Sight

Sight bir Bannerlord medya projesidir. Proje Bannerlord'daki multiplayer bölümüyle alakalıdır. Gruba katılmakta rahat olabilirsiniz, proje hakkında bilgi almak için forum konumuzu ziyaret etmeyi unutmayın.

Quick Overview

Category
Bannerlord
Language
Turkish
Total members
53
Total events
1
Total discussions
3

S.S.S - Sıkça Sorulan Sorular

Users who are viewing this thread

Rumil

Knight at Arms
WBNW
Hakkımızda
SIGHT Projesi, Sight Studio yapımıdır. Sight Studio 2017'de kurulmuş bilişim-medya topluluğudur. Sight Studio bünyesinde grafik, video edisyonu, ses düzenleme, yazılım, oyun geliştirme gibi dallar da bulunmaktadır.

SIGHT Projesi Nedir?
SIGHT Projesi,günümüzde gelişmiş olan oyun yayımcılığı projesidir. Temel oyunu olan M&B:Bannerlord oyununda medya oluşturmayı amaçlayan bir projedir. Asıl amacımız, Mount&Blade serisinin günümüz oyun medyası gibi ilgi görmesini sağlamak.

SIGHT Ekibine nasıl katılırım ?Bünyemizde; video çekimi ve düzenlemesi,ses düzenlemesi, 2B tasarım ve kullanıcı arayüzü yapabilecek ve Türkçe'si ileri düzeyde olan, diksiyon hitabet yeteneği olan, İngilizce ya da diğer yabancı dillerden ileri düzeyde olan,diksiyon hitabet ve konuşma yeteneği olan kişiler arıyoruz. Bunun yanı sıra AR-GE ekibimize de alımlar devam etmekte.​ 
Top Bottom