Sağlam Fiyata Satılan Demircilik Kombinasyonları

Users who are viewing this thread

Evet aslında konu açık. Yeni save açtım ve şimdi demircilik yeteneğim 210 civarında lakin hâla istediğim fiyatlarda (yaklaşık 80k - 100k civarı) para getiren bir silah kombinasyonu oluşturmadım. Mevcut olarak genelde 20k - 30k civarı para getiren kombinasyonlar oluşturdum. Bu sebeple bu konu altına kendi silah buildlerinizi paylaşırsanız sevinirim ve herkeste yararlanmış olur.

Paylaşımda kolaylık açısından oluşturmuş olduğunuz buildlerin üzerine fare ile tıkladıktan sonra "ctrl+c" yaparak buildin kodunu kopyalayıp not defterine yapıştırabilirsiniz. Bizde böylelikle tasarılarınızı hangi bıçak, hangi sap aramaktansa hemen kullanabiliriz.

Ek olarak yaptığınız build kaç dinar ediyorsa yazarsanız çok sevinizim.

ÖRNEK BUILDLER ( kafa karışıklığı olmaması adına buildlerime isim verdim :grin: )

• Buhran 20K Dinar

<CraftedItem id="90C1E2FB838A8D51B986B7ED4D851B48"
name="Üretilmiş Çift Elli Kılıç"
crafting_template="TwoHandedSword">
<Pieces>
<Piece id="cleaver_blade_2"
Type="Blade"
scale_factor="110"/>
<Piece id="vlandian_guard_7"
Type="Guard"
scale_factor="110"/>
<Piece id="khuzait_grip_11"
Type="Handle"
scale_factor="110"/>
<Piece id="empire_pommel_4"
Type="Pommel"
scale_factor="110"/>
</Pieces>
<!-- Length: 121 Weight: 2.36 -->
</CraftedItem>

• Soy Kurutan 35K Dinar

<CraftedItem id="7E36512119ECB23403CE7D90F698D009"
<Pieces>
<Piece id="battania_blade_1"
Type="Blade"
scale_factor="110"/>
<Piece id="aserai_guard_8"
Type="Guard"
scale_factor="110"/>
Type="Handle"
scale_factor="110"/>
<Piece id="aserai_pommel_8"
Type="Pommel"
scale_factor="110"/>
</Pieces>
<!-- Length: 122 Weight: 1.72 -->
</CraftedItem>

• Ymira 29K Dinar

<CraftedItem id="9B09B8C96F6E85C848611CEE3EC6170E"
<Pieces>
<Piece id="battania_blade_1"
Type="Blade"
scale_factor="110"/>
<Piece id="khuzait_guard_8"
Type="Guard"
scale_factor="110"/>
Type="Handle"
scale_factor="110"/>
<Piece id="empire_pommel_4"
Type="Pommel"
scale_factor="110"/>
</Pieces>
<!-- Length: 119 Weight: 1.92 -->
</CraftedItem>

Last edited:
1.7.0 da idi sanırım,demircilik konusuna bu konuda güncelleme geldi diyorlardı her yerde.eskiden demircilikte silah yapıp dediginiz gibi 80-90klarda satarak para kasıyordu herkes,şimdi ortalama 20k lara kadar düşmüş.yani eskisi gibi silah başına 80-90k civarı paralar artık yok deniyor...

not : bu verdiginiz kodları nasıl kullanabiliriz?bi mod filan mı kullanmak gerekiyor yoksa ctrl+x ile aldıgınız gibi,ctrl+c ile silah yapma ekranında yapıştırmak filan yetiyor mu?bu kod olayını ilk defa gördüm :smile:

1.7.0 da idi sanırım,demircilik konusuna bu konuda güncelleme geldi diyorlardı her yerde.eskiden demircilikte silah yapıp dediginiz gibi 80-90klarda satarak para kasıyordu herkes,şimdi ortalama 20k lara kadar düşmüş.yani eskisi gibi silah başına 80-90k civarı paralar artık yok deniyor...

not : bu verdiginiz kodları nasıl kullanabiliriz?bi mod filan mı kullanmak gerekiyor yoksa ctrl+x ile aldıgınız gibi,ctrl+c ile silah yapma ekranında yapıştırmak filan yetiyor mu?bu kod olayını ilk defa gördüm :smile:
Moda falan gerek yok build kodunu ctrl c ile kopyalayın ve demircilik sekmesinde ctrl v ile yapıştırın otomatik olarak parçalar ayarlanacaktır.

evet sırf onun için yeni save açıp demircilik skillini 500 seviye hapıp her parçayı açıp tek tek denedim 30k üstüne çıkmıyor imkanı yok

40k ya çıkmayı başardım ama sanırım perklerinde etkisi büyük.
mutlaka perklerin etkisi var bunda.az önce merak edip denedim yukarıda verdiklerinizi,sizin 25-30k dediginiz kılıçları be 8k ya satabildim mesela :smile: demircilik becerim pek yok,haliyle yaptıgım kılıcın özellikleri normalden daha düşük oluyor ve yine aynı sebepten fiyatı artıracak perklerde henüz yok bende.demircilik yetenegim artdıktan sonra tekrar deniycem tabi,not etdim yukarıdaki kodları.

not : çift elli kılıç yerine çift elli gönderlilerede bi bakın bence.ben az önce denedim dedigim gibi sizin verdiginiz kodları ve ortalama 8kya satabiliyorum o kılıçları şuan.ama aynı oyunda kendi yaptıgım çift elli gönderlileri 15-16kya satıyorum.muhtemelen demirciligim iyi olsa,yapılan silahları daha pahalıya satma perkim filan aktif olsa 40k yı geçecektir ürettigim silahın fiyatı.oyunu kapattım şimdi,yarın tekrar oyuna girdigimde isterseniz kodunuda eklerim denemeniz için.normalde demircilikten anlamam,ilk defa ugraşıyorum ben de ama daha az masrafla daha iyi işler çıktıgını düşünüyorum çift elli gönderlilerde.

mutlaka perklerin etkisi var bunda.az önce merak edip denedim yukarıda verdiklerinizi,sizin 25-30k dediginiz kılıçları be 8k ya satabildim mesela :smile: demircilik becerim pek yok,haliyle yaptıgım kılıcın özellikleri normalden daha düşük oluyor ve yine aynı sebepten fiyatı artıracak perklerde henüz yok bende.demircilik yetenegim artdıktan sonra tekrar deniycem tabi,not etdim yukarıdaki kodları.

not : çift elli kılıç yerine çift elli gönderlilerede bi bakın bence.ben az önce denedim dedigim gibi sizin verdiginiz kodları ve ortalama 8kya satabiliyorum o kılıçları şuan.ama aynı oyunda kendi yaptıgım çift elli gönderlileri 15-16kya satıyorum.muhtemelen demirciligim iyi olsa,yapılan silahları daha pahalıya satma perkim filan aktif olsa 40k yı geçecektir ürettigim silahın fiyatı.oyunu kapattım şimdi,yarın tekrar oyuna girdigimde isterseniz kodunuda eklerim denemeniz için.normalde demircilikten anlamam,ilk defa ugraşıyorum ben de ama daha az masrafla daha iyi işler çıktıgını düşünüyorum çift elli gönderlilerde.
denemek isterim açıkçası zahmet olmazsa bekliyorum kod teşekkürler şimdiden

• Silmarillion 40K Dinar

<CraftedItem id="0841F53C3050DDC565ACA26BF27E9F0B"
<Pieces>
<Piece id="empire_blade_7"
Type="Blade"
scale_factor="110"/>
<Piece id="battania_guard_9"
Type="Guard"
scale_factor="110"/>
<Piece id="aserai_grip_22"
Type="Handle"
scale_factor="110"/>
<Piece id="vlandian_pommel_9"
Type="Pommel"
scale_factor="110"/>
</Pieces>
<!-- Length: 126 Weight: 1.62 -->
</CraftedItem>

Bu yeni buildim şu sıra bunu spamlıyorum

Tam olarak neyi kopyalayacağız. Craft name id kısmını mı? Hepsini mi? CTRL V yapıyorum gelmiyor çünkü.
direkt yapıştırırsan çalışmıyor sanırım,bende başta denedim denedim olmadı.sonra çözdüm ama...yukarıdaki kodda mesela çift elli kılıcın kodu verilmiş.demircilikte çift elli kılıç yapma sekmesini açıp,orada yapıştırınca çalıştı.

denemek isterim açıkçası zahmet olmazsa bekliyorum kod teşekkürler şimdiden
<CraftedItem id="4B3171C9B4BD474EC1DBAFF2175E7D3D"
name="Üretilmiş Çift Elli Gönderli Silah"
crafting_template="TwoHandedPolearm">
<Pieces>
<Piece id="spear_blade_24"
Type="Blade"
scale_factor="110"/>
<Piece id="spear_guard_9"
Type="Guard"
scale_factor="110"/>
<Piece id="spear_handle_8"
Type="Handle"
scale_factor="110"/>
<Piece id="default_polearm_pommel"
Type="Pommel"
scale_factor="110"/>
</Pieces>
<!-- Length: 232 Weight: 1.54 -->
</CraftedItem>

bunun degeri şuan bende 13.5k mesela.dedigim gibi demirciligim düşük,fiyat artıracak perklerde yok bende.bide siz bakın bakalım normal fiyatını neymiş :smile:

<CraftedItem id="4B3171C9B4BD474EC1DBAFF2175E7D3D"
name="Üretilmiş Çift Elli Gönderli Silah"
crafting_template="TwoHandedPolearm">
<Pieces>
<Piece id="spear_blade_24"
Type="Blade"
scale_factor="110"/>
<Piece id="spear_guard_9"
Type="Guard"
scale_factor="110"/>
<Piece id="spear_handle_8"
Type="Handle"
scale_factor="110"/>
<Piece id="default_polearm_pommel"
Type="Pommel"
scale_factor="110"/>
</Pieces>
<!-- Length: 232 Weight: 1.54 -->
</CraftedItem>

bunun degeri şuan bende 13.5k mesela.dedigim gibi demirciligim düşük,fiyat artıracak perklerde yok bende.bide siz bakın bakalım normal fiyatını neymiş :smile:
denedim lakin aynı mızrak sapı bende açık olmadığından başka bir sap ile denedim ve 20k ya yakın bir ücret tanımladı. Demirciliğim 235 bu arada etkisi büyük muhtemelen

Back
Top Bottom