Revelation PW REZİLLİĞİ

Users who are viewing this thread

Aetolian

Recruit
Adminler randomculara sakın karışmayın tamammı siz sadece hakkını savunmaya çalışan adamları konuyu açıklamasına fırsat bile vermeden direk ban atın, çünkü sizin adminliğiniz bukadar randomcular dolaşsın aptal aptal rp yapıp adamları kessinler hiç sesinizi çıkarmayın ama bi adam hakkını savunmaya çalıştığında direk ban.

Bu sw de oynamak isteyen 2 kere düşünsün

Kardeşim 50 kere anons geçiliyor random yediğinde T'den veya Backspace'den ''random yedim admin yardım'' dersen T kullanımından bile banlanırsın adamlar diyor ss alın foruma koyun gereği yapılır ss alırsan üstünde olan itemlerde geri gelebilir sana saldıran da banlanır bu kadar basit.

Nedim said:
Kardeşim 50 kere anons geçiliyor random yediğinde T'den veya Backspace'den ''random yedim admin yardım'' dersen T kullanımından bile banlanırsın adamlar diyor ss alın foruma koyun gereği yapılır ss alırsan üstünde olan itemlerde geri gelebilir sana saldıran da banlanır bu kadar basit.
ss aldım foruma koydum 3 gündür cevap yok ,birkaç konuma cevap geldi gerekli işlem yapılmıştır yazmışlar ama adamı gerekli işlemin yapıldıgı gün* oyunda gördüm.Bununla ilgili konu açtıgımda aynı admin şablona uygun olmadıgı için işleme alınmamıştır yazmış ulan zaten şikayet açmıyorum ki gerekli işlemin yapılmadıgıını söylemek için açtım konuyu hala Şablon diyor

GT_OsmanPaşa said:
Nedim said:
ss aldım foruma koydum 3 gündür cevap yok ,birkaç konuma cevap geldi gerekli işlem yapılmıştır yazmışlar ama adamı gerekli işlemin yapıldıgı gün* oyunda gördüm.Bununla ilgili konu açtıgımda aynı admin şablona uygun olmadıgı için işleme alınmamıştır yazmış ulan zaten şikayet açmıyorum ki gerekli işlemin yapılmadıgıını söylemek için açtım konuyu hala Şablon diyor
Perm işleme alındığında dahi, kişi oyundan çıkmadan işleme girmez. Warband'ın imkanları bu kadar, biz banlist'e eklesek bile kişiyi, oyundayken direk banlanmıyor.

Revolution Adminleri kendi serverlarına fake nick ile girip random atan kişilerdir randomerlara neden ban atsınlar ki mantıklı mı?

JohnnieWalker said:
Revolution Adminleri kendi serverlarına fake nick ile girip random atan kişilerdir randomerlara neden ban atsınlar ki mantıklı mı?

zamanında kalar olarak çok yalvardınız sunucuda unutma ve vintas roleplay açıldığında oraya gittiniz ne fark etti ? şuan sunucuda oynadığınızı biliyor herkes sonuç olarak bir zavallıdan başka birşey değilsin

Kuku said:
JohnnieWalker said:

zamanında kalar olarak çok yalvardınız sunucuda unutma ve vintas roleplay açıldığında oraya gittiniz ne fark etti ? şuan sunucuda oynadığınızı biliyor herkes sonuç olarak bir zavallıdan başka birşey değilsin

Sunucuda oynadığımızı? IP'mi bi versenize hangi nickle oynuyomuşum? Esfiex'in sol yaveri gelmiş bana burda laf uzatıyo, Efe gibi kendi serverını trollemeyecek adamlar sağ olsun:

http://forum.eliteroleplay.tk/index.php?topic=47.0

:lol:

Esfiex said:
GT_OsmanPaşa said:
Nedim said:
Perm işleme alındığında dahi, kişi oyundan çıkmadan işleme girmez. Warband'ın imkanları bu kadar, biz banlist'e eklesek bile kişiyi, oyundayken direk banlanmıyor.

şunu da ekleyeyim Server'ını trolleyene kadar perm attığın kişiye kick atmayı dene belki perm o zaman yürürlüğe girer ha?

images

Sıktınız artık, daha dün forumda son görülmen var Johnnie. Oyunda değilsek nasıl kick atacağız? Hâla Arthur ve tayfasına inanan insanlar var, gördük sunucularını :smile: Derdi olan buraya "Revelation" diye konu açacağına gelsin steamdan, oyun forumundan yazsın. UgurDerinDonrucu nickiyle revolution'da takılmayı biliyorsun ama^^
Ek olarak; çok akıllısın. Oyunda olsak ban list'e girmek yerine oyundan perm atarız.

Ambrosia said:
Esfiex said:
daha dün forumda son görülmen var Johnnie

Ne demek istiyorsun şimdi?

bende anlamadım durumu kurtarmaya çalışıyor galiba dün foruma girip acaba ne gibi factionlar kalmış diye bakmaya girmiş olabilirim heralde onu kendisine gurur yapmış galiba

JohnnieWalker said:
Ambrosia said:
Esfiex said:

bende anlamadım durumu kurtarmaya çalışıyor galiba dün foruma girip acaba ne gibi factionlar kalmış diye bakmaya girmiş olabilirim heralde onu kendisine gurur yapmış galiba
Kurtarılacak bir durum göremiyorum? Ambrosia seni tanımıyorum ek olarak, saçma sapan konuşmalarını başka sunucularda yap.

Esfiex said:
JohnnieWalker said:
Ambrosia said:
Esfiex said:

Kurtarılacak bir durum göremiyorum? Ambrosia seni tanımıyorum ek olarak, saçma sapan konuşmalarını başka sunucularda yap.

sunucularda?

Esfiex said:
JohnnieWalker said:
Ambrosia said:
Esfiex said:

Ambrosia zamanında çok tutan GasMaskRP'nin adminiydi, kendisi çok değerli bir arkadaşım. Sen daha oyunda kimler var kimler yok onu bilmeden gelmiş buraya ağalık yapıyorsun!

Leopol_The_Swedish said:
Esfiex said:
JohnnieWalker said:
Ambrosia said:
Esfiex said:

Ambrosia zamanında çok tutan GasMaskRP'nin adminiydi, kendisi çok değerli bir arkadaşım. Sen daha oyunda kimler var kimler yok onu bilmeden gelmiş buraya ağalık yapıyorsun!
Bir ay mı? Kimseye ağalık yaptığım yok. Bari konu açıyorsunuz ismini düzgün yapın.

Kardeşim burada herkezi değerlendirme hakları var sonuçta burası " Taleworlds Forum " eğer beğenmiyorsan sunucunun konusunu gidip farklı forumlarda açsaydın eğer burada açıyorsan herkezin istediği şekilde sunucunu değerlendirme hakları var. Eğer olumsuz bir durum görüyorsan rapor edersin görevli arkadaşlar uygun görürse cezaları verir. Bence artık konuyu uzatma git uyu sen hadi <3

Edit : Leopol_The_Swedish arkadaşımızın dediği gibi daha kimseyi tanımıyorsun yoksa biz bilmeden forum legendi falandın galiba sen? sonuçta ağamızsın ya :grin:

bugün gördüklerimden sonra adminlerin ne kadar ilgisiz olduğunu anladım forumdanda banlamışlar zaten bravo süpersiniz devam.

Legionnare said:
bugün gördüklerimden sonra adminlerin ne kadar ilgisiz olduğunu anladım forumdanda banlamışlar zaten bravo süpersiniz devam.
Cekememezlik guzel bir sey, ahlaki boyutunu asiyorsunuz ama artik. Bu arkadas legionnaire degil, aklinca baska sunucular oyuncu nicklerimizle gelip bizi kotuleyecek. Ilgisiz. Turk moderatorleri umarim bu sefer bununla ilgilenir. Yazanin kim oldugu belli
nGz6y5.png

5RPlad.png

Back
Top Bottom