[Rebel] Team Rebels [DAĞILDI]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Blackmoore said:
TaVuk said:
Hayırlı Olsun...
XxTavukxX
İşin cılkını çıkardınız ama artık yeter ya resmen çöplüğe döndü hayırlı olsun demek için bile büyük harf kullanıyorsunuz.

Hayırlı Olsun Kardeşim Başaracağına İnanıyorum.
görmemişim çok sağol.

Gawain Sizin Klanda değilse Onun ne maçlara nede maçta oynayacak adamı banlama yetkisi gibi gerzeklikler vermeyin Anacon kapalı diye giremiyorum sw ye Klana girmek istiyorsa girsin girmiyorsa kendinizi daha çok güçük düşürmeyin

nonever said:
Gawain Sizin Klanda değilse Onun ne maçlara nede maçta oynayacak adamı banlama yetkisi gibi gerzeklikler vermeyin Anacon kapalı diye giremiyorum sw ye Klana girmek istiyorsa girsin girmiyorsa kendinizi daha çok güçük düşürmeyin
yalnız ben de seni gördüm bugün ma tagıyla rebel sv'e adminlikle girmiştin.

Öyle değil Maç başlıyacak rebel ws MA Gitti Rebelde olmayan rebel tagıyla girmiş izin vermeyin  diyorum

Ayrıca sw Adminlik iznim var maçta adminlik siz gireyim sorun olur dedim çıktım adminliksiz girdim gawain denen adam geldi banladı çıktı kaçtı buna izin vermeyin diyorum.

-Rebel Tagıyla girdi gawa!

Konuşun halledin .... diyemiyorum forumda ona siz konuşun

nonever said:
Öyle değil Maç başlıyacak rebel ws MA Gitti Rebelde olmayan rebel tagıyla girmiş izin vermeyin  diyorum

Ayrıca sw Adminlik iznim var maçta adminlik siz gireyim sorun olur dedim çıktım adminliksiz girdim gawain denen adam geldi banladı çıktı kaçtı buna izin vermeyin diyorum.

maç vakti değil normal public tr_rebels sunucusuna adminlikle girmiştin.

Gawain'in yaptığını zaten onaylamıyorum neden yaptığını da bilmiyorum  fakat rebel tagıyla girmesinin ne önemi var da bu kadar takmışsın ? Gawain klanda olmasa da hala klanı takip ediyor ve yardımcı oluyor tag koymasında bir yanlışlık görmüyorum...

HutskaTR35 said:
nonever said:

@HUTSKA

Bizim Barıştan dolayı Publicte Adminlik iznimiz var ama Maçlarda-Resimi Turnuvalarda yada ONLARIN Antl erinde girmemiz yasak

@Rock

Rock ben Gawaine bunu demiyorum Sizi rezil edecek işler yapacaksa buna izin vermeyin diyorum kaç kere belirttim bunu

Gawain Kendi biyerlerine göre iş yapamaz

Gawain of God said:
NoNever sanane ya sadece seni serverda görmek istemiyor kimse o kadar.10 yaşında olduğunu çok belli ediyorsun bence.

istemiyorum olacaktı ora galiba

Steamde dediklerine uy ...... zekalı

Klandan kavga yüzünden çıktım sanane Klandan çıktıysam sanane sw senin mi değil sw sanki senin gibi işler yapamazsız banlıyacaksan Barışla konuşacaksın

ki sana izin vermez kafana göre işler yapıyorsun ara kalıncada bebek gibi ağlıyorsun

nonever said:
HutskaTR35 said:
nonever said:

@HUTSKA

Bizim Barıştan dolayı Publicte Adminlik iznimiz var ama Maçlarda-Resimi Turnuvalarda yada ONLARIN Antl erinde girmemiz yasak

@Rock

Rock ben Gawaine bunu demiyorum Sizi rezil edecek işler yapacaksa buna izin vermeyin diyorum kaç kere belirttim bunu

Gawain Kendi biyerlerine göre iş yapamaz

Aslında rebel olmayan birinin adminle publicde de girmesinin doğru olduğunu sanmıyorum iznim var diyorsun fakat o izin sadece sen rebeldeyken geçerliydi sanıyorum ...

Hayır Server Barış ın olduğu için sormuştıum izin veriyor benim yaptığımı ama gawaininkini değil zaten kavga onun sayesinde başladı Klanda değil ant ye almıyoruz kavga çıktı

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom