[S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

Users who are viewing this thread

yok.

muustafa- said:
Selamun Aleyküm.Kardeş Mediafire ' ye Upload  Eder Misiniz Modu ?? Bir Türlü İndiremedim :sad:

nexus da sorun yok, orayı dene.

eğer 2. kısım çıkarsa en kötü bir hafta içinde konuyu güncellerim.

ya beyler acaba bug filan mı var anlayamadım , dungeon adventure görevini bi türlü yapamıyorum , haritada var herşey tamam işretli yere gidiyorum hiçbişey başlamıyor. kamptan etraftamı gezinicem napcam ben ?

Arkadaşlar efsanevi hazine için ehlandar köyüne gidip  köy yaşlısıyla konustum köyün etrafında gızlı bı mağra var dedi ama ben okadar aradım bulamadım nerde ?

selçuk aşal said:
Arkadaşlar efsanevi hazine için ehlandar köyüne gidip  köy yaşlısıyla konustum köyün etrafında gızlı bı mağra var dedi ama ben okadar aradım bulamadım nerde ?
buyur
UquR said:
jy554.jpg

jy568.jpg

jy56t.jpg

jy57v.jpg

jy58d.jpg

jy58x.jpg

jy599.jpg

umarım yardımı olur kolay gelsin :grin:

ozngrk12 said:
beyler ben anlamadım indirdim sonra napcam açıkca anlatırmısınız
warbandı yüklediğin klasöre gir modulese at çıkart sonra oyuna gir native yazan yere tıkla orada yazıyor

arkadaşlar acaba bilen biriniz bana zindanlar varmış (iskeletli falan) onların yerini söyleyebilir mi? Birde kayıp şovalye görevi varmış ben bu adamla pek çok kez karşılaştım ama görev göremedim kimden alırız bu görevi ? şimdiden teşekkürler.

Horhisto said:
arkadaşlar acaba bilen biriniz bana zindanlar varmış (iskeletli falan) onların yerini söyleyebilir mi? Birde kayıp şovalye görevi varmış ben bu adamla pek çok kez karşılaştım ama görev göremedim kimden alırız bu görevi ? şimdiden teşekkürler.
hacı kayıp şovalye var onunla karşılas en sonunda harita vercek ona git

Ya para kazanmak biraz zormuş oyunda :grin: birde  tüm bölümleri bitirince oyun bitiyomu çünkü ben bu görevleri tamamladıktan sonra oyuna devam etmek istiyorum  :grin: (Karanlık Kergit olarak)

inidrme sitelerine giriyom  1.si üyelik istiyor 2.sinde dosya yok diyo 3. sayfa bulunmadı diyo way arkadaş  :lol:

Back
Top Bottom