[RM] Risen Manifest [EU]

Users who are viewing this thread

Laf dalaşını başlatan sensin. Bütün değerlerimize küfür eden sensin. Bizden daha bir el alamamış haldeyken konuşan sensin. Bizim oyuncularımız Warband'ın en eski oyuncuları arasından özenle seçilmiş, elit oyunculardır. Sen bize gelmiş koltuklu kargıyı kullanarak kill alıyorsun diyorsun, gerçekten acınasısın. Yaş ortalamamız üniversite son sınıf veyahut iş sahibi olan kişiler, bizim ortamımızı kendi velet ortamınla karıştırma.
Oyun esnasında centilmenlik nedir bilmeyen üniversite son sınıf veyahut iş sahibi olan insanları görmek biraz üzücü ya. Tahrik edip küfür yeyince ve konuyu buraya taşıyınca yetişkin insan olunuyor sanırım.Sürekli bir ''Hav hav el alamadınız hav hav'' diyerek tabiri caizse veletliğinizi meydana serdiniz. İyi oyuncularsınız, inkar edecek değiliz ama oyunda kazanıyorsunuz diye kendinizi çok önemsemeyin bence. Öpüyorum :*

Yani konuyu buraya biz taşımadık ki ilk sayfamıza saptor yazmadı mı?Ayrıca sende söylemişsin tahrik edip küfür yiyince diye biz sizinle önceden maç attığımızda herhangi bir laf attık mı size karşı?O zaman siz laf atmadınız biz de atmadık.Şimdi siz laf attınız.Senin de dediğin gibi ilk siz başlatmışsınız ilk siz laf atmışsınız ve biz de cevabı vermişiz bu kadar toxiclik yapmasaydınız laf atmasaydınız biz de karşılık vermeyecektik.Karşılık vermeyelim de centilmen mi takılalım sizin attığınız laflara karşı bunu mu istiyorsun?

Yani konuyu buraya biz taşımadık ki ilk sayfamıza saptor yazmadı mı?Ayrıca sende söylemişsin tahrik edip küfür yiyince diye biz sizinle önceden maç attığımızda herhangi bir laf attık mı size karşı?O zaman siz laf atmadınız biz de atmadık.Şimdi siz laf attınız.Senin de dediğin gibi ilk siz başlatmışsınız ilk siz laf atmışsınız ve biz de cevabı vermişiz bu kadar toxiclik yapmasaydınız laf atmasaydınız biz de karşılık vermeyecektik.Karşılık vermeyelim de centilmen mi takılalım sizin attığınız laflara karşı bunu mu istiyorsun?
Oyun esnasında bana foruma bak dediniz ve bizimle oynadığınız ayarlanmış/denk gelinmiş tüm maçların ss'ini buraya atmanın ne mantığı var acaba? Bizi yendiğinizi gösterip bu durumun ''rezilliğini'' yaşayacağımızı düşünüyor olmanız veya aklınızca dalga geçiyor olmanız oldukça çocukça. Bugün haricinde bir kez daha oyun esnasında denk gelinmiş ve siz 2 - 0 öne geçtikten bir round sonra kendi kendinize oyun içinde rastgele bir şekilde oynayıp biz normal bir şekilde içinizden birini kesmeye çalışırken '' illa ciddi mi oynayalım'' gibisinden ve daha aşağılayıcı sözler ettiğinizi de hatırlatayım. Kimse size ciddi oynamayın demedi, kendi kendinize eğleniyor oluşunuza da kimsenin bir şey dediği yok fakat bize karşı söylenen sözlere de bir cevabımız olacak. Bugünkü olaya gelecek olursak da, içinizden biri bizden birini kestikten sonra yine bir söz söylüyor ve bizden birileri karşılığında daha önceki tutumunuzdan dolayı ve onu yapan kişi ile olan kişisel münasebetinden dolayı küfür edince de yediremiyorsunuz. Madem kendinizi bu kadar sakınıyorsunuz o zaman karşınızdakilere de başta ağzınızı açıp saygısızlığı siz yapmayacaksınız. Takdir edersin ki saygısızlık sadece kötü sözler söylenince olmuyor.

Edit: Biz ile olan foruma yazmalı maçımızın skoru 9 - 0 iken herhalde'' işte bak biz bu kadar 0 a karşı ezdik ehuehuehehe'' demek için bir 3 el daha mı fazla yazdınız yoksa Koso yine bazı olayları yalan yanlış hatırlayıp/anlatıp mı değiştirmenizi istedi :smile:

Last edited:
Foruma bak diyen kişi kim bilmiyorum.Foruma bak dediğine göre laf atmışsın kardeşim bir laf atmışsınız ki bizimkiler foruma bak demişler.Bizimkiler ilk lafı atacak karakterde insanlar değiller.İlla ciddi mi oynayalım vs. demek aşağılayıcı bir tavır değil.Bu illa ciddi mi oynayalım dediği anda sizinkilerin laf atıp/atmadığını da yazmamışsın orası da belli değil.Bizim sadece yalancılara,karaktersizlere tahammülümüz yok.

Ayrıca biz sizin gibi klanları ciddiye alıp üstünde dalga geçmeyiz.Saptorun karaktersizliğini kapatmaya çalışıyor olabilirsin üyen diye veya arkadaşın diye ama arkadaş ne alametse 4vs6 ssini foruma atarak,kosonun solo girdiği maça bizim 3 pre girdiğimizi ve 2 kişinin çıktığını iddia etme/yalanlama karaktersizliğinde.Yine de arkadaşı ciddiye alıp cevabını verdik,yine de küfretmedik.Ben maçta saptorun sen ne ezik adamsın,1vs1de keserim vs. dediğini hatırlıyorum.Üyeni koruyacağına biraz mantıklı düşün.

Ayrıca emin ol discorddaki kimse sizi rakip olarak görmüyor,aşağılamak için bir çabaları olmasına gerek yok.Laf attığınız için cevap vermişler bu kadar.

Foruma bak diyen kişi kim bilmiyorum.Foruma bak dediğine göre laf atmışsın kardeşim bir laf atmışsınız ki bizimkiler foruma bak demişler.Bizimkiler ilk lafı atacak karakterde insanlar değiller.İlla ciddi mi oynayalım vs. demek aşağılayıcı bir tavır değil.Bu illa ciddi mi oynayalım dediği anda sizinkilerin laf atıp/atmadığını da yazmamışsın orası da belli değil.Bizim sadece yalancılara,karaktersizlere tahammülümüz yok.

Ayrıca biz sizin gibi klanları ciddiye alıp üstünde dalga geçmeyiz.Saptorun karaktersizliğini kapatmaya çalışıyor olabilirsin üyen diye veya arkadaşın diye ama arkadaş ne alametse 4vs6 ssini foruma atarak,kosonun solo girdiği maça bizim 3 pre girdiğimizi ve 2 kişinin çıktığını iddia etme/yalanlama karaktersizliğinde.Yine de arkadaşı ciddiye alıp cevabını verdik,yine de küfretmedik.Ben maçta saptorun sen ne ezik adamsın,1vs1de keserim vs. dediğini hatırlıyorum.Üyeni koruyacağına biraz mantıklı düşün.

Ayrıca emin ol discorddaki kimse sizi rakip olarak görmüyor,aşağılamak için bir çabaları olmasına gerek yok.Laf attığınız için cevap vermişler bu kadar.
Senin kendi üyelerinin ne yaptığından haberin yok gelmişsin burada karaktersizlerle işimiz olmaz rakip olarak görmüyoruz aşağılamayız falan filanları sıralıyorsun. Illa ciddi mi oynayalım dediklerinden sonra kimse size ciddi oynamayın demiyor dememin ardından tekrar tahrik edici sözlerinden ötürü bu konuyu söyledim zaten. Klandaki arkadaşlarımın hiçbirinin savunulmaya ihtiyacı yok. Cevap vermek isteyen girer buraya yazar zaten. Neyse bu uzar da uzar daha fazla yazmayacağım iyi oyunlar diliyorum.

Spam
@Charon sever kavgaları
eyw aslan

78K806OHPM.gif

Lütfen alınmayın ve gücenmeyin ama doğrusunu bir noktada birinin söylemesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bannerlord'da yapılan maçları Warband'e emek veren ve rekabetçi ortamlarda 4-5 yıl geçirmiş hiçbir oyuncu umursamıyor. Şu kavgalara verdikleri tepkiyi de tahmin edebiliyorsunuzdur zaten. Yani... Gerek yok. Eğlenmesine oynayın. Bu kadar erkenden girip 1-3 ay domine etmek adına, bu kadar emek vermelik bir multiplayer ortamı da yok Bannerlord'un. Yanlış anlaşılmasın oynamayın demiyorum, ama bunu hobi olarak yapın. En azından oyun içerisinde klan maçlarına yönelik resmi adımlar atılana kadar... Yani, forumlarda 2010'da görmeye alışık olduğumuz kavgaları tekrar yaşatmanın anlamı yok. Burada yaşını başını almış adamlarsınız çoğunuz. Lütfen...

200.gif

Last edited:
Edit: Biz ile olan foruma yazmalı maçımızın skoru 9 - 0 iken herhalde'' işte bak biz bu kadar 0 a karşı ezdik ehuehuehehe'' demek için bir 3 el daha mı fazla yazdınız yoksa Koso yine bazı olayları yalan yanlış hatırlayıp/anlatıp mı değiştirmenizi istedi :smile:
Bir hesap açıp bu densizliğe cevap vermeyecektim ancak son söze böyle sıkıştırıp çamuru at izin kalsın tarzındaki karaktersizce hareketine karşılık doğruyu anlatmam gerekiyor. Birincisi daha oyunda bile yoksun? Arkadaşlarının sözüne bu kadar itimat edip, kendi sözün gibi söylemene şaşırıyorum. Kendi gözünle görmediğin şeylere bu kadar kesin ve netmiş gibi konuşmaman gerekir. Varsayalım ki senin "bu arkadaşlarının yalanı" doğru olsun ve orada 3 kişi olalım, ne değişecek biz küçük mü düşeceğiz? Yani benim şahsen ne amaçla böyle bir yalan söylemem gereksin ki? Onlara yenildiğimiz aman gözükmesin beyler, rezil oluruz diye düşündüğümüzü falan mı sanıyorsun? Senin hakkında şahsen bir şey söyleyecek kadar tanımıyorum ve o yüzden de bir şey söylemiyorum. Sen de beni tanımıyorsun ve söylememelisin. Dediklerimi tekrar etmeyeceğim. Zaten sizin aldığınız komedi ss benim kanıtım gibi durmakta bir nevi. Birisine yalancı demek büyük bir şeydir ve bu savının arkasını dolduramıyorsan yalancı sen olursun. Şu an olduğu gibi.

Lütfen alınmayın ve gücenmeyin ama doğrusunu bir noktada birinin söylemesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bannerlord'da yapılan maçları Warband'e emek veren ve rekabetçi ortamlarda 4-5 yıl geçirmiş hiçbir oyuncu umursamıyor. Şu kavgalara verdikleri tepkiyi de tahmin edebiliyorsunuzdur zaten. Yani... Gerek yok. Eğlenmesine oynayın. Bu kadar erkenden girip 1-3 ay domine etmek adına, bu kadar emek vermelik bir multiplayer ortamı da yok Bannerlord'un. Yanlış anlaşılmasın oynamayın demiyorum, ama bunu hobi olarak yapın. En azından oyun içerisinde klan maçlarına yönelik resmi adımlar atılana kadar... Yani, forumlarda 2010'da görmeye alışık olduğumuz kavgaları tekrar yaşatmanın anlamı yok. Burada yaşını başını almış adamlarsınız çoğunuz. Lütfen...

200.gif
EUda adamlar turnuva bile düzenliyor şu anda, çok eski oyuncuları görmek mümkün

Resmiyetten kastım, herhangi bir oyuncunun organizatörlük yapmak isteyip pandemi sebebiyle bu boşluğu değerlendirmesi değil de, yeterli rekabetçi ortamın oluşması için oyun içi gelişmiş admin araçlarının verilmesi, faction swap için özel sunucuların açılması ve stream panellerinin getirilmesiydi. Belki de faction'lar içerisinde bir denge getirilmesi bile olabilir. Bu sebeplerden, şu aşamada biraz rekabetçilikten ziyade zaman geçsin turnuvası olarak görmek lazım onu. Ciddiye almıyordan kastım da tam olarak bundan kaynaklı. Rekabetçi ortam için hiçbir altyapı yok. Eğlenmek için oynamak isteyen oynamalı yani. Tabi turnuva esnasında yanlışlıkla başka takımla eşleşip bir kaç defa denemekten ne kadar zevk aldığınıza da bağlı. Çok bu işi ciddiye alıp forumda kavga etmenin anlamı bu yüzden hiç yok. Edildiği zaman da komik oluyor dürüst olacaksam. Yapmayın yani.

Bozuk Üslup
Dediğin şeylerin sadece senin farkında olmadığını ve uzaktan nasıl durduğunu bizim de farkedebileceğimizi umarım sende farkedebiliyorsundur.Aynı zaman da bu mesajı sadece forumda gezerken okuyan herkes gibi sende olayların perde arkasını bilmiyorsun bu yüzden eyvallah eksik olma da çok da yorum yapmana gerek yok. Karşı da toxiclik var ve iki ucu boklu değnek. Forum sayfamızda da uzatmayın .

Olay foruma yansıtılıyor, konu kişisel tartışma haline dönüşüyorsa ben müdahale ederim. Üslubum emir kipinde değil diye, moderasyon yapmıyorum şeklinde anlaşılmasın. Tavsiyeli bir moderasyon yaptım. Ricacı oldum. Uyarımı hiçe sayarsanız birebir muhabbete girmeden moderasyonuma devam ederim. Eğer olayın perde arkası bilinmiyorsa, herkese açık şekilde konuşma tezatını da göstermezsiniz olur biter. Burada tartışlıyorsa bir şekilde herkesin bu konuya girmesine razı oluyorsunuz demektir. Forumda yapıyorsunuz bunu çünkü. Kendi özel ortamınız değil burası. Özel bir konuşmada değilsiniz.

Tartışmayı devam ettirmeyin.
İyi forumlar!

Maç sonuçlarımız güncel.

Risen Manifest (9) - (1) KL (Bannerlord)
Risen Manifest (13) -(3) GrandTURK (Bannerlord)
Risen Manifest (9) - (0) KL (Bannerlord)
Risen Manifest (9) - (1) Hawk (Bannerlord)
Risen Manifest (9) - (1) SGaming (Bannerlord)

Back
Top Bottom