[Rebel] Team Rebels [Cumartesi 15:00'da Klan İçi Turnuva Var!]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
birincisi şikayeti klan sayfanıza yazıcam başka nereye yazıcam 2. si istediğim şey rebelin her hatasını bulup gözlerine sokmak 3. sü mazot siyah olmaz saydamımsı yeşil olur ne salakça bir hakaret etme tarzı var bilmesemde hakaret hakarettir ve şikayet edilebiletesi olan birşeydir  ve 4. cüsü edilebiletesi sözcüğünün türkçede olmadığını bende biliyorum salak salak yok nokta koymadın virgül koymadın o kelime türkçede varmı gibisinden cevaplar yazmazsanız sevinirim

sancar han said:
birincisi şikayeti klan sayfanıza yazıcam başka nereye yazıcam 2. si istediğim şey rebelin her hatasını bulup gözlerine sokmak 3. sü mazot siyah olmaz saydamımsı yeşil olur ne salakça bir hakaret etme tarzı var bilmesemde hakaret hakarettir ve şikayet edilebiletesi olan birşeydir  ve 4. cüsü edilebiletesi sözcüğünün türkçede olmadığını bende biliyorum salak salak yok nokta koymadın virgül koymadın o kelime türkçede varmı gibisinden cevaplar yazmazsanız sevinirim

birincisi=1.          4.cüsü=4.sü rebelin=Rebel'in                                  Sende dikkatli Olsan İyi Olur Ayrıca Hayatında hiç nokta(.) veya virgül(,) koymayı düşündün mü?? tarzı=tarzın  :mrgreen:

sancar han said:

Ula bi anlamadın be Mazot nedemek bana onu açıkla kardeşim Senden öğreniyorum töbe töbe ne işsin be adam ne verdiler ne içirdiler sana
3.Eğer beyninde bir sorun varsa nalamayazsnz zaten espiriyi
1. için se Ula eğer mazot dediği için biri şikayet ediliyorsa vay forumun haline yazık

TaVuk said:
sancar han said:

birincisi=1.          4.cüsü=4.sü rebelin=Rebel'in                                  Sende dikkatli Olsan İyi Olur Ayrıca Hayatında hiç nokta(.) veya virgül(,) koymayı düşündün mü?? tarzı=tarzın  :mrgreen:
1. si yerine birincisi yazmak bir şey değiştirmez senin Rebel dediğin şeye ben rebel diyorum çünkü herhangi bir saygım yok sana şimdi türkçe dersi verirdimde yorma beni tarzı kelimesinde 3. tekil kişi vardı yazmış olduğum cümleyi dikkatli okusan anlardın ve son olarak nokta veya virgül kullanmak için ayıracağım zamanla daha güzel şeyler yapabilirim kullanmayınca anlayamıyor musun bütün bunlarla birlikte 4.sü yazacağıma 4.cüsü yazsam ne olur yazmasam ne olur bunun için mesaj çekilmez

Yooo... Hatan var. Turkceyi dogru kullanmazsin baştan kaybedersin. Ve evet, nokta ya da virgul olmayınca anlayamıyorum. Anla bakalım şunu : 'Genç adamı dovdu.' Burda ne anladın ya da burda : 'Genç, adamı dovdu.' Simdi sen buna da bir şey degismiyo dersin. Ve sen gine gidip o berbat Türkce'nle yazarsın.

yusuforever said:
Yooo... Hatan var. Turkceyi dogru kullanmazsin baştan kaybedersin. Ve evet, nokta ya da virgul olmayınca anlayamıyorum. Anla bakalım şunu : 'Genç adamı dovdu.' Burda ne anladın ya da burda : 'Genç, adamı dovdu.' Simdi sen buna da bir şey degismiyo dersin. Ve sen gine gidip o berbat Türkce'nle yazarsın.
Türkçe. :lol:

Sanırım sizde anlamamış olabilirsiniz.Burayı spamla doldurmayın !

Rocknroll123 klana katılmıştır.

edit:TR_Rebels serverimizde yakın tarihte modülü denemek amacıyla Blood in the West modu oynanacaktır.

Rütbe sistemi tekrardan düzenlenmiştir.

Sir_Lancelot_Bj said:
Veee Salı saat 20:00'da Wicked Tavern Fanatics ile maç var, gelmeyenleri atıyoruz  :mrgreen:

Ouv, iyi şanslar. O maça gelmeyeni Gırinpiysçiler tenhada kıstırsın. :razz:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom