Rodok İç Savaşı(Güncel)

Users who are viewing this thread

wolf200

Recruit
Kahramanlar[/COLOR]"]Veluca Lordu Kastor

Kont Gharmall

Kral Gravet

Kont Etrosq

Kont Reland

Kont Rolbar

Kont Reichsen

Kont Tarchias

Kont Franichin

Kont Trbidan
Rodok isyancıları
Rodok Kraliği
Svadya Kralıgı
Nord Kralıgı
Saradin Sultanınlığı
Kergit Hanlıgı
Harita

Kral Graveti Lordlar Desteklememeye Başlamıştır Bundan Yararlanmak isteyen Kastor Bazı Lordları Kendi Tarafına cekmeye Calışıcak Yani Rodoklar büyük bir ic Savaşın icindeydi Ekonami Batmıştı Devamı Bölüm 1de
Not:Bölümler Bilerek Kısa Kısadır Bölüm Cok olucaktır Ve Hızlı Gelecektir Ve Bana Göre Kısa Kısa Daha Çok Zevk Veriyor
Hikaye Hakkında 1 Sezon Kastorun Sürgünden Öncesini Direşinisini 2 Sezon İse Tahta ki Hakkın Aramasıyla Olacak:smile:

(Gecmiş)Rodokların En iyi Dönemiydi Ekonami güzel ic karışıklar yoktu Tahta 2 kişiden Biri Alıcaktı Babaları Ölmek üzereydi 2 Aday vardı Biri Gravet diyeri Kastor 2side Tahtı istiyordu Beklenen gün geldi Babaları Savaşta Yara Almıştı Ve Oğullarını yanına cağırdı Kouşması şöyleydi Ogullarım Artık Bu dünyadan

Göcüyorum Ve Tahtın sahibini acıklıycam dedi Sürekli nefesi Kesiliyordu Tam söylüyceken Öldü 2 kardeşin akılarında bi soru Vardı Tahta kim cıkacaktı Gravetin Özellikleri şöyleydi:Acık gözlü, Bencil polikatcı Kastor Özellikleri:Savaşcı Atlatik Strateji ancak Gravet Kastordan büyüktü Tahtı Bırakmak istemiyordu Ancak Gravet Başkente girerek Kralıgını

İllan etti Kastor ise Nordlara sıgındı Kastor Abisinden Nefret ediyordu Kral Gravet ise bu sıralarda Kastor isyancılarını bastırıyordu Ve Şehirleri Bir bir ele gecirdi Son olarak Kastor veluca Şehirine sıgındı ve Asker topladı Savaş Yakındı Gravet Ordusuyla Geliyordu Kastor ise Nordlardan destek istedi Kral Ragnar bu ic savaşı kullanmak istedigi icin

Destek vermeyi kabul etti Ancak Swadyadan Gecmeleri Lazımdı Swadya ise Graveti Destekledigini acıkladı Bu Nord Swadya ilişkilerine zarar verdi gemilerle Şehire destek göderiyorlardı Kastor büyük bir bunalımdaydı Komutan ile Konuşması Emin olun Kralım Babanız sizi secerdi bunu üzerine Belkide secmezdi Cünkü Kastor üveydi Anneleri

Farklıydı bu yüzden tahtın gravetin hakkı oldugunu biliyordu ama teslim etmek niyetinde degildi Ve Lordlarına büyük savaş Başlıyor Dedi 1 bölümün sonu (kısa kısa yazcam bölüm fazla olcak Hızlı gelcek)
Bölüm 2 Savaşa Hazırlık
Veluca Savaşı Başlamak üzereydi Nordlar Bir türlü destek gönderemedi Swadya ise Gravete Destek veriyordu Askeri Bakımda Gravet öndeydi ancak Kolay kolay pes etmiycekti Jekala Ve Yalende Kastor isyanları Başlamıştı Rodoklar

Askeri bakımdanda Zayıfladı Başarsız Lordlar kötü askerler v.b bu ic Savaş ülkeleri zor duruma soktu Velucyadan giden tüm kervanlar yagmalanıyordu Yemek bile giremiyordu Çünkü şehir rodoklar Tarafından Kuşatıldı Saradinlerden Destek isteyen Kastor Bekledigini alamadı Veluca Halkı aclıktan Kırılıyordu Kastor Nordlardan destek istiyordu Ve

swadya sınırlarına zorla girerek destek vermeye başladılar ancak bu yaptıkları büyük bir savaş başlatabilirdi Viking gemileriyle de destek Verilmeye Başladı ülkede Capulcular Artmıştı Haydutlarda Kral Gravet ordusuyla İlerlemeye Başladı 1 aya Ordaydı Büyüzden kastor 1 ay boyunca savaşa hazırlanmak la Yetndi Gravet ise Swadya Prensesiyle

Evlendi Ve 2 li işkiler olcukca artı bunun üzere Kastor Nord Prensesiyle evledi Nordlar Destegi artırdı Swadya ilişkileri Çok gerilmişti Gravet 500 kişilik orduyla Geliyordu Kastor Zor Bela 180 asker topladı Artık Savaşa Az Kalmıştı 2 Bölümün sonu (Not bu olaylar Kastor Daha sürgünde degilkendi olaylar)
Bölüm Kral gravet Ordusuyla Lord kastoru Vadide sıkıştırdı Savaş başlamak üzereydi Taktikler yapılıyordu Kastor endişeliydi bu yüzden 60 kişilik Arbeletcileri Vadinin Yukarısına koydu Gravet in ordusu 400 Ü Piyadeydi Okcularını Yukarıya degilde piyadelerin arkasına yerleştirmişti Askerler Savaş

Cıglıkları atmaya Başlamıştı Ortam gidikce Gerginleşiyordu Kastor ve 3 lordu ve gravet ve 5 lordu ortada buluştular Ve konuşmaya başladılar Gravet:Teslim ol Kardeşim kazanamasın Sana zarar vermeyecegim Kastor:Sen Bana İhanet ettin Abi Sana güvenemem Gravet:Anlaşma bu Teslim ol Ve Kaleni Teslim et Esir alınacaksın Kılına zarar gelmez Eger Olmasan Üstünden ordumla Gecerim. Kastor Lordlarıyla konuşur Kastor:Kazanma İhtimalimiz Varmı lordlarım Kont

Etrosq: Efendim Her anlamda bizden üstünler Ekipman Asker Yemek Her konuda En iyisim Carpışarak geri Çekilmek bence Kastor:Başka fikri olan Kont Gharmall:Korkak Olmak Yerine ölmeyi Yegelerim Kanımızın Son damlasına kadar Savaşalım Kastor: Kont Gharmall bu fikir Mantıksız Geri cekiliyoruz Carpışa Carpışa Askerler Kaleye Dogru ileri

Gravet:peşlerinden gidin Carpışmalar gün Gectikce artıyordu suana kadar 40 rodok asisi 50 rodok ölmüştü Askerler:Kale Göründü!!! Kastor:Hemen kalaye cekiliyoruz Askerler hızlı bir şekile Kaleye Girdi Kale Aclıktan kırılıyordu Gravet Kuşatamıycagını Anlayınca Köye cekildi Ve kamp kurdu Ve işgal planları yapmaya Başladı amacı Lodları kendi tarafına cekmek ve icten Fetetmekti Fakat Tüm Lordları Kastoru Seviyordu Napıcaktı 3 Bölümün Sonu
4 Bölüm:Taraflar Belirleniyor kont reichsen ve Kont Robald İsyanı Duyunca En sevdikleri Kardeşleri gibi gördükleri Kastora Destege gitmek icin toplam 140 birlikleriyle yola Cıktılar Bu Sırada Gravet Kardeşi Kastorun Kellesine 300 bin Dinar Koymuştu Ve Kelle Avcılları Tutu Bu kelle Avcıları Sürekli Velucyaya Saldırıyordu Kastor Hain İlan edildi bu sırada Ufak Carpışmalardan başka

bişey olmuyordu Gravet Hain Planını Uygulamaya Sokacaktı Planı Kont Fricheni İceriye sızdırmaktı Kont Franichin Gravetin Çok Sadık Bir Lorduydu Bu Yüzden Kastoru Kandırabilmek İçin Kont Franichin Rodok köyünü Yagmaladı Sadece Bir Kurguydu Ancak Gercekci Olması İçin Gercektende Halkından 10 Kişiyi katletmişti Kastor Bunu duydu Ve Ulaklarla Su Mesajı Gönderdi
Kastor:Başarını Duydum Sende Kardeşimi Sevmiyorsun Galiba Benim Tarafımda Olursan Şan Şöhret Hepsi Senin Olacak Mesajınızı Bekliyoruz
Kont Franichin: Elebete Kralım Bu Gravet Denen Alçak Ülkemize Kargaşa Kaos Getirdi Senin Yanındayım
Kastor:Seni Velucyaya Bekıliyorum
1 Ay Sonra:
Velcuyaya Saldırılar Kücük Caplı Olarak Devam Ediyordu Kont Franichin Gelmek Üzereydi Anca Kastor Tehlikenin Farkında Bile Degildi
5 Gün Sonra:Kont Franichin Sehre gelir Muhafızlarla Digolaga Girer
Muhafızlar:Hey Sende Kimsin Burası Yüce Kralımız Kastorun Sarayı Kimsin Dedim !
Kont Franichin:Ben Kont Franichin Nim Sen Nasıl Olurda Bana Bağırırsın
Muhafızlar:Yalancı O Gravetin Yalakısı
Kont Franichin:Kılıcını Cıkartarak Muhafızın Kafasını Keser Etraf Kan Gölü Olur Kastor Olayı Duyunca Gelir
Kastor:Kont Franichin Naptığını Sanıyorsun Ahmak
Kont Franichin:Bana Yalaka Dedi !,
Kastor:Cezasını Alırdı Ama Cezası Ölüm Keskinlikle Değildi
Kont Franichin:Ozaman ben 190 Birliğimle Tekrar Gravete Katılıyım Beni İstemiyorsanız !
Kastor:İç Sesi:190 Birlikle Gravate Katılırsa Biteriz Onu İceri almalıyız
Kastor:Kont Franichin Tabiki Sen Haklısın O Hadisz sana Yalaka Diyemezdi Cezasını Buldu O Bir Hain
Kont Franichin:Artık Sana Baglıyım Yüce Kastor
Kont Robald Kastor:Teken Yanına Gider
Kont Robald:Kastor Ben Franchin Denen Lorda Güvenmiyorum
Kastor:Neden Robald
Kont Robald:Bana Ondan Ayrılması İnandırıcı Gelmedi O Onun En Sadık Adamıydı
Kastor: Robald Oda Gravetin Gerçek Yüzünü Görmüş Tek Olay Bu
Kont Robald:Bu Kadar Saf Olduguna İnanamıyorum Kastor
Kastor:Benim Le Dalga Gecmeyi Bırak Ve Bu Kaleyi Terket Ordunu Elinden Alıyorum
Kont Robald:razz:işman Olacaksın Dostum Güven Bana
Kastor:grin:efol
Kont Robald dinle Beni Lütfen Dostum Lütfen
Kastor:grin:efol Dedim Sana Hain Köpek
Kastor:SenArtık Bir Hainsin
Kastor:Gitmene izin vercektim Sınırlarımı Zorladın Hapse Attın Sunu
Kont:Robalt Dostum Dinle Beni
Kastor:Muhafızlar!!! 4 Bölümün Sonu
5 Bölüm En Büyük Hata
Muhafızlar: Kont Robald Hemen Teslim Ol
Kont Robald 2 Askeri Bayıltarak Kılık Degiştirerek Saraydan Kaçmıştır
Kastor: Kont Rabold ın Kellesine 50 Bin Akçe Koyuldu
Bu sırada Grawet Kont Fracihini Kullanmaya Devam ediyordu İclerine Adam Sızdırmıştı Bu Onu Her Yönden Üstün Kılıyordu
Kont Robalda Olanları Öğrenen Kont Reichsen Saraya Geldiginde Şok Oldu Her yerde Kont Robaldın Aranıyor Yazılarını Görünce Sinirine yenik Düşerek Kapıyı Carparak Kastorun Has Odasına Girdi
Kastor:Ne Oluyor Dostum Bu Sinirde Ne
Kont reichsen:Kont Robalda Ödül Koymakta Ne Dostum O Bizim En iyi Arkadaşımız
Kastor:O Grawete Calışan Bi Haindi Bi Kalleşe Dost Demekte Ne?
Kont Reichsen:Seni Kim Zehirledi Dostum Bu Bilgiyi Sana Kim İlleti
Kastor:Yüce Genaralım Kont Franchin Tabikide
Kont Reichsen: Neeee o Grawetin en Sadık Adamı Ona Nasıl Güvenirsin Seni Artık Tanıyamıyorum
Kastor:Bende Kontlarımı Tanıyamamışım Yoksa Sende Mi Grawete Calışıyorsun Hain !,
Kont Reichsen:Seni Zehirlemişler Neyden Bahsediyorsun Biz Öyle Bişey yapmadık
Kastor:Notu Gösterir
Not:Ben Kont Robald Sayın Grawet YÜCE İmparatorumuz İçlerine İyice Sızdım Tüm Önemli Bilgilerini Ögrenecegim Şimdilik Görüşürüz
Kont Reichsen:Hayırrr !!! Yalan bu
Kastor:Sen Benim Genarlime Yalancımı Dİyorsun Bİle Memnun
Kont Reichsen:Kastorun Yüzene Tükürerek Seni Lanet Pislik Bu Şeytanların Oyunana Nasıl Düştün
Kastor: Kont Reichseni Zindana Kapatı Ve İşkence Uygulamaya başladı
Notun Asıl Olayı:
Grawet:Kont Fraichin Sahte Bir Not Yazarak Onları Birbirine Düşürmeliyiz
Kont Frainchin:Tabiki Hemen Yazıyorum Lordum Ancak Nasıl Bir Not Yazmalıyım
Grawet:Kont Robald Adı Üzerinden Bir Not Yazmalısın
Kont Frachin:Kastor Buna Kanamaz Lordum
Grawet:O Daha Çok Başarısısız Anlamıyacaktır Sen yaz
Kont Frachin:Ya Hainligim Ortaya Çıkarsa Ozaman Ne Yapacagım Endişeli Bir Şekilde Sorar
Grawet:Onlara Sakın Teslim Olma Ve İntahar Et
Kont Franchin:Canım Size Feda Olsun Lordumm
Grawet: Sana Güvenim Tam
Hemen Yazar Ve Gönderir Ve Ulaşır 5 Bölümün Sonu
5 Bölümün Sonu
6 Bölüm Robald Sürgünde Robald Hem Öfeki Hem Sabırlı Hemde Anlayışlıydı İcinde Derin Bir Acı Vardı En Büyük Dostu Ona Hain Damgası Koymuştu Robaldın Morali Oldukca Bozuldu Ve Svadyaya Dogru Yola Çıktı O Günü Bir Türlü Unutamıyordu Acısı Henüz Tazeydi Atına Atlayıp Yolculaga Başlasada Aklında Bi Soru Daha Vardı Reichsen Kardeşi Gibi Gördügü Dostu Napıyordu Aklına Sürekli Kötü Senaryolar Getiriyordu Ya Reichsen Bu Olay Yüzünden Kastora Kızdıysa Ya Öldüyse Diye İcine Süphe Düştü İyimser Düşünmeliydi
Sürgün Günlerini Not Almaya Başlamıştı İşte O Notlar
Sürgün Notları
1 Gün: İcimdeki Karamsarlık Gün Gecrtikce Artıyor İki Dostumu Kaybetme Korkusu Sardı Beni Ancak Onlar İcin Direnmeliyim
2 Gün:Sürekli Kastor Ve Reichsen Hakkında Rüyalar Görüyorum Uyuyamıyorum
3 Gün:Rüyalar Gün Gectikce Artamaya Başladı Aniden Strest Oluyorum Uyukusuzlugum Artıyor Svadyaya Dogru Yol Alıyorum
4 Gün:Sürekli Reichsene Not Göndermelimiyim
5 Gün:Reichsene Sürekli Not Göndermeme Rahmen Halen Bir Cevap Alamamıştım Kastor Onu Öldürdümü Hayır! Böyle Bişey Olamaz Notlarım Ulaşmıyordur Başka Acıklaması Yok Kastor Yapmaz!
6 Gün:Kartalarla Bile Not Gönderdim Ancak Hic Bir Kartal Geri Dönmedi Bu Korkumu Daha Fazla Artırıyordu Kastor Bunu Yapamaz Hayırr! Kendine Gel Robald
7 Gün:Halen Ondan Tek Bir Not Alamıyorum Yoksa Beni Unutumu
10 Gün:Halen Cevap Alamıyorum Belkide Ben Fazla Abartıyorumdur Korkup Kacmıştır
12 Gün:Artık Notları Cok Az Yazıyorum
17 Gün:Not Yazmayı Tamemen Bıraktım O Kendine Yeni Bir Hayat Kurmuş Olmalı
20 Gün:Rüyalarım Gün Gectikce Azalıyor Kastora Not Yazmaya Başladım
21 Gün:Kastor Sadece Daha Fazla Yazma Senide Zindana Atarım Dedi Senide ???
22 Gün:Bu Soru Şüphelerimi Artırmaya Başladı Kastor Onu Zindana Atmış Olabilirmiydi
25 Gün:Swadyanın İlk Köyleri Ortaya Cıktı Gelmek Üzereyim
27 Gün:Swadyaya Tamamen Geldim Ancak Kastorun Yazdıgı Not Aklımı Kurcalıyor
28 Gün:Yeni Bir Kadınla Tanıştım Yimirya O Cok Güzel Onu Cok Seviyorum
31 Gün:Rodok Savaşı Halen Aynı Ufak Catışmalardan Başka Bişey yoktu Beni İlgilendirmez
35 Gün:Yimiryaya Aşkımı İtiraf Ettim Beni Red Etti :sad:
37 Gün:Tekrar Red Edildim :sad:
39 Gün:Bu Sefer Kabul Etti Ona Aşığım :smile:
45 Gün:Ani Bi Kararla Evleniyoruz Kastor Ve Reichsende Olmalıydı :sad:
46 Gün:Bir Not Aldım:Not Şöyleydi Ben Kastorun Muhafızıyım Size Bir Haber Vermeliyim Kont Reichsen 46 Gündür Zindanlarda Sürekki işkence Görüyor Başka Bişey Söyliyemem Hayırr!!!!!!!! 6 Bölümün Sonu

Last edited:
Back
Top Bottom