[Rebel] Team Rebels - Rütbe Sistemine Geçtik

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Zwolle

Recruit
2hhj7rl.png

Hakkımızda
Merhabalar,öncelikle bizleri tanıtayım;biz knight online platformlu,browser gibi birçok türde oyunlar oynuyoruz.Yaklaşık 1 ay önce warband ile tanıştık ve bu oyundada etkinliğimizi sürdürmeye başladık.Daha yeniyiz ve kendimizi geliştiriyoruz.Her yoruma açığız belirttiğim gibi geliştirme aşamasındayız.

2hhj7rl.png

• En başta olduğu gibi saygı ve sadakat.Klanda herkez saygı çerçevesine oynarsa eminim iyi yerlere gelebiliriz

• Klandaki üyeler klana bağlı olmalılar ve yeterince disiplin istiyorum.

• Herkez saygı çerçevesinde olursa eminim iyi yerlere gelebiliriz

• Antremanlara ve maçlara manzeret bildirilmediği sürece zorunludur

• Herkezden yeteri kadar gayret bekliyorum

• Yetkililerin dışındaki kişilerle ayarlanılmış maçlar geçersiz sayılır.

• Maç saatinden önce belirlenen ve siteye konan maç bilgileri her ne olursa olsun değiştirilemez.

• Maçlarda spawn ve ulus değişimi bizce uygun görülür.Maçlarda bu kural rakip takıma bağlıdır.

• Maç içindeki gizlilik politikası nedeniyle oyun için kameraları kilitlenir.

• Maç içindeki gizlilik politikası nedeniyle maç sırasında oyun içindeki herkesçe görülebilecek bir mesaj yazmak yasaktır.

• Rakip takıma saygıdan ve adil bir oyun için rakip takım eksik kaldığında en az 8 oyuncuya kadar maç içinde takımları eşitlenmesini uygun görüyoruz.

• Maç sonucu ekran görüntüleriyle birlikte iki birliğin resmi forum başlığında yayınlanmalıdır.

• Eğer takımlardan birisi maça katılamayacak olursa maçtan en az 2 saat önce bildirmesi gereklidir.

• Takım içi hasar oranı standart ayar olan: hasara maruz kalan %75, hasara sebebiyet veren kişiye de o hasarın %0 değerinde hasar uygulanır.

• Eğer takımlardan birisinde oyuncu eksikliği var ve yedeği yok ise müttefik bir birlikten oyuncu temin edebilir. Bu sayı en fazla 1 oyuncu olarak kabul edilir. Maçtan önce yetkiliye haber verilmeden yapılamaz.

• Maçın yapılacağı sunucuda bir takımın oyuncusu engelli ise maçtan önce yöneticiye bildirilmesi gereklidir.

Maç teklifleri için Bana veya MexVonDeJabit'e pm yoluyla bildirebilirsiniz.Maç Teklifi için;
    Sunucu : ( ................. )
    Kaç vs Kaç : (..) vs (..)
    Seçtiği harita ve faction : (...) , (...)
    Yada en basitinden steamden ulaşabilirsiniz :smile:

NFDB-KING.png

Yöneticiler [Rebel_Y_]                         
Rebel_Y_Zwolle                                 
Rebel_Y_Von_Quell
Rebel_Y_RojoDiablo

White_dagger.png

Acemi Piyadeler [Rebel_Ap_]
Rebel_Ap_GerginÇapulcu
Rebel_Ap_Alpikat

Bronze_Sword.png

Kıdemli Piyadeler [Rebel_Kp_]
Rebel_Kp_Von_Quell
Rebel_Kp_Hearst

Novite_battleaxe_icon.png

Usta Piyadeler [Rebel_Up_]

Wood_shortbow.png

Acemi Okçular [Rebel_Ao_]
Rebel_Ao_Paxha
Rebel_Ao_reYna

20100620143107!Crystal_bow.png

Kıdemli Okçular [Rebel_Ko_]
Rebel_Ko_RojoDiablo

Yew_longbow.png

Usta Nişancılar [Rebel_Un_]

file.php

Süvariler [Rebel_S_]

Takım Üyeleri

Yetkili
Rebel_Zwolle
Rebel_Von_Quell
Rebel_RojoDiablo

Üyeler
Rebel_Paxha
Rebel_reYna
Rebel_GerginÇapulcu
Rebel_Hearst
Rebel_Alpikat

Steam veya pm yoluyla ulaşabilirsiniz.
    PM : Zwolle , Von_Quell
    Steam : Zwolle15

başarılar iyi yerlere geleceğinizden kuşkum yok knight onlineyi severim güzel oyundu bir zamanlar

Hayırlı olsun sancağınız vb hazırlamışsınız üyenizde var en azından.Adınızı çok sevdim :grin:

Hmm klan guzel...

Bak yeni oldugunuz belli sen beni yanlis anlama ben sana bir kac tavsiye vereyim...:

1. Klan kurallarini olustur ( Ne gibi seyler olabilecegini bilmiyorsan diger klanlarin sayfalarindaki kurallarini oku mesela.)

2. Simdilik lazim degilm uyu sayin az oldugu icin ama 3-4 hafta sonra kesinlikle rutbelendirme isine basla.

3. En acilinden klana bir Serwer ac. (acildiysa bilmiyorum )

4. Klanina sadece orjinal oyun kullanan ve steami olanlari al.

5. Antrenman Gunleri ve saatleri yok onlari hemen belirle.
________________________________________-----

Biraz emir verir gibi oldu ama bu 5 ide olmassa olmaz..
Haa resimdeki atli okculari gorunce geldi Siz Kergit agirliklida oynayabilirisiz...
Bu arada sancak guzelmis...klan sancaklari toplanmisdi onlara ver istersende oyuna eklesinler....

Hepiniz Basarilar...

Chake_mate said:
Hmm klan guzel...

Bak yeni oldugunuz belli sen beni yanlis anlama ben sana bir kac tavsiye vereyim...:

1. Klan kurallarini olustur ( Ne gibi seyler olabilecegini bilmiyorsan diger klanlarin sayfalarindaki kurallarini oku mesela.)

2. Simdilik lazim degilm uyu sayin az oldugu icin ama 3-4 hafta sonra kesinlikle rutbelendirme isine basla.

3. En acilinden klana bir Serwer ac. (acildiysa bilmiyorum )

4. Klanina sadece orjinal oyun kullanan ve steami olanlari al.

5. Antrenman Gunleri ve saatleri yok onlari hemen belirle.
________________________________________-----

Biraz emir verir gibi oldu ama bu 5 ide olmassa olmaz..
Haa resimdeki atli okculari gorunce geldi Siz Kergit agirliklida oynayabilirisiz...
Bu arada sancak guzelmis...klan sancaklari toplanmisdi onlara ver istersende oyuna eklesinler....

Hepiniz Basarilar...
Teşekkürler,bi süre geliştikten sonra server işine bakacağız ama öncelikli olan kendi aramızda çalışmamız ve merak etmeyin takımdaki herkez orjinal warbanda sahip steamleri var.
Lordum_Ediz said:
yalnız o amblemdeki centaur niye kadın ?
Farkedermi :smile: Doğurganın sembolu :smile:

Zwolle said:
Cinsiyet ayrımı yapmayalım!Kadın erkek eşittir! :grin:
görüntü açısından söyledim.benim bildiğim centaurlar erkek olur.hem resimdekilerle uyuşmuyor -.-

MexVonDeJabit said:
Lordum_Ediz said:
Zwolle said:
Cinsiyet ayrımı yapmayalım!Kadın erkek eşittir! :grin:
görüntü açısından söyledim.benim bildiğim centaurlar erkek olur.hem resimdekilerle uyuşmuyor -.-
Yunan mitolojisini oku derim.Erkek dişi ikiside var.
benim mesajımı oku derim.

tam olarak varlığından bahsedilemez aslında.benim bildiğim melez olarak geliyolar.yok la ben kadın centaur görmedim hiç -.-

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom