Rodok mu ? Nord mu ?

Sizce?

• Rodoklar

Votes: 79 35.6%
  • Nordlar

Votes: 109 49.1%
  • Her ikisi de

Votes: 34 15.3%

• Total voters
    222

Users who are viewing this thread

Dodosa

Regular
Evet arkadaşlar :grin: aslında benim yıllarca kafama taktığım birşeydir 9 yaşımda tanıştım bu oyunla ve Rodok ile Nord arasında çok kalmışlığım vardır sizin görüşlerinizi almak istiyorum Bana kalırsa Nord kıdemlileri ve Rodok arabetçileriyle toprak vermeyiz diye düşünüyorum :smile:

Şahsen ben ya vaegir ya da kergitle başlıyorum ama onlarlada oynamışlığım var nordlar kesinlikle kale kuşatmasında süperler fakat süvarilere karşı hiç iyi değiller bu konuda rodoklar ilerde uzun mızraklarla süvarilere karşı iyiler ama bence genel orduya baktığımızda ayırması zor ama nordlar daha iyi sonuçta ikiside piyadeye dayanıyor. Sende fark etmişsindir nordların yayaları daha çok kasıla biliyor. Ayrıca Nordok şakasıda güzeldi :grin:

Ben Rodok'tan Çavuş Sarranid'den okçu alıyorum. Rodok Çavuşları çok güçlüler ve okçuları çok iyi koruyorlar. Bu yüzden Rodok'ları seçtim.

SultanMehmetHan said:
Ben Rodok'tan Çavul Sarranid'den okçu alıyorum. Rodok Çavuşları çok güçlüler ve okçuları çok iyi koruyorlar. Bu yüzden Rodok'ları seçtim.
Çavul alamazsın mübarek adam.

Ordunu düzenleyebilirsen Rodok... Nord ordusu Rodoklara yürürken, Nişancılar onlarda kalkan bırakmaz... Gerisini de Çavuşlar halleder zaten... (Ki Rodok Keskin Nişancıları hep kafa çalışıyor, kalkanı kırmaya gerek bile duymayabilirler)  :grin:

Bill-Ray Sanguine said:
Ordunu düzenleyebilirsen Rodok... Nord ordusu Rodoklara yürürken, Nişancılar onlarda kalkan bırakmaz... Gerisini de Çavuşlar halleder zaten... (Ki Rodok Keskin Nişancıları hep kafa çalışıyor, kalkanı kırmaya gerek bile duymayabilirler)  :grin:

Buna katılıyorum kesinlikle.

Rodok seç; şöyle bir durum var. Rodok çavuşları zaten baya iş görüyor fakat Nord Okçuları Rodok Keskin Nişancısı ' nın yanından geçemez. Açık ara bir fark oluyor. Bu yüzden Rodok seç.

Ben hep kergit veya svadya olurum. Yani 30 svadya şovalyesi işe yarar. Nord ve Rodoklarda piyade olmak, hiç benlik değil. Haa ama arada bir seçim yapacaksak, Rodoklar tüm ordumu yemişti. Nordlar ise atlılara yem. Ancak Piyadelere çok iyiler. Yine de Rodok tercihim. Hızlı savaşta hepsini denedim az önce  :lol:

rodok olunca svadyalılarada üstünlüğün olur dağda nord oluncada vaegir vs nord gibi 1 savas olsa güzel olur sen en iyisi Nordok a katıl :grin:

kardeş ben hızlı savaşda  nordla rodok arasında yaptım  ben nord oldum hiç dalmadm  nordlar yendi daha sonra rodok aldım yine dalmadm yine nord yendi ama singlede  kale almaya çalısırsan rodoklardan alması okculardan dolayı zor  nordlarda  çok ağır silahla oldugu için  oda çok zor 2side sağlam

Öyle direk birbirlerine girdiklerin de tabii ki Nord yener... Ama küçük bir ordu düzenlemesinin ardından Rodok çok az bir kayıpla çıkar savaştan...

Rodoklardan kişi çoğu yana :grin: Ama kullandığınız taktik önemli ben genelde öne acemi birliği sürerim yanlardan nord kıdemlileriyle bastırırım ve emin olun ne rodok çavuşu nede rodok keskin nişancısı bir nord kahramanı kolay kolay yenemez. Tabi bu benim görüşüm hepinizinkine saygım var.

Back
Top Bottom