Red Dead Redemption

Users who are viewing this thread

255px-Red_Dead_Redemption.jpg
Red Dead Redemption (RDR olarak kısaltılabilir[6]), Rockstar San Diego ile Rockstar North tarafından geliştirilip, Rockstar Games tarafından yayımlanan, üçüncü şahıs nişancı persfektifine sahip, açık uçlu aksiyon-macera türündeki Western video oyunu. Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları için Kuzey Amerika'da 18 Mayıs 2010'da, geri kalan bölgelerde ise 21 Mayıs 2010'da yayımlandı.[3] 2004'te piyasaya sürülen Red Dead Revolver'ın konu bakımından olmasa da isim olarak devamı niteliğindedir.[7]

Oyunun konusu; 1911 yılının Vahşi Batı'sında, ABD ile Meksika sınırları civarında geçmektedir. Eski bir kanun kaçağı olan John Marston'ın ana karakter olarak yer aldığı oyunda; eşi ve çocukları devlet tarafından rehin alınan Marston'un, eski çete üyelerini yakalamak için verdiği mücadele konu edilmektedir.

Oyuna yeni başladım ve ağzı açık bir şekilde devam ediyorum. Oynayanlar varsa oyun hakkında konuşabilir ve takıldığımız yerlerde yardımcı olabiliriz.

Plesteyşında oynadım muhteşem bir oyun.Ancak bilgisayara çıkmayacak sanırım :cry:

"Keşke bilgisayar için de bir sürümü çıksa" dediğim bir oyun.Ancak bazı insanların "kalitesini kaybeder" düşüncesi ile çıkmasını istememesinden nefret ediyorum.  :evil: :evil: :evil:

hobeto13 said:
  "Keşke bilgisayar için de bir sürümü çıksa" dediğim bir oyun.Ancak bazı insanların "kalitesini kaybeder" düşüncesi ile çıkmasını istememesinden nefret ediyorum.  :evil: :evil: :evil:
Kaliteyle falan alakası yok konsolda korsan yaygın olmadığı için pc ye geç çıkması düşünüldü ama yapımcılardan bazıları rockstar dan ayrılınca iş yattı

Noventa said:
hobeto13 said:
Kaliteyle falan alakası yok konsolda korsan yaygın olmadığı için pc ye geç çıkması düşünüldü ama yapımcılardan bazıları rockstar dan ayrılınca iş yattı

Doğrusu korsandan korkuyorlarsa hiç oyun yapmasınlar.Çünkü bir iş yapıldı mı o işin kaybı da mutlaka olacaktır.

Neyse,konu devam etsin. :smile:

Noventa said:
Şimdi ilk soru benden geliyor yakalayıp ehlileştirdiğim atlara nasıl binebilirim onlardan inip ıslık çaldığımda eski atım geliyor

Onları eyerlemelisin.Genellikle kaydetme yerinin önünde bulunur ve bazı evlerin.Eyerlersen aldığın atı senin atın olur o.

Bu arada her türlü soruyu yanıtlayabilirim.Senaryo,güzel silah,güzel at,ödül avcılığı,iskambil oyunları(Poker,21),giysilerin size
kazandırdığı özellikler(mesela bir tanesi poker de hile yapmanızı sağlıyordu.2.giysi.) ve çoğu.

Amiral said:
Noventa said:
Şimdi ilk soru benden geliyor yakalayıp ehlileştirdiğim atlara nasıl binebilirim onlardan inip ıslık çaldığımda eski atım geliyor

kazandırdığı özellikler(mesela bir tanesi poker de hile yapmanızı sağlıyordu.2.giysi.) ve çoğu.

Elegant suit  :smile:

Bende de undead nightmare ve rdr var isterseniz ekleşip oynaşabiliriz arada  :smile:

Back
Top Bottom