REZALET

Users who are viewing this thread

aynı kişilerle bende görüştüm ama maalesef bana dcden banlamak dışında bir çözüm sunamıycaklarını ilettiler yinede denemekten zarar gelmez
Görüşmüş olabilirsin, kimlerden bahsettiğini de bilmiyorum. Ama benim bahsettiğim kişiler abim gibi sevdiğim insanlar. TaleWorlds ile en az 10 senedir alakadar olan insanlar. Yani bilemiyorum eğer görüştüğümüz kişiler aynı kişiler ise, seni tanımadıkları için umursamamış olabilirler.

Görüşmüş olabilirsin, kimlerden bahsettiğini de bilmiyorum. Ama benim bahsettiğim kişiler abim gibi sevdiğim insanlar. TaleWorlds ile en az 10 senedir alakadar olan insanlar. Yani bilemiyorum eğer görüştüğümüz kişiler aynı kişiler ise, seni tanımadıkları için umursamamış olabilirler.
Hayır bi kere tw çalışanları beni tanıyor seni değil, bence seni tanımadıkları için sana öyle gelmiş

9 yıldır oynadığım oyunun bu halleri düşmesi o kadar sinir bozucu ki insan üzülmüyor değil. Artık bir anti-cheat yazılımı mı kullanırsınız veya başka bir şekilde mi önüne geçersiniz bilemiyorum ama bu oyunun hala ciddi bir oyuncu topluluğu var.
Evt :sad: benim 8. Yılım olmuş vuhu.
Mount and blade'i kanser ettiler artık şu şapşal bethesta kitlesine dönüşü beni sinir ediyor.
Yani kısacası KANSER.

TaleWorlds'ün Warband İle İlgilendiğini Hiç Düşünmüyorum Bannerlord İle İlgilenmeye Devam Ediyorlar Ben Oyunu Kökünden Bıraktım Rahatladım Herkese Tavsiye Ederim :smile:

Back
Top Bottom