[RJ] Roots of Justice

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yeni üye arkadaşlar bana steam adreslerinizi gönderin haberleşmemiz daha rahat olsun en kısa zamanda bi antreman ayarlayalım daha sonra rütbeleri tamamen belirleyelim. Herkese iyi oyunlar..

Ali_Tolga ve Noerd nickindekileri üyeliğimizden çıkardık. Sebep olarak ise yaptıkları saygısızlık ve bu yüzden oluşan tepkilerdir. Forum sayfamızın başında yazıldığı gibi saygı esastır klanımız için. Bu nickteki arkadaşların RJ ismini kullanmaları halinde bizim sorumluluğumuzda olmadıklarını bildiririz.. Herkese iyi oyunlar arkadaşlar...

Ezop said:
Ali_Tolga ve Noerd nickindekileri üyeliğimizden çıkardık. Sebep olarak ise yaptıkları saygısızlık ve bu yüzden oluşan tepkilerdir. Forum sayfamızın başında yazıldığı gibi saygı esastır klanımız için. Bu nickteki arkadaşların RJ ismini kullanmaları halinde bizim sorumluluğumuzda olmadıklarını bildiririz.. Herkese iyi oyunlar arkadaşlar...

Size gerçekten teşekkür ediyor ve otoritenizi tebrik ediyorum.Tehditler ve klana çekme usulleri pek hoş olmuyorudu.Ayrıca Sancaktar sizin klanda gözüküyor lakin o bizim klanın üyesidir.Bana ayrıldığı hakkında bilgi vermedi.

ups özür dilerim kural ihlali yapmayak link filan vermek değildi amacım aklıma ilk gelen siteyi söyledim benim adı kayıt ettirek diyince :grin: kapatalım bu konuyu :grin:

Ezop said:

Bu kişilerin klandan atılmadığı ve sadece nicklerinin değiştiği, bahsi geçen şahısların kendı agızlarından solemesıyle anlasılmıstır. KOS'un size olan zaten hasarlı güveni tamamen yıkılmıştır. İlgili konuşma tüm klanlarla konusulacaktır. Bu sebepten ötürü bize ve başkarına durduk yere edilen küfürlerin özürlerini tamamen geri iade ederek, başarılar dileriz.Umarım bir süre daha tutunabilirsiniz.

Ali yeni bi klan açmış arkadaşlar ve herkese guitarissimo nun ona katılıcağını söylemiş yalan söylüyo böyle bişey yok inanmayın. Guitarissimo ile bizim gerçek hayattada yedğimiz içtiğimiz ayrı gitmez bu ali denilen kişi artık şizofrene bağladı dikkat edin bence :grin:

Ezop White Knight OlaraK

Knight
Alquren
Sultan
Sancaktar
Sancarhan
ALP
Eomer
ALPASLAN
Blood
Neord                                                              BİZE GEÇMİŞTİR LÜTFEN LİSTENİZDEN SİLİNİZ

Bu ali bana sizin klanla bizim rj yi birleştireceğiz demişti.Ve Nmz üyelerini kandırmaya çalışmış.Madem bu adam sizden değil.Amacı ney acaba?Tekrardan hayırlı olsun...

Bir ara maç ayarlamak isteriz.Dostluk maçı.

Amacini gercekten bende merak ediyorum acikcasi. Umarim yapabiliriz dostluk maci, hem aramizi daha iyi yapabilmek hem de eski olanlari unutmak icin diyebiliriz :smile: Amadeus ve Ezop kabul ederler umarim..

Klanımız şu an karışmış durumda arkadaşlar farkındaysanız kim klanda kim çıktı daha herkesinkini netleştiremedik ama bu işleri hallettikten sonra ilk işimiz sizin klanla maç yapmak olucak :smile: Teklifiniz için teşekkür ederiz. Herkese iyi oyunlar...

Ben hep bu klanda kalacağım.Ama gerçekten toparlanma lazım , dün 15 üye adı görmüştüm bu gün 5 gün öncekini görüyorum.Bence kişi sayısını sınırlandıralım.

Amadeus, klan baştan yapıldı filan diyorsun ya. Boromirin girdiği her klanı born of the hopedeki görüntülere bürümesine şaşırmaman gerek. :roll:

Toparlanırız ya sorun yok kafanıza takmayın herkes hata yapabilir önemli olan telafi etmek bak artık o isimler klanda yok bundan sonrada klana adam alırken dikkatli oluruz sanırım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom