WFaS "RUS ÇARLIĞI, LEHİSTAN, KAZAK ATAMANLIĞI SENARYOLARI BAŞTAN SONA"

Users who are viewing this thread

kara gürzde bir sorunum var.rus çarlığı isyancılarını haritadan sildim.0 orduları var fakat yeni görev vermiyor.

hasan95 said:
arkadaşlar alevtina hanım görevinde akkirmanda harem falan bulamadım yardım edin lütfen.

Arkadaşım sana ne dediyse oraya git ben 3 4 kez aynı görevi yaptım hep bahçesaray dedi  şimdi kaleyi keşfe çık değilde buna benzer 1 şey daha var ona bas devamını bende hatırlamıyorum

ya ben kazakların senaryosunu oynuyorum ama çevirmeni moskovada bıraktım aradan 14 gün geçti hatta daha fazla geçti ama adamı bulamıyorum

arkadaş ben bi senaryoya başlamak için lorda gidiom istiyorum özel görev istiyorum fakat senin için işim yok diyo ne yapabilirim bu arada emeğe saygı  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bende kral ulak gönderdi leh senaryosunda ama lordlara soruyorum yerini bilmiyorum diyolar ne yapabilirim :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Lehistan için savaşıyorum isveç ordusu ile savaş halindeyiz kral jan kasmir benden varşova yı almamı istedi alırken de istediğin kadar yanına lord alabilirsin dedi fakat hiç bir lord benim sancağımın altına gelmiyor hepsinin cevabı: (Üzgünüm katılamam bundan önemli sorumluluklarım var) ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ben lehlerin senaryosuna yapıyorumda MEHMET HAN ı bulamıyorum YOLCU ya gidip soruyorum taht taliplerini hepsi var mehmet han yok kazak atamanlığını daha önceden yok etmiştim ondan dolayı bir bug oluşmuş olabilirmi?

Back
Top Bottom