Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

Users who are viewing this thread

XdVbJ7.png

O okulda okuyan öğrencinin birinin yazdığı bir yazı vardı, çok düzgün biri olduğundan bahsediyordu bu adamın. Hatta dindarmış da. Ne olmuştur bilemem. Bu adama uyuz olan biri telefonunu ele geçirip whatsab web'e bağlamış olabilir kendi bilgisayarında ya da telefonunda. Açıklaması da varmış da izlemedim.

Finde said:
O okulda okuyan öğrencinin birinin yazdığı bir yazı vardı, çok düzgün biri olduğundan bahsediyordu bu adamın. Hatta dindarmış da. Ne olmuştur bilemem. Bu adama uyuz olan biri telefonunu ele geçirip whatsab web'e bağlamış olabilir kendi bilgisayarında ya da telefonunda. Açıklaması da varmış da izlemedim.
Açıklamasını dinlemedim de sext sırasında yanlış gruba atmış olabilir

Fired Up (2009) filmini izliyorum. Elemanlar kız düşürmek için cheerleader kampına girdiler. O kadar çok kız görünce kararsız kaldı sarışın olan. "Sarışından esmere mi yoksa uzundan kısaya mı tavlasam? Ben başkan olacak adam değilim. Çok kararsız kalıyorum." dedikleri bir kısım geliyor. Orada şöyle bir şey dedi eleman ekran görüntüsü alıp atma isteği doğdu Trump'tan ötürü.

A3492v.png

Trump'da yıllar önce "eğer aday olursam Cumhuriyetçilerden olurum. Zira onların seçmeni çok aptal beni seçerler" demişti.

Trump yıllar önce "Eğer bir gün duyarsanız ki Donald Trump zengin olmuş, bilin ki haram yemiştir." demişti.

Back
Top Bottom