[Rebel] Team Rebels [Cumartesi 15:00'da Klan İçi Turnuva Var!]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Berabere eller oynanmaz mı? Emin misin? Sizin klan kuralları böyleyse bir şey diyemem.

ENL öyle ama ben SA nın yerinde olsam kabul etmezdim. Tebrikler bu arada :smile:

Zaten kabul etmiyorlar. Kuralda oynanır diye bir şey yok, zaten maçtan sonra kural koydular ve kuralımız böyle dediler. Onun için kabul edeceğimizi sanmıyorum.

iymore said:
Zaten kabul etmiyorlar. Kuralda oynanır diye bir şey yok, zaten maçtan sonra kural koydular ve kuralımız böyle dediler. Onun için kabul edeceğimizi sanmıyorum.
Ondan degıl bir maçın esnasında yerımız ogrenmek ıcın kamera kılıdını acmak nedemek buyuzden Dıncer abı ve Barıs abıyle gorustuk onlarla bızle aynı kanıdalar oyuzden hukmen !!
En önemli sebep budur !!!

Aynı kanıdalar ama hükmen olamaz, o elde bakmışlardır, o eli verdik, tüm maç boyunca mı açtık?

VaSiLiDeaN said:
Keşke bişi yazmasaydım ya. Tartışma çıkmaz inşallah.

Tartışma çıksa da kimse seni suçlamaz merak etme.

bu70oz71 said:
iymore said:
Ondan degıl bir maçın esnasında yerımız ogrenmek ıcın kamera kılıdını acmak nedemek buyuzden Dıncer abı ve Barıs abıyle gorustuk onlarla bızle aynı kanıdalar oyuzden hukmen !!
En önemli sebep budur !!!

Elinizde bir kanıt olmadan hiçbir şey yapamazsınız. Dünden beri ss'lerimiz var diyorsunuz daha ortada bir şey yok...

Uzun olayların ardından WoLweX klana tekrar katılmıştır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom