WFaS "RUS ÇARLIĞI, LEHİSTAN, KAZAK ATAMANLIĞI SENARYOLARI BAŞTAN SONA"

Users who are viewing this thread

NotriusMonster said:
Konuda yazılarla ilgili düzenleme yapılıp sabitlenirse iyi olur.Ayrıca biraz görsellik katsan fena olmazdı.
en alttaki karagürz konusunu yeniden ele almayı planlıyorum tşk

gökhan hayla said:
414ben said:
gökhan hayla said:
414ben said:
gökhan hayla said:
414ben said:
gökhan hayla said:
414ben said:
gökhan hayla said:
414ben said:
Konu fena değil bütün harfleri büyük yazman dışında. Bakıyorum ki flood yapmadan kendini tutamıyorsun galiba ard arda 4 post atmışsın :???:
  senin yaptığın işde fena değil bir köylünün bir soyluyu yönetmesi dışında
Ben bu yaptığımda kurallara aykırı bir davranış göremiyorum. Galiba diziden bahsettin aynı durum dizide de geçerli köylünün soyluyu yönettiğini pek sanmıyorum. Tavsiyede bulunmak için soylu olmasına gerek yok lordun askeri olması yeterli. Bunu dizinin altına yazsaydın ordan cevaplamam daha uygun olurdu.
dandik bir dizi adam diyo dolaşıp kapıyı açalım içeri giremiyoruz sonra yukarıdalar nasıl çıktılar meçhul
Offf bunun mantıklı bir açıklamasını yaparım ancak anlaman için biraz uzun anlatmam gerekiyor. Çok istiyorsan anlatabilirim.
allahını seversin dizin hatalarla dolu madem bir iş yapıyorsun usule uygun yap biraz üzerinde çalış.
1. Madem bir rehber hazırlıyorsun usule göre hazırla bütün büyük harfleri büyük yazıp bazı bölümleri gözümüze sokmana gerek yok.
2. O kadar hata varsa söyle ÖM at hepsinin mantıklı açıklamasını yollayacağım.
3. Birazdan ikimiz de uyarı alırsak şaşma.
rehberimden herkes memnun insanların zevk aldığı birşeyde yol gösterici bir döküman hazırlıyorum bir bölüm diğerinin değişiği saçma bir dizi değil
Rehberin için açtığın oylamanın son halini hatırlıyor gibiyim.
Ben de insanların izlerken zevk aldığı bir dizi izletiyorum tabi senin gibiler hariç. Madem saçma izlemeseydin 7 bölümü de ? Bıraksaydın 1. bölümde?
anketin son halinde alınan hata sonucu modertör tarafından kaldırıldı beğeni yüzdesi %80 i geçikti bizde forum sakiniyiz bakıyoruz ne olup bittiğine:grin:
Ben pek sanmıyorum  :roll:
Takip edeceksin ne olduğunu ama saçma bulduğun bir şeyi niye izliyorsun? Devam ediyorsan zevk alıyorsundur. Daha fazla uzatmıyorum bu konuya yazdığım son mesaj bu sana hayatında başarılar

414ben said:
gökhan hayla said:
414ben said:
gökhan hayla said:
414ben said:
gökhan hayla said:
414ben said:
gökhan hayla said:
414ben said:
gökhan hayla said:
414ben said:
Konu fena değil bütün harfleri büyük yazman dışında. Bakıyorum ki flood yapmadan kendini tutamıyorsun galiba ard arda 4 post atmışsın :???:
  senin yaptığın işde fena değil bir köylünün bir soyluyu yönetmesi dışında
Ben bu yaptığımda kurallara aykırı bir davranış göremiyorum. Galiba diziden bahsettin aynı durum dizide de geçerli köylünün soyluyu yönettiğini pek sanmıyorum. Tavsiyede bulunmak için soylu olmasına gerek yok lordun askeri olması yeterli. Bunu dizinin altına yazsaydın ordan cevaplamam daha uygun olurdu.
dandik bir dizi adam diyo dolaşıp kapıyı açalım içeri giremiyoruz sonra yukarıdalar nasıl çıktılar meçhul
Offf bunun mantıklı bir açıklamasını yaparım ancak anlaman için biraz uzun anlatmam gerekiyor. Çok istiyorsan anlatabilirim.
allahını seversin dizin hatalarla dolu madem bir iş yapıyorsun usule uygun yap biraz üzerinde çalış.
1. Madem bir rehber hazırlıyorsun usule göre hazırla bütün büyük harfleri büyük yazıp bazı bölümleri gözümüze sokmana gerek yok.
2. O kadar hata varsa söyle ÖM at hepsinin mantıklı açıklamasını yollayacağım.
3. Birazdan ikimiz de uyarı alırsak şaşma.
rehberimden herkes memnun insanların zevk aldığı birşeyde yol gösterici bir döküman hazırlıyorum bir bölüm diğerinin değişiği saçma bir dizi değil
Rehberin için açtığın oylamanın son halini hatırlıyor gibiyim.
Ben de insanların izlerken zevk aldığı bir dizi izletiyorum tabi senin gibiler hariç. Madem saçma izlemeseydin 7 bölümü de ? Bıraksaydın 1. bölümde?
anketin son halinde alınan hata sonucu modertör tarafından kaldırıldı beğeni yüzdesi %80 i geçikti bizde forum sakiniyiz bakıyoruz ne olup bittiğine:grin:
Ben pek sanmıyorum  :roll:
Takip edeceksin ne olduğunu ama saçma bulduğun bir şeyi niye izliyorsun? Devam ediyorsan zevk alıyorsundur. Daha fazla uzatmıyorum bu konuya yazdığım son mesaj bu sana hayatında başarılar
lan yemisim dizini son bölümden sonra daha izlemem.

Atilla__Han said:
konu sapmış gibi. lanet kazak leh rusların senaryoları var

KIRIMIN NEDEN yok ? isveçin neden yok !
keşke 5 ülkeyede senaryo yapsalar herkes istedeğini seçerdi.

abi heryere yazdım ama kimse bakmadı kara gürz görevindeyim radzwill'i bul diyo bi baktım varşova nalet olası lehlere geçmiş ve radzwill'de g*t korkusundan gelemiyo 1 haftadır isveçliler k*çlarını kaldırıp varşovayı alacak diye bekliom nalet olasıca isveçliler nalet olası lehlere saldırmıyo sinir oldum

KAHRETSİN ÇOK ATEŞLİYİM

xEROTIK_KAPLUMBAGAx said:
abi heryere yazdım ama kimse bakmadı kara gürz görevindeyim radzwill'i bul diyo bi baktım varşova nalet olası lehlere geçmiş ve radzwill'de g*t korkusundan gelemiyo 1 haftadır isveçliler k*çlarını kaldırıp varşovayı alacak diye bekliom nalet olasıca isveçliler nalet olası lehlere saldırmıyo sinir oldum

KAHRETSİN ÇOK ATEŞLİYİM
radzwill kayıp mı oldu onumu diyosun hiç bir şey anlamadım

abi adam yolcularda gözükmüyo
nese yeni bi oyuna başladım yine varşovayı aldılar bu sefer isveç daha hızlı davrandı öyle buldum

KAHRETSİN HALA ÇOK ATEŞLİYİM

abi adam yolcularda gözükmüyo
nese yeni bi oyuna başladım yine varşovayı aldılar bu sefer isveç daha hızlı davrandı öyle buldum

KAHRETSİN HALA ÇOK ATEŞLİYİM
ii başka sorun olursa ileti at

Gerçekten cok güzel bir rehber klavyene sağlık güzel olmuş
sen rehberinle bu göreve kadar geldim
ALBAY WOLODYJOWKİ=KAÇIRILAN GELİN= ALBAY ZAGLOBAYA DANIŞIN
ama burda takildim ne yapacagimi bilmiorum Albay'a daniştim ama anlamadim 2.defa da danisilmior
simdi ne yapmam lazim yardim edin lütfen

KAHRETSİN ÇOK ATEŞLİYİM

WTF :shock:

Back
Top Bottom