• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

REZALET

Users who are viewing this thread

Albert112

Squire
Bu apaçık bir sitem konusu olacak. Artık Warband'daki hile olayı çok fazla yaygınlaştı ve abartıldı. Aşağıdaki ekran görüntüsü de bu rezaletin zirvesi sanırım.

dAq4su.jpg


Zaten halihazırda hilelerin ne kadar yaygınlaştığını biliyoruz ve bu durum canımızı sıkıyor. Ancak hile satışının yapıldığı sitenin URL sini sunucunun ismi yapıp bir de 240 kişiyi o sunucuya toplamak nasıl bir rezalettir (bot da olabilir, sonuçta server listte en üste çıkmış). Ayrıca bu adamın bu yolla ne kadar hile sattığını tahmin bile edemiyorum. Taleworlds oyun içi hile satışına da nasıl müdahale etmiyor onu da bilemiyorum. Anlıyorum Bannerlord meşguliyeti var ama bunca insan Warband'a da para vermedi mi? Sadece şunu merak ediyorum yetkililer bu duruma el atacak mı yoksa Warband ölüme mi terk edildi?
 
Last edited:

Willes

Regular
WBNWVCWF&SM&B
9 yıldır oynadığım oyunun bu halleri düşmesi o kadar sinir bozucu ki insan üzülmüyor değil. Artık bir anti-cheat yazılımı mı kullanırsınız veya başka bir şekilde mi önüne geçersiniz bilemiyorum ama bu oyunun hala ciddi bir oyuncu topluluğu var.
 

egemenltnlmz

Veteran
WB
Sanırım adimi tools kullanılarak oto block vs. açılıyordu daha önce bi sunucuya girdiğimde oto block kendiliğinden açıktı onları adminler açabiliyor diye biliyorum sanırım o sunucuda o tarz birşey ama emin değilim
 

Kalador

Recruit
Bu duruma bir el atması için, TaleWorlds ile az çok alakadar olan ve yetkililer ile daha önce görüşmüş bir tanıdığıma bildireceğim. Umarım gereken yapılır.
 

William Vangeance

On probation
WBNW
Bu duruma bir el atması için, TaleWorlds ile az çok alakadar olan ve yetkililer ile daha önce görüşmüş bir tanıdığıma bildireceğim. Umarım gereken yapılır.
aynı kişilerle bende görüştüm ama maalesef bana dcden banlamak dışında bir çözüm sunamıycaklarını ilettiler yinede denemekten zarar gelmez
 

RZERO

Sergeant Knight
WBNWM&BWF&SVC
Adamlar komple bannerlord üzerine çalışırken 2-3 oyuncu için daha önlem veya başka bişi getirceklerini sanmam boş iş. Üzücü ama gerçek.
 

Thorin

Sergeant Knight
Bu durum sadece oyun içi hile kullananları tedirgin eder o kadar. Taleworlds hilecilere karşı bir tutum sergilese bunu çok önceden yapardı. Bannerlord çıktıktan sonra Warband onlar için boş bir kap.
 

BaIdwin

Knight
Bu olay zaten 2 yıl öncede vardı. Sadece fazla bilinmiyordu o kadar. Şimdi ortaya çıkartılmasının bence kimseye faydası yok.
 

ryotaink

Knight
M&BWBWF&SNWVC
çözüm arayan insan çok da yetkililer yatışşşşşşşşşşşşşşşşşşşş keyfi kekaaaaaaaaaaa
 

The N Word

Sergeant
WBNWWF&SVCM&B
Evet katılıyorum bu oyunu severek oynuyoruz ama insanların bu kadar hilekar olması çok üzücü umarım bir an önce çözülür
 
Top Bottom