WFaS "RUS ÇARLIĞI, LEHİSTAN, KAZAK ATAMANLIĞI SENARYOLARI BAŞTAN SONA"

Users who are viewing this thread

rus çarlığı senaryosunu bitirdim tüm taraflar elendi , en sonda diyor ki katil olarak tanınıyormuşum  sonrada oyun kapanıyor  , öyle mi olması gerekiyor ?

bayramtsc said:
rus çarlığı senaryosunu bitirdim tüm taraflar elendi , en sonda diyor ki katil olarak tanınıyormuşum  sonrada oyun kapanıyor  , öyle mi olması gerekiyor ?
evet bendede öyle oluyor bende farklı birşey olmasını beklıordum :grin:

Sakin ol sampuan said:
bende leh senaryosuna başlayadım.

leh senaryosuna başlamak için 100 nam yapman lazım sonra leh lordlardan birine gidip bana vereceğininz görev varmı de adam kral jan kasimir kiralık bir ordu arıyor derse paralı asker olursun anca paralı asker olunca ne haberler aldık yazısı çıkar

lütden yardım edin rus senaryosunda isyanı çıkardım bütün lord larla anlaştım rusya da sadece Moskova kalmıştı orayıda aldım ama hala grup-stephan raz..-konuş-grubun gidişatı hakkında ne düşünüyorsunuza basınca rus çarının elinda hiç lord veya şehir kalmadığımı savaşı kazanmanın eşiğinde olduğumuzu söylüyor adamı ne grubumdan atıp kendi evine gönderebildim nede bu saçmalığa son getirebildim.
Adam bana hala başkumandanım diyor oysa ben birisinin yanına gidip denildiği gibi  doğru  aslında ben çar olmalıydım gibi bir şeyde dedim lütfen yardım edin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ben şuan Rus senaryosunu yapıyorum ama bi hata ile karşılaştım.Kendi düşünceme ve okuduklarıma göre Lordlarla aramın iyi olabilmesi için Rusyaya savaş açtım Lordları esir alıp karşılıksız bırakınca Lordla aramız görev yapmadan daha iyi oluo dolayısıyla rus kalelerini şehirlerini kuşattım ve aldım.Sorunum şu Elanoru Novgoroddan alıp İsveçte bir kaleye götürmek  zorundayım Novgorod benim sancagım altında gidip gardiyanla konustugumda sadece iki şık cıkıo 1)Evet,Kapıları aç 2)Hayır,şimdi değil Bu bir bug mı yoksa Novgorod benim elimde oldugu için mi böle yardımcı olabilirseniz sevinirim

Akkirman Değil Kardeş o , Dikkatli Okumadınmı Kaffa da ...ondan sonra akkirmana gitceksin beyazıd han diycekki ne kölesi benim karım o kimseye vermem ya parasını ödüycen yada zorla alcan . bence hiç ugraşma ver 100.000 taler sussun  :cool:

Back
Top Bottom