Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

Currently viewing this thread:

Cioss

Archduke
663_1229776403703349_6421130817268440100_n.jpg
wth? :???:
 

Goker

Archduke
WBWF&SNW
İnternet bu kadar yaygın değildi ben 10-11 yaşındayken. Her yaptığım salaklık milyonlarca kişi tarafından görülmüyordu. Fark orada. Yazık bu gençlere.  :smile:
 

Redstone Knight

Grandmaster Knight
WB
Balex said:
carrier said:
Yeni nesil böyle maalesef. Sadece bu değil, emin ol.

Nesille alakası yok bu olayın. Sen 10-11 yaşındayken de kafa yapın, söylediklerin bundan farklı değildi.

Ben böyle değildim. Ortama ayak uydurmaya çalıştım her zaman. 4-5 yaşımda internetle tanıştım, asla böyle bir şey yazmadım. Zamanında bir çizgi film forumuna katıldığımda imla kurallarına uyacağım diye canım çıkardı. Kimse tahmin edemezdi 10-11 yaşımda olduğumu.
 

Tenzō

Count
WBNWWF&S
@Redstone

Hacit, alinma da geldigin zamandan beri ne zaman yorumlarina denk gelsem yasini belli ediyordun. Kotu anlamda soylemiyorum da imlaydi, yazim kurallariydi, bunlar cok da yasini gizlemiyor insanin. Hala daha mesela "special snowflake" muhabbetiyle pasif-agresif yorumlar atiyorsun ki, bizim yaslarda muthis siklikla gorulen bir durum bu.

 

Tenzō

Count
WBNWWF&S
Pentagram said:

Nani the **** did you just ****ing iimasu about watashi, you chiisai ***** desuka? Watashi’ll have anata know that watashi graduated top of my class in Nihongo 3, and watashi’ve been involved in iroirona Nihongo tutoring sessions, and watashi have over sanbyaku perfect test scores. Watashi am trained in kanji, and watashi is the top letter writer in all of southern California. Anata are nothing to watashi but just another weaboo. Watashi will korosu anata the **** out with vocabulary the likes of which has never been mimasu’d before on this continent, mark watashino ****ing words. Anata thinks anata can get away with hanashimasing that kuso to watashi over the intaaneto? Omou again, ****er. As we hanashimasu, watashi am contacting watashino secret netto of otakus across the USA, and anatano IP is being traced right now so you better junbishimasu for the ame, ujimushi. The ame that korosu’s the pathetic chiisai thing anata calls anatano life. You’re ****ing shinima****a’d, akachan.
 

Cioss

Archduke
Pentagram said:
Aleykümselam.
Buyur tanışalım.
Olur ama ağza oturmuyor doğkan desem?
Belli.
http://myanimelist.net/animelist/Cioss?status=2&
İyi iyi ama hepsi aynı zaten.
Kawaii animeci bi kız arkadaş edinmeden önce bir kız arkadaş edinip animeye başlatabilirsin?
Eyvallah, oppai.
 

Cioss

Archduke
https://www.facebook.com/102526463116207/videos/951247624910749/

Acayip efsanevi bişiymiş bu ya keşfettirenler sağolsun. :lol:
 

Morgoth

Cioss Julius U.X. said:
https://www.facebook.com/102526463116207/videos/951247624910749/

Acayip efsanevi bişiymiş bu ya keşfettirenler sağolsun. :lol:
asjdasjdjsadjsajdsajdadjsaj  :lol: :lol:
 
Top Bottom