Sığır bulma görevi ve bir kaç soru.

Users who are viewing this thread

ClemeNthá

Banned
Bazı köylerden aldığım görevlere göre veya Kral Harlaus'un bana verdiği göreve göre bi yerden sığır bulmam gerekiyor.

Bazı köylerden sığır aşırıyorum ama yönetemiyorum, nasıl yönetip bu görevi tamamlıycam?

Birde;

Mareşal değilim, 2 köyüm var 1 tanede kalem. Svadyalıların içerisindeyim Kralla aram 100 derece iyi.

Ben ne yaparak zaman geçireyim? Ordan oraya savaş ordan oraya savaşıp durmak sıktı biraz.

Birde,

Europe 1200 modunun linkini koyarsanız sevinirim.

sıgırlara tıklayıp uzaklastır deyip daha sonra sıgırları nereye goturmek istersen tam tersi yola git sonra biraz bekle sıgırlar senden uzaklasınca peslerinden git ama fazla yaklasma yollarını değistirebilirler :grin:

yeni modlar dene bircok güzel mod var 1866 star wars conquest ak ela fire arrows fln :grin:

sıgırlara tıklayıp uzaklastır deyip daha sonra sıgırları nereye goturmek istersen tam tersi yola git sonra biraz bekle sıgırlar senden uzaklasınca peslerinden git ama fazla yaklasma yollarını değistirebilirler :grin:

yeni modlar dene bircok güzel mod var 1866 star wars conquest ak ela fire arrows fln :grin:
Of ya zormuş. Neyse inşallah v3 çıktığında inekleri çekme,esir alma veya envantere atma gelir.

Back
Top Bottom