Rezil Moğol adları...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Valla ırk vs. olarak değil de. Genel isimleri saçma buldum. Ne bileyim, Vlandia, Sturgia, Battania vs. bir garip durmuş. Canları sıkıldıkça sonlarına -a ekleyip bir şeyler yapalım denmiş gibi. Elbette kendince sebepleri vardır. Ama işte yok şunlar Türk yok şunlar Alman vs. takılmayın bu kadar. Oyun sonuçta adamlar kafalarından şey uyduruyor. Pek takılmamak lazım.

Tek şeyden uzak durun o da Kuzait Hanlığı çünkü yine at üstünde ok atıp moralimizi bozacaklar. :grin:

Ülke sonlarındaki -istan ve -ya ekleri "X'lerin yeri" anlamı taşır. Ve günümüzde Çekya diye bir ülke varken Bannerlord'daki isimleri saçma bulman garip biraz :grin: Tabii göreceli konular bunlar

Ülke sonlarındaki -istan ve -ya ekleri "X'lerin yeri" anlamı taşır. Ve günümüzde Çekya diye bir ülke varken Bannerlord'daki isimleri saçma bulman garip biraz :grin: Tabii göreceli konular bunlar
Biliyorum. Zaten demek istediğim o değildi. Yani daha güzel isimler konulabilirdi. Yine Warband'dan örnek verecek olursam. Sarranid, Rodok, Swadia, bunlar krallıklar tabii oyunun tam olarak senaryosu konusunda bilgim yok. Birkaç bölge, imparatorluk vs. muhabbetlerini biliyorum da. Örnek elbette, demek istediğim daha güzel konulabilirdi. Bu arada Çekya kadar saçma bir isim yok. Çek Cumhuriyeti daha iyi. Yani şahsen ben Çekya yerine Çek Cumhuriyeti'ni tercih ederim uzatılmışını kullanırım.:smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom