Saç Kesimi

Users who are viewing this thread

MrsCrimrow

Banned
öncelikle Selamün aleyküm, beyler, bayanlar ben saç kesimi konusunda kararsızım, kulaklarım kepçe ama o kadar fazla değil orta derece ama saçlarımın yan kısmını 3 numaraya vurdurunca belli oluyo baya. ama uzatınca belli olmuyo pek,sizce nasıl bi kesim yaptırayım?

Şuan ki saç türüm. önleri uzun yan taraflar ön tarafa göre yarısı kadar, bi uzunluk var. şuan ki moda herkeste olan saç türü işte.

EDIT: Sakallarım var, kirli sakal takılıyorum çoğunlukla, buna göre de bi tavsiye söyleyebilirsiniz.

daktilokafa_ said:
öncelikle Selamün aleyküm, beyler, bayanlar ben saç kesimi konusunda kararsızım, kulaklarım kepçe ama o kadar fazla değil orta derece ama saçlarımın yan kısmını 3 numaraya vurdurunca belli oluyo baya. ama uzatınca belli olmuyo pek,sizce nasıl bi kesim yaptırayım?

Şuan ki saç türüm. önleri uzun yan taraflar ön tarafa göre yarısı kadar, bi uzunluk var. şuan ki moda herkeste olan saç türü işte.

EDIT: Sakallarım var, kirli sakal takılıyorum çoğunlukla, buna göre de bi tavsiye söyleyebilirsiniz.
Kardeş bence subay tıraşı ol.En iyisi.

kepçe kulak için çok rahat operasyon var. yaklaşık bir buçuk iki saatte lokal anestezi ile olabilirsin.. 18 yaş altını SGK karşılıyor.

lost_tht said:
kepçe kulak için çok rahat operasyon var. yaklaşık bir buçuk iki saatte lokal anestezi ile olabilirsin.. 18 yaş altını SGK karşılıyor.

Yok doğal haliyle kalır daha iyi

Tepe perçemiyle alın perçemi bırak, güzel olur.

Yani sanki dediğimizi yapacakmışsın gibi. Hadi böyle yap. Bir farkın olsun.

Benim yanlar baya açık. Uzun saçla saklıyordum ama sıkıntısı çok oluyor uzun saçın yazın. 3'e vurdurdum, açıkçası epey yakıştı. Bence sen de vurdur, sakal bırak.

Eğer geniş bir güneş gözlüğü takıp sağı solu açık, dar bir siyah atlet de giyersen plajdaki kaba saba taşaklı abi olabilirsin.

uzun saç fazla sıktı artık, zaten hep saç kesimim yanlar 3 tepeler ara makas tarzı bi şey oluyodu, şuan ki isteğim Arda Turan tarzı bi şey nasıl olur bilmem ama yine de kestirmeyi düşünüyorum

230520141031546760883.png

Kısa saç bazılarına yakışırken bazılarına hiç yakışmıyor. Mesela Arda'nın kafa yapısı düzgün diye yakışmış. Tabi senin kafa yapını göremediğim için bir şey söyleyemeyeceğim de kafa yapın değişikse hiç yakışmayabilir haberin olsun :grin:

İnternette kafa şekline göre tavsiye saç stilleri var. Benim kafa kare gibi olduğundan üst uzun yanlar daha kısa, diğerlerine göre daha fazla yakışıyo.

Bana sorarsan 3'e vurdur saçları gitsin.Havalar sıcak olunca 3 mis gibi gidiyor.Ama dediğine göre kulakların kepçeymiş o zaman imkan varsa saçı uzat.Bir kere uzun dene bakalım yakışırsa öyle devam edersin.
EDIT:Bak bakalım.Senin kulaklar bu adamın kulakları gibi mi?
kulac_6049.jpg
EDIT2:Saçları resimdeki kadar uzatsan yeter bence.
1pelin_2789.jpg

Tepe perçemiyle alın perçemi bırak. Bir çok uzun olmayan yumuşak bir sakalla karizman tavan yapar.

Back
Top Bottom