıdaki tanımlayıcıyı kullanabilirsiniz: kişi: 2021-02-10_00.19.42_d90c29c5a996ae62e7ac0e569bd2db19 (Panoya kopyalandı)
)
ama genede oyun açılmadı 2 aydır bu şekilde oluyor internetten baktım dosya felan indiridim ama işe yaramadı.
işin ilginç tarafı evde bulunan masaütün de oyunu açıyor o pc bende ki laptoptan çok daha kötü. Masa üstünün 60 fp veremediği oyuları bu Laptop 200 fp den aşşağı vermiyor.

Laptop lenova legion

işlemcisi: Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz 2.59 GHz

Ekran kartı: INVIDIA GeForce RTX 2060

hatayı çözdüm.
formda takılırken benzer hataları alanları gördüm ve onlarda işe yarayan çözümlere baktım.
format ve bannerlord dosyalarının tümünü silip yeniden yükleme yaplıması vardı en mantıklısı.
bende güzeler bir format atıp oyunu baştan yükledim
sorun şu anda yok.

Sorunun çözüldüğüne sevindim. Başka bir problem yaşanması durumunda lütfen bize bildiriniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Back
Top Bottom