[S] Fracture Moment: Rise of Ottoman

Modu nasıl buldunuz ?

• Çok başarılı. İngilizce forumda yankı uyandırır.

Votes: 51 39.2%
  • Türkçe foruma göre başarılı sayılabilir.

Votes: 40 30.8%
  • İdare eder. En azından diğer modları beklerken oynanır.

Votes: 12 9.2%
  • Vasat. Kötü bir mod.

Votes: 4 3.1%
  • Çok kötü. Hiç oynayıpta vaktimi alamam.

Votes: 23 17.7%

• Total voters
    130

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Arkadaşlar, bu konuya ait olmayan mesajlarınızı silmezseniz rapor edeceğim.

@KLaupS Assassin Mod'amı öncelik veriyorsun şu an yoksa bu modamı?Takımı ne zaman toparlayacaksın?

Farklı dil kullanmasında sorun yok.Benim karşı olduğum şey farklı bir dilin öğelerini kullanarak Türkçe'yi katletmek.

Assassin's modda bana görev gelince elbette assasins'e öncelik vereceğim.

Osman Gazinin arbalet kullanması biraz abes kaçmış ,sırtına bir Türk yayı koymalısının Osman Han'ın
Mod çok iyi olacak gibime giliyo,inş erkenden çıkar heemn indireceğim çıktığında başarılar kolay gele

KLaupS;

Belirtmek istiyorum ki beni yanlış anlama.
Senin mod hakkında ki bilgin ve tecrüben çoğu modcudan iyi durumda.
Ama bu modu yapımcı gözü ile değilde seyirci gözü ile bir bakarmısın. Mod tarihi çok eski yani eski derken şunu kast ediyorum, Warband 'ın native versiyonu gibi birşey olucak bu mod. Ne kadar zırh, silah v.s yenilikler yapabilirsin ki. Dialoglar değişecek, evler değişecek demişsin. Dialoglara sözüm yok on numara beş yıldız güzel birşey uydurursun ama Evlere gelecek olursak ne yapmayı planlıyorsun. Osmanlının kuruluşunda, Bir saray siz yapın ikinci saray bizden diye bir kampanya yoktu. Yani çadırlarda yaşıyorlardı. Evleri çadırmı yapıcaksın?

Yani demek istediğim şuan Ekibinde var olduğun çok güzel modlar var. Böyle bir kötü bir konu açarak ne değerini düşür ne de gereksiz spamların oluşmasına izin verme!

Kolay gelsin​

Kavga etmeyelim arkadaşlar.

RespecT-
Harita değişecek. Bununla birlikte Native'den farkı olacak. Bu konu da hiç şüphen olmasın.

Modellere tek tek baktığımda birşeyi farkettim. Bakınız bir Selçuklu Kılıcı, Vaegir Elit Pala ile tıpa tıp aynı. Aynı Osmanlı miğferi Kergitlerde var. Yani sadece kılıç falan değil daha farklı şeyler yapacağız.

KLaupS ChamasK said:
Kavga etmeyelim arkadaşlar.

RespecT-
Harita değişecek. Bununla birlikte Native'den farkı olacak. Bu konu da hiç şüphen olmasın.

Modellere tek tek baktığımda birşeyi farkettim. Bakınız bir Selçuklu Kılıcı, Vaegir Elit Pala ile tıpa tıp aynı. Aynı Osmanlı miğferi Kergitlerde var. Yani sadece kılıç falan değil daha farklı şeyler yapacağız.

Dediğim gibi senin bu işte ki konumun tartışılamaz ama ne bileyim seni böyle bir konuda görünce şaşırdım :smile:

Buradakileri hiç anlamıyorum. Ortaçağ Mod'da ne vardı biri söyleyebilir mi ? Kodlarla oyunlardan birkaç bişey ayarlayıp upload etmiş.

Ben kral olarak başlayacaksınız diyorum. Lordlar ölebilecek diyorum. Anadolu haritasında oynayacaksınız diyorum. Neyi kalitesiz anlayamadım.

KLaupS ChamasK said:
Ben kral olarak başlayacaksınız diyorum. Lordlar ölebilecek diyorum. Anadolu haritasında oynayacaksınız diyorum. Neyi kalitesiz anlayamadım.

İşte şimdi oldu sen böyle şeylerle gel bana.
Lordları öldürebileceksek ne mutlu sana.
Kılımı bile kıpırdatmadan Kral olucaksam da ne mutlu bana.
Madem böyle şeyler olacak belirtsene en başta herneyse bekleyelim görelim SABIR!​

Klaups abi yapıyorsa güzel yapar. Beklediğim modlar listesine ekliyorum hemen.

Üslup,yazı stili,kişilere hitab ediş tarzın,kişisel iletin,nickinin sonundaki - işareti bana BaşBuğ- isimli arkadaşı hatırlattı.Birde İzmir/Bornova'lıyım de tam olsun.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Edit: Aquilon 'un ricası üzerine, KLaupS dostumuzun konusunu kirletmemek adına konu dışı tüm mesajlarımızı her ikimizde silme kararı aldık ..​

Neden ölür arkadaşım ? Sana dediklerimiz inandırıcı gelmedi mi ? Modlama konusunda bir b*k bilmeden neye dayanıyorsun ?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom