Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

Users who are viewing this thread

ben de eger antrenmanin uyku saati veya antrenman saati vs. catisiyorsa yanlis olduguna katiliyorum onda bir sorun yok. resmi paylasan kisi de suc islemis onda da bir sorun yok.

ama bugun bir sebep gostermeden sadece 'yuksek ahlak' diye bunlarin lisansi iptal edilsin derseniz yarin evli olmadan sevistigi icin aforoz edilen sporcuyu savunacak bir daliniz kalmaz. sizin OK buldugunuz sey baskasinin da sebep gostermeden bariz gordugu 'yuksek ahlak'i.

edit: aman bee, neyse ne. insallah evlilik disi sevisen veya icki icen tum sporcularin lisansini iptal ederler, tum memurlari da isten cikarirlar hepimiz rahatlariz.

kenterte ? said:
@cioss kavga etmekle ve suc islemekle seksin alakasi cidden ne cok merak ediyorum
Alakası yok.

Calradianın Bilgesi said:
'yuksek ahlak' 'yuksek ahlak'
Bunun da alakası yok. Kelimeler aynı ama içerik çok farklı. Sporcu ahlakı, Milli Sporcu disiplini, iş etiği bambaşka şeyler. Genel ahlak çerçevesinde değerlendirdiğiniz için bir sorun yok gibi görüyorsunuz hala daha.

Diyorum ya, lisansları iptal edildikten sonra tekrar buluşsunlar canlı yayında sevişsinler bir sorun yok. Umarım edilir.

Edit: Evlilik dışı seks ya da çalışanların özel hayatı tarzı bazı kalıplar günümüz dünyasında geçerli sistemlerin tamamına yapılacak eleştiriler olduğu için tamamen ayrı bir konu.

kenterte ? said:
@cioss kavga etmekle ve suc islemekle seksin alakasi cidden ne cok merak ediyorum
YUZ KİZARTİCİ UNSUR. Ayrica oyuncunun performansini etkileyecek bir seyin antrenor bilgisinde olmamasi bile yasak. Olay bu kadar hassas oluyor milliyken. Milli olmasalardi da erozbeyin yazdigi gecerli olurdu. Ayni sey bu. Ya cok basit. Neden boyle yaziyorsunuz anlamadim. Kullandiginiz vpn, hollanda sunucusunda kalmis galiba:smile:

Cioss Julius U.X. said:
Sevişsinler canım, 5 erkek 1 kadın, hepsi sporcu, enteresan bir gangbang olmuş. Daha doğrusu bunlar sırayla yapmışlardır o yüzden gangbang sayılmaz.

Ama hepsinin lisansı iptal edilmeli, bir daha da sporlarını özelde yapmaları sağlanmalı.
Sanırım doğru terim Orgy oluyor. Niye lisansları iptal edilsin? Olimpiyat köylerinde paso seks dönüyor ve eminim bizim takımlarda katılıyor o olaylara, ilah gibi vücutlu erkekler, ilah gibi vücutlu kadınlar ile yüksek protein alımından yükselen libidoyu birleştirince doğal bir sonuç. Kadın-Erkek karışık spor salonlarında bile oluyor böyle olaylar, iki tarafında rızası varsa kimseyi ilgilendirmez bence.
Not: Sonradan baktım Bilge atmış zaten bunun linkini.

Turkish Cavalry said:
Olm ülkenin sporcusu bile çapsız anasını satayım, ya hadi gang bang yapacaksın niye 5 erkek 1 kız ? Midesiz misiniz olm, onu geçtim hadi yaptın niye yakalanıyorsunuz yıkık herifler :lol:
Tahminimce o resimdeki erkeklerden biri whatsapp grubuna falan atmıştır beyler yaşıyoruz falan diye, oradan kıskanan biri vermiştir twitter'a, sanırım resmi koyan hesabı kapatmış twitter resmi kaydedenler twitter ünlülerine dmledi falan ki biliyoruz internete düşen resim silinmez.

Cioss Julius U.X. said:
Bunun da alakası yok. Kelimeler aynı ama içerik çok farklı. Sporcu ahlakı, Milli Sporcu disiplini, iş etiği bambaşka şeyler. Genel ahlak çerçevesinde değerlendirdiğiniz için bir sorun yok gibi görüyorsunuz hala daha.

Diyorum ya, lisansları iptal edildikten sonra tekrar buluşsunlar canlı yayında sevişsinler bir sorun yok. Umarım edilir.
hayir bak sikinti surda. attigin 'masa tenisi kural' bilmem nesinde grup seks diye bir sey tabi ki yazmiyor. Sizin savundugunuz seylere dayanak gosterebileceginiz yalnizca:
• Değerlerimiz konusunda tam olarak örnek davranış sergilerler.

var. Eger is degerlerimiz gibi soyut bir seyse, buna devletin istedigi her sey girer. Bu toplumda sille insan var icki icmenin veya sevgilinle evlenmeden sevismenin degerlerimize asiri aykiri oldugunu dusunen. Eger deger derseniz bunlarin hepsini dahil etmek mumkun.

Ha eger yok grup seks farkli diyorsan, bana grup seksin farkini soyleyeceksin. Yuz kizartici suc bir fark degil. Yuz kizartici suc:
yasal tanımlama; rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi suçların ortak paydasıdır.

Milli sporcu ya da olimpiyatcı, hatta şöyle seviştik diye dedikodusu yapılan kişilerin fotoğraf ya da video şeklinde belgendiği bir durumda lisanslarına ve kariyerlerine ne olduğunu söyler misiniz?

Bu ülkede zina AKP döneminde suç olmaktan çıkarıldı arkadaşlar. Ben bir suç unsuru göremiyorum zira kendi dinlenme saatlerinde kendi tercihleri ile anayasaya uygun bir uygulama içerisindeler. Bu insanlar 5 erkek 1 kız horonda çekse aynı şey benim için.

@uxc

Ya bu ülkede de yolsuzluk oluyor. Şimdi oluyor diye suç değil mi, normal mi? Suç ama yapılıyor. Yok efendim olimpiyat köylerinde seks dönüyormuş. Falan filan... Ayıp, beni cagirmiyorlar.

Cioss Julius U.X. said:
Milli sporcu ya da olimpiyatcı, hatta şöyle seviştik diye dedikodusu yapılan kişilerin fotoğraf ya da video şeklinde belgendiği bir durumda lisanslarına ve kariyerlerine ne olduğunu söyler misiniz?
yazdim yukarda futbol milli takim kaptani olmus adam

ya bak adami kadin kiyafeti etek falan giyerken SPANK ettikleri video cikmis, 20 kez milli takimda oynamis bu adam hicbir sey etkilememis.

ulan bu uclunun Rio Ferdinand, Frank Lampard and Kieron Dyer adini google'a yazinca hala direkt seks tapelerinin videosu en ustte cikiyo, hepsi sonrasinda milli takimda oynamaya devam etmis.

bu da arada kaynamasin bu sefer resim cizim komik video olarak atmis olayim
futbolcularin-formunu-gelip-bize-sorsunlar-549ea0b613d44.png

Robinho'nun pedofili olduğunu kanitlayan videolari da vardi. Bazen kurumlar bozuk calisiyor iste. Dogru olani konusuyoruz biz, gecmis kararlari degil. Zidane kafa atti. Adama perma ban attilar. Robinho sapiklik yapti, devam... Kurumlarin kararlarini cok da onemseme.

ErkutErdem said:
Bu ülkede zina AKP döneminde suç olmaktan çıkarıldı arkadaşlar. Ben bir suç unsuru göremiyorum zira kendi dinlenme saatlerinde kendi tercihleri ile anayasaya uygun bir uygulama içerisindeler. Bu insanlar 5 erkek 1 kız horonda çekse aynı şey benim için.

@uxc

Dedikodu değil seks kasedi diyorum. İlk saniyede çıkan abinin pompalarken görüntüsü var mı? Böyle bir şey çıkmasına rağmen bir şey olmadıysa ben haksız olduğumu kabul ederim.

Bir de buradaki sorun elemanların seks yapması değil bunun afişe olması. Topluma mal olmuş isimlerde böyle şeylerin affedilmesi mümkün bile değil. Ali Kırca'yı hatırlayın, yok oldu kayboldu adam.

Calradianın Bilgesi said:
yazdim yukarda futbol milli takim kaptani olmus adam

ya bak adami kadin kiyafeti etek falan giyerken SPANK ettikleri video cikmis, 20 kez milli takimda oynamis bu adam hicbir sey etkilememis.

ulan bu uclunun Rio Ferdinand, Frank Lampard and Kieron Dyer adini google'a yazinca hala direkt seks tapelerinin videosu en ustte cikiyo, hepsi sonrasinda milli takimda oynamaya devam etmis.
Tokatlamalı fantazi yapıp geçmişler diye okudum. Linke bakmamıştım. Şimdi adamı inceliyorum. Kaset internete düşmüş mü, düşmemiş mi? Geç düştüyse, düştükten sonra neler yaşanmış? http://www.adelaidenow.com.au/news/world/bosnich-sex-tape-scandal/news-story/ebcbcbb9b4daffc6b249ced107c61e35

hic hiiic hiiiic marjinal olan bizmisiz gibi gostermeyin. dunyada bariz bir trend var. sporcular ulkelerini temsil ettikleri spor etkinliklerinde zina yapiyor, bundan bahsetmekten cekince hissetmiyor, etkinlik organizatorleri buna kolaylik sagliyor. Verdigim ornekteki 3 kisi su an acip izleyebileceginiz grup seks videolarinin cikmasinin ardindan milli takim kariyerlerine bam bam devam etmis. Turkiyede de 20 yil onceye kadar sporcularin musabakalar sonrasi sevismesi, kimlerle sevistigi vs. yuz kizartici gorulmeyen ve rahatca konusulan seylermis. Normali neyse o olmali diyen biziz burda. Ha eger normal bu degil diyosaniz aksine ornek gostermeniz lazim taciz, pedofili, aldatma vs. gibi seyler icermeyen.

Şimdi şöyle de bi sıkıntı var, tüm dünyada yapılıyorsa bile böyle bir olayı normal karşılamak zorunda mıyız ki? Kültürüme ters, benim vergilerimle bu sporcuların masrafları ödeniyor ve ben bu durumdan hoşnut değilim. Hoşnut olmamam da beni çomar, yobaz yapmaz.

Kimin kimle tepiştiği zerre umurumda değil, isteyen sporcu ya da başka kişi istediği sporcu ya da başka kişiyle istediği gibi tepişebilir. Buradaki tek sıkıntı milli sporcu olarak bizim vergilerimizle gittikleri kampta bunu yapmış olmaları. Yoksa başka zaman yaparlar, kendi paralarıyla gittikleri bir yerde yaparlar vs. o bizi zerre bağlamaz. Ama milli sporcu adı altında bizim vergilerimizle gidiyorlarsa bu kampa adam gibi durmak zorundalar, durmuyorlarsa da maddi ve manevi her türlü hesabın devlet tarafından sorulması lazım.

Konuyla alakasiz ama Ali Kirca olayini sonradan duymustum. Videosu karsima gemisti Goruntu berbat, yuzleri de belli olmuyor. Kim neye istinaden bu ali kirca dedi ki?

Edit: eskisozluk bir tek bende mi çöktü?

Back
Top Bottom