[S] Prophesy of Pendor v3.7063 - Türkçe Dil Desteği Çalışması

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
hard02 said:
profenix said:
Kararsiz_Atom said:
Dostum iyi bir iş ortaya çıkacağını hiç zannetmiyorum. İnsanları bekletmekten başka bir şey yaptığınızı görmedim.
Niye lan?
kıskaçlık :grin:
fft29_mf66979.Jpeg

frozenpainter said:
İlk sayfaya bakarsanız çok birşey kalmadığını görürsünüz, sadece 1000 satırlık strings kısmı kalmış, biraz daha sabır :grin:
hocam hasta oldum bir ara steamden görün de bakıver :sad:

aynen 1bin satır. " 1 " gibi .

Ne yılı be böyle giderse 20 yıla anca.Torunlarımız oynar artık...

Arkadaşlar, ben de çok istiyorum birden olsun bitsin yayınlayayım diye, ancak çeviri tahmin ettiğimden daha uzun sürüyor.

Ayrıca, forumdan bir arkadaşın yardımcı olmak gayesiyle benden 500 satırlık bir kısmı çevirmek üzere alıp, ortadan kayboluşuyla o kısım da bana kaldı. Anlayacağınız sırtıma biraz daha yük bindi...  :dead:

Bu kadar hızlı bir şekilde ilerleme kat eden varmı merak ediyorum? Konuyu açıp 6 ay boyunca çeviriyorum, çeviriyorum ha bitti ha bitecekte diyebilirdi. Hala neye laf ediyorsunuz anlamadım.

Kullanıcıları mesaj attığına pişman etmeyin. Ayrıca Kimse çevirinin basit birşey olmadığını söylemedi. konu üzerine konu açıyorsunuz.

Rakun94 said:
Arkadaşlar, ben de çok istiyorum birden olsun bitsin yayınlayayım diye, ancak çeviri tahmin ettiğimden daha uzun sürüyor.

Ayrıca, forumdan bir arkadaşın yardımcı olmak gayesiyle benden 500 satırlık bir kısmı çevirmek üzere alıp, ortadan kayboluşuyla o kısım da bana kaldı. Anlayacağınız sırtıma biraz daha yük bindi...  :dead:

Belki Black Dead adlı arkadaşın teklifi hala geçerlidir? :smile:

Black Dead said:
Game_strings'den satır at istersen, çevirebilirim.

yok artık süresi geçti parayla yapıyoruz :lol:
tabi olir.yardım ederim istersen

Parayla yapıyormuşmuş... Yakışmadı sana BlackDead. Rakun'un emek harcayarak gece gündüz çalışarak bizler için ücretsiz yaptığı çalışmadan para isteyen BlackDead'e her beğeni 1 tokat.

omerfaruk42 said:
Parayla yapıyormuşmuş... Yakışmadı sana BlackDead. Rakun'un emek harcayarak gece gündüz çalışarak bizler için ücretsiz yaptığı çalışmadan para isteyen BlackDead'e her beğeni 1 tokat.
+1 şerefsiz adam...

Üstadım oyunu tekrar kurdum modu indirdim seni bekliyorum ellerine sağlık Allah yardımcın olsun, parmakların rüzgar kadar hızlı beynin su gibi berrak olsun :razz:

Rakun94 said:
Merhaba sayın forumdaşlar,

Çeviriye devam ediyorum. Desteğiniz ve sabrınızdan ötürü sizlere teşekkür ederim. Aslında yamanın erken bir versiyonunu çıkarmayı düşünmedim değil, ancak daha önceden çeviriye yardımcı olabilecek ve yamada bulunan yanlış yazımları ya da o tür hataların kontrolünü yapabilecek birini aradığımda bir kişi dışında kimse gönüllü olmamıştı. Bu sebeple çevirinin yarım yamalak hali göründüğünde bazı oyuncular için önyargı oluşturabilir diye düşündüm. O bir kişi ile de yalnızca bir kere iletişim kurabildim ondan sonra yardımsever dostumuz sırra kadem bastı. :smile:

Önümüzdeki hafta bir aksilik olmazsa ilk versiyonu yayınladığımda, tabii ki yine gözümden kaçan ufak tefek hatalar bulunabilir. Bu tür meydana gelebilecek bozuklukları en aza indirgemeye çalıştım. Ek olarak eğer sizler de gördüğünüz yanlışları bu konu altına yazabilirseniz ileride daha düzgün ve temiz bir yamayı hep birlikte oluşturabiliriz.

Teşekkürler, iyi günler :smile:

Merhaba, acaba ilk versiyonun çıkışında bir ertelenme var mı? :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom