Saç Konusu

Users who are viewing this thread

Raydric said:
Saçımı sertleştirmeden nasıl dikebilirim? Saçım yumuşak ve hangi şekili verirsem vereyim dışarda rüzgarda 2 sonra bozuluyor. Hatta dışarıya çıkmadan bozuluyor. http://www.saciniboya.com/myassets/products/941/pr_01_941.jpg?rev=1413032135 şu vardı ama sıkınca yapış yapış oluyor ve sertleştirdiği halde fazla zaman geçmeden bozuluyor.
iyi bir fön makinesi ile saçına fön çekmeyi dene bozulur ama her elini attığında kolayca şekil alır.

oyasar1 said:
kısa saç özgüven arttırıyo gençler
Une%2BCoupe%2BDe%2BCheveux%2BHomme%2B2015.jpg
Böyle bir saç mesela herkese özgüven verir. Burada önemli detay kısa tarafın hepsinin boyunun aynı olmaması

okula gitmek için yürümem lazım baya o arada rüzgardan dolayı saçlarım resmen 100 metre yukarı dikiliyor veya saçma sapan şekillere girip dağılıyor. korumanın bi yolu var mı?

zaten o kadar dalgalı saç uzayınca bile çok uzun gözükmez aslında. onun dışında banyodan sonra tokayla bişeyler yapabilirsin ancak evin içinde öyle gezebilir misin bilmiyorum  :razz:

Waxın uygulandıktan sonra parlamasını nasıl engelliyoruz? Hayır, no-shine wax kullanıyorum ve diğerlerinin saçı doğal görünürken benimki yağlı gibi parlıyor.

Benim waxta 10 lira o yüzden mecbur kalmadıkça sürmüyorum, yabancı youtube kanalında ılık suda tuz eritip spreyle sıkıyorlar natural saç spreyi gibi, gümü kurtarır herhalde.

Back
Top Bottom